Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | język niemiecki 1 AT n1 - Kaczmarek I. (09a pracownia) |
język polski 1 AT - Kasperska M. (106) |
język hiszpański 1 1RT h1 1AT h2 1I2T h2 - Drogla M. (04 językowa) |
||
2 | 08:10-08:55 | język niemiecki 1 AT n1 - Kaczmarek I. (09a pracownia) |
biologia 1 AT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
matematyka 1 AT - Zientera I. (109) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 AT - Czajsner A. (108) |
język hiszpański 1 1RT h1 1AT h2 1I2T h2 - Drogla M. (04 językowa) |
3 | 09:05-09:50 | montaż mechaniczny i elektroniczny 1 AT g1 - Sitek S. (02A montaż mech-el) montaż mechaniczny i elektroniczny 1 AT g2 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
język angielski 1 AT a1 - Brzechczyn A. (210 fizyczna) język angielski 1 AT a2 - Bąkowska P. (103) |
matematyka 1 AT - Zientera I. (109) |
biologia 1 AT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
historia 1 AT - his w. (20) |
4 | 10:00-10:45 | montaż mechaniczny i elektroniczny 1 AT g1 - Sitek S. (02A montaż mech-el) montaż mechaniczny i elektroniczny 1 AT g2 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
język angielski zawodowy 1 AT a1 - Bąkowska P. (09a pracownia) język angielski zawodowy 1 AT a2 - Brzechczyn A. (210 fizyczna) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 AT - Czajsner A. (211 chemiczna) |
chemia 1 AT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 AT - Czajsner A. (107) |
5 | 11:00-11:45 | język polski 1 AT - Kasperska M. (103) |
wychowanie fizyczne 1 AT wf1 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 AT wf2 - Sokół H. (sala gimnastyczna_2) |
podstawy automatyki 1 AT - Czajsner A. (211 chemiczna) |
geografia 1 AT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
rysunek techniczny i autocad 1 AT g1 - Kopania D. (06 informatyczna) rysunek techniczny i autocad 1 AT g2 - Zugaj P. (111 informatyczna) |
6 | 11:55-12:40 | religia 1 AT - Mańczak M. (sala przy kościele) |
wychowanie fizyczne 1 AT wf1 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 AT wf2 - Sokół H. (sala gimnastyczna_2) |
muzyka 1 AT - Krzyżanowska Eliza (106) |
wychowanie fizyczne 1 AT wf1 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 AT wf2 - Sokół H. (sala gimnastyczna_2) |
rysunek techniczny i autocad 1 AT g1 - Kopania D. (06 informatyczna) rysunek techniczny i autocad 1 AT g2 - Zugaj P. (111 informatyczna) |
7 | 13:00-13:45 | informatyka 1 AT g1 - Pudełko B. (101 informatyczna) informatyka 1 AT g2 - Paprzycka K. (24 informatyczna) |
religia 1 AT - Mańczak M. (sala samokształceniowa) |
zajęcia z wychowawcą 1 AT - Bąkowska P. (109) |
matematyka 1 AT - Zientera I. (109) |
język polski 1 AT - Kasperska M. (207 humanistyczna) |
8 | 14:05-14:50 | podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 AT - Czajsner A. (20) |
podstawy automatyki 1 AT - Czajsner A. (107) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 AT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
matematyka 1 AT - Zientera I. (109) |
|
9 | 15:00-15:45 | wychowanie do życia w rodzinie 1 AT - Czosnowski M. (104) |
język angielski 1 AT a1 - Brzechczyn A. (207 humanistyczna) język angielski 1 AT a2 - Bąkowska P. (109) |
historia 1 AT - his w. (20) |
||
10 | 15:55-16:40 | etyka 1 1AT 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
||||
11 | 16:45-17:30 | etyka 1 1AT 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | montaż mechaniczny i elektroniczny 1 ET/TT g1 - Sitek S. (02A montaż mech-el) montaż mechaniczny i elektroniczny 1 ET/TT g2 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
matematyka 1 ET/TT - Zientera I. (109) |
pomiary parametrów elementów elektronicznych 1 ET/TT Elektronik - Rychlewski M. (030 przedmioty zawodowe) |
język hiszpański 1 1ET/TT h2 1FT n2 1PT n2 - Smulska K. (103) język niemiecki 1 ET/TT n1 - Kaczmarek I. (09a pracownia) |
|
2 | 08:10-08:55 | montaż mechaniczny i elektroniczny 1 ET/TT g1 - Sitek S. (02A montaż mech-el) montaż mechaniczny i elektroniczny 1 ET/TT g2 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
biologia 1 ET/TT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
pomiary parametrów elementów elektronicznych 1 ET/TT Elektronik - Rychlewski M. (030 przedmioty zawodowe) |
język hiszpański 1 1ET/TT h2 1FT n2 1PT n2 - Smulska K. (103) język niemiecki 1 ET/TT n1 - Kaczmarek I. (09a pracownia) |
|
3 | 09:05-09:50 | religia 1 ET/TT - Mańczak M. (209 katechetyczna) |
systemy komputerowe 1 ET/TT Teleinformatyk - Pir w. (028 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 1 ET/TT wf1 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 ET/TT wf2 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) |
instalacja urządzeń elektronicznych 1 ET/TT Elektronik - Staniszewski P. (030 przedmioty zawodowe) urządzenia techniki komputerowej 1 ET/TT Teleinformatyk - Sobiło S. (09a pracownia) |
język angielski 1 ET/TT a1 - Kudlińska M. (108) język angielski 1 ET/TT a2 - Drygas E. (211 chemiczna) |
4 | 10:00-10:45 | język polski 1 ET/TT - Dryjańska M. (205 humanistyczna) |
systemy komputerowe 1 ET/TT Teleinformatyk - Pir w. (028 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 1 ET/TT wf1 - Kubiak I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 ET/TT wf2 - Krawczyk M. (siłownia_2) |
instalacja urządzeń elektronicznych 1 ET/TT Elektronik - Staniszewski P. (030 przedmioty zawodowe) urządzenia techniki komputerowej 1 ET/TT Teleinformatyk - Sobiło S. (09a pracownia) |
historia 1 ET/TT - his w. (20) |
5 | 11:00-11:45 | język polski 1 ET/TT - Dryjańska M. (205 humanistyczna) |
informatyka 1 ET/TT g1 - Pudełko B. (111 informatyczna) informatyka 1 ET/TT g2 - Paprzycka K. (014 informatyczna) |
muzyka 1 ET/TT - Krzyżanowska Eliza (106) |
wychowanie fizyczne 1 ET/TT wf1 - Kubiak I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 ET/TT wf2 - Krawczyk M. (siłownia_2) |
matematyka 1 ET/TT - Zientera I. (109) |
6 | 11:55-12:40 | biologia 1 ET/TT - Czosnowski M. (107) |
historia 1 ET/TT - his w. (20) |
rysunek techniczny i autocad 1 ET/TT g1 - Zugaj P. (111 informatyczna) rysunek techniczny i autocad 1 ET/TT g2 - Kopania D. (06 informatyczna) |
matematyka 1 ET/TT - Zientera I. (109) |
matematyka 1 ET/TT - Zientera I. (109) |
7 | 13:00-13:45 | zajęcia z wychowawcą 1 ET/TT - Dryjańska M. (107) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 ET/TT - Czajsner A. (107) |
rysunek techniczny i autocad 1 ET/TT g1 - Zugaj P. (111 informatyczna) rysunek techniczny i autocad 1 ET/TT g2 - Kopania D. (06 informatyczna) |
język angielski 1 ET/TT a1 - Kudlińska M. (022 multimedialna) język angielski 1 ET/TT a2 - Drygas E. (210 fizyczna) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 ET/TT - Czajsner A. (109) |
8 | 14:05-14:50 | chemia 1 ET/TT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
religia 1 ET/TT - Mańczak M. (209 katechetyczna) |
język polski 1 ET/TT - Dryjańska M. (106) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 ET/TT - Czajsner A. (109) |
|
9 | 15:00-15:45 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 ET/TT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
||||
10 | 15:55-16:40 | etyka 1 1AT 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
geografia 1 ET/TT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
|||
11 | 16:45-17:30 | etyka 1 1AT 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
wychowanie do życia w rodzinie 1 1ET/TT 1FT - Czosnowski M. (106) |
|||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | wychowanie fizyczne 1 FT wf1 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 FT wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) |
język hiszpański 1 1ET/TT h2 1FT n2 1PT n2 - Smulska K. (103) język niemiecki 1 FT n1 - Stach w. (201 biologiczna) |
|||
2 | 08:10-08:55 | wychowanie fizyczne 1 FT wf1 - Kubiak I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 FT wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_2) |
historia 1 FT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
techniki multimedialne 1 FT g1 - Karczewska N. (101 informatyczna) informatyka 1 FT g2 - Paprzycka K. (102a informatyczna) |
urządzenia fototechniczne 1 FT - Kurc w. (22) |
język hiszpański 1 1ET/TT h2 1FT n2 1PT n2 - Smulska K. (103) język niemiecki 1 FT n1 - Stach w. (201 biologiczna) |
3 | 09:05-09:50 | matematyka 1 FT - Bashova Nadiia (108) |
grafika komputerowa 1 FT g1 - Witkowska A. (101 informatyczna) grafika komputerowa 1 FT g2 - Czyż K. (06 informatyczna) |
zajęcia artystyczne 1 FT g1 - Czyż K. (06 informatyczna) techniki multimedialne 1 FT g2 - Karczewska N. (101 informatyczna) |
kps i bhp 1 FT - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
biologia 1 FT - Pudełko B. (201 biologiczna) |
4 | 10:00-10:45 | język angielski 1 FT a1 - Drygas E. (202 geograficzna) język angielski 1 FT a2 - Jurczyk-Maciuszonek M. (20) |
grafika komputerowa 1 FT g1 - Witkowska A. (101 informatyczna) grafika komputerowa 1 FT g2 - Czyż K. (06 informatyczna) |
zajęcia artystyczne 1 FT g1 - Czyż K. (06 informatyczna) zajęcia artystyczne 1 FT g2 - Zugaj P. (111 informatyczna) |
historia 1 FT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 FT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
5 | 11:00-11:45 | chemia 1 FT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
religia 1 FT - Mańczak M. (sala przy kościele) |
plastyka 1 FT - Czyż K. (22) |
język polski 1 FT - Liberek K. (20) |
język angielski 1 FT a1 - Drygas E. (206 polonistyczna) język angielski 1 FT a2 - Jurczyk-Maciuszonek M. (19) |
6 | 11:55-12:40 | teoria urządzeń fototechnicznych 1 FT - Kurc w. (22) |
język polski 1 FT - Liberek K. (105) |
zajęcia z wychowawcą 1 FT - Czyż K. (015 informatyczna) |
geografia 1 FT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
religia 1 FT - Mańczak M. (209 katechetyczna) |
7 | 13:00-13:45 | język polski 1 FT - Liberek K. (207 humanistyczna) |
matematyka 1 FT - Bashova Nadiia (106) |
biologia 1 FT - Pudełko B. (201 biologiczna) |
wychowanie fizyczne 1 FT wf1 - Kubiak I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 FT wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_2) |
techniki fotograficzne 1 FT z1 - Darchiashvili G. (22) |
8 | 14:05-14:50 | język polski 1 FT - Liberek K. (207 humanistyczna) |
teoria obrazu fotograficznego 1 FT - Zakrzewski M. (22) |
matematyka 1 FT - Bashova Nadiia (19) |
techniki fotograficzne 1 FT z1 - Darchiashvili G. (22) |
|
9 | 15:00-15:45 | informatyka 1 FT g1 - Witkowska A. (018 informatyczna) zajęcia artystyczne 1 FT g2 - Zugaj P. (06 informatyczna) |
techniki fotograficzne 1 FT z3 - Zakrzewski M. (22) |
techniki fotograficzne 1 FT z2 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
||
10 | 15:55-16:40 | etyka 1 1AT 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
techniki fotograficzne 1 FT z3 - Zakrzewski M. (22) |
techniki fotograficzne 1 FT z2 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
||
11 | 16:45-17:30 | etyka 1 1AT 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
wychowanie do życia w rodzinie 1 1ET/TT 1FT - Czosnowski M. (106) |
|||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | urządzenia techniki komputerowej 1 I1T - Sobiło S. (015 informatyczna) |
matematyka 1 I1T - Zientera I. (109) |
|||
2 | 08:10-08:55 | j.niemiecki jst 1 I1T n1 - Stachowiak A. (105) |
wychowanie fizyczne 1 I1T wf1 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 I1T wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) |
religia 1 I1T - Mańczak M. (sala przy kościele) |
historia 1 I1T - EK w. (208 historyczna) |
|
3 | 09:05-09:50 | j.niemiecki jst 1 I1T n1 - Stachowiak A. (105) |
biologia 1 I1T - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
matematyka 1 I1T - Zientera I. (109) |
język polski 1 I1T - Dryjańska M. (104) |
|
4 | 10:00-10:45 | język niemiecki 1 I1T n1 - Stachowiak A. (105) |
informatyka 1 I1T g1 - Pudełko B. (111 informatyczna) informatyka 1 I1T g2 - Paprzycka K. (014 informatyczna) |
muzyka 1 I1T - Krzyżanowska Eliza (106) |
religia 1 I1T - Mańczak M. (sala przy kościele) |
matematyka 1 I1T - Zientera I. (109) |
5 | 11:00-11:45 | język niemiecki 1 I1T n1 - Stachowiak A. (105) |
geografia 1 I1T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
historia 1 I1T - EK w. (208 historyczna) |
biologia 1 I1T - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
systemy operacyjne 1 I1T g1 - Stol w. (24 informatyczna) systemy operacyjne 1 I1T g2 - Cich w. (028 przedmioty zawodowe) |
6 | 11:55-12:40 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I1T g1 - Kocik Rafał (013 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I1T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
matematyka 1 I1T - Zientera I. (109) |
urządzenia techniki komputerowej 1 I1T - Sobiło S. (014 informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 1 I1T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
systemy operacyjne 1 I1T g1 - Stol w. (24 informatyczna) systemy operacyjne 1 I1T g2 - Cich w. (028 przedmioty zawodowe) |
7 | 13:00-13:45 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I1T g1 - Kocik Rafał (013 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I1T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
język polski 1 I1T - Dryjańska M. (206 polonistyczna) |
urządzenia techniki komputerowej 1 I1T - Sobiło S. (014 informatyczna) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 I1T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
język angielski zawodowy 1 I1T g1 - Kudlińska M. (108) język angielski zawodowy 1 I1T g2 - Bąkowska P. (036 sala językowa) |
8 | 14:05-14:50 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I1T g1 - Kocik Rafał (013 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I1T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
język angielski 1 I1T a1 - Bąkowska P. (04 językowa) język angielski 1 I1T a2 - Kudlińska M. (103) |
język angielski 1 I1T a1 - Bąkowska P. (109) język angielski 1 I1T a2 - Kudlińska M. (036 sala językowa) |
chemia 1 I1T - Durczewski M. (211 chemiczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | wychowanie fizyczne 1 I1T wf1 - Sokół H. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 I1T wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_2) |
język polski 1 I1T - Dryjańska M. (106) |
język niemiecki 1 I1T n2 - Kaczmarek R. (103) |
||
10 | 15:55-16:40 | etyka 1 1AT 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) wychowanie fizyczne 1 I1T wf1 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 I1T wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) |
podstawy elektroniki i mikroinformatyki 1 I1T - Kujawski J. (19) |
język niemiecki 1 I1T n2 - Kaczmarek R. (103) |
||
11 | 16:45-17:30 | etyka 1 1AT 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
podstawy elektroniki i mikroinformatyki 1 I1T - Kujawski J. (19) |
wychowanie do życia w rodzinie 1 1I1T 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | muzyka 1 I2T - Krzyżanowska Eliza (106) |
język hiszpański 1 1RT h1 1AT h2 1I2T h2 - Drogla M. (04 językowa) |
|||
2 | 08:10-08:55 | zajęcia z wychowawcą 1 I2T - Kasperska M. (104) |
geografia 1 I2T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
język hiszpański 1 1RT h1 1AT h2 1I2T h2 - Drogla M. (04 językowa) |
||
3 | 09:05-09:50 | informatyka 1 I2T g1 - Pudełko B. (111 informatyczna) informatyka 1 I2T g2 - Paprzycka K. (102a informatyczna) |
wychowanie fizyczne 1 I2T wf1 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 I2T wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) |
język polski 1 I2T - Kasperska M. (206 polonistyczna) |
||
4 | 10:00-10:45 | język angielski 1 I2T a1 - Brzechczyn A. (106) język angielski 1 I2T a2 - Smulska K. (09a pracownia) |
biologia 1 I2T - Pudełko B. (201 biologiczna) |
język polski 1 I2T - Kasperska M. (207 humanistyczna) |
urządzenia techniki komputerowej 1 I2T - Sobiło S. (013 informatyczna) |
|
5 | 11:00-11:45 | język angielski 1 I2T a1 - Brzechczyn A. (209 katechetyczna) język angielski 1 I2T a2 - Smulska K. (09a pracownia) |
język niemiecki 1 I2T n1 - Kaczmarek I. (036 sala językowa) |
matematyka 1 I2T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
język angielski zawodowy 1 I2T g1 - Smulska K. (107) język angielski zawodowy 1 I2T g2 - Brzechczyn A. (103) |
urządzenia techniki komputerowej 1 I2T - Sobiło S. (20) |
6 | 11:55-12:40 | język polski 1 I2T - Kasperska M. (103) |
język niemiecki 1 I2T n1 - Kaczmarek I. (209 katechetyczna) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 I2T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
matematyka 1 I2T - Paszyn I. (104) |
urządzenia techniki komputerowej 1 I2T - Sobiło S. (20) |
7 | 13:00-13:45 | wychowanie fizyczne 1 I2T wf1 - Konieczny M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 I2T wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_2) |
biologia 1 I2T - Pudełko B. (201 biologiczna) |
historia 1 I2T - EK w. (208 historyczna) |
matematyka 1 I2T - Paszyn I. (104) |
religia 1 I2T - Proch J. (209 katechetyczna) |
8 | 14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 1 I2T wf1 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 I2T wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) |
matematyka 1 I2T - Paszyn I. (205 humanistyczna) |
chemia 1 I2T - Durczewski M. (211 chemiczna) |
religia 1 I2T - Proch J. (sala przy kościele) |
|
9 | 15:00-15:45 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I2T g1 - Kocik Rafał (013 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I2T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
systemy operacyjne 1 I2T g1 - Stol w. (24 informatyczna) systemy operacyjne 1 I2T g2 - Cich w. (102b informatyczna) |
historia 1 I2T - EK w. (208 historyczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I2T g1 - Kocik Rafał (013 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I2T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
systemy operacyjne 1 I2T g1 - Stol w. (24 informatyczna) systemy operacyjne 1 I2T g2 - Cich w. (102b informatyczna) |
|||
11 | 16:45-17:30 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I2T g1 - Kocik Rafał (013 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I2T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
podstawy elektroniki i mikroinformatyki 1 I2T - Kujawski J. (105) |
|||
12 | 17:35-18:20 | wychowanie do życia w rodzinie 1 I2T - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
podstawy elektroniki i mikroinformatyki 1 I2T - Kujawski J. (105) |
|||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | algorytmy i struktury danych 1 PT g1 - Weissenberg J. (111 informatyczna) |
język hiszpański 1 1ET/TT h2 1FT n2 1PT n2 - Smulska K. (103) |
|||
2 | 08:10-08:55 | algorytmy i struktury danych 1 PT g1 - Weissenberg J. (111 informatyczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 1 PT g2 - Cichocka U. (015 informatyczna) |
język polski 1 PT - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
muzyka 1 PT - Krzyżanowska Eliza (106) |
język hiszpański 1 1ET/TT h2 1FT n2 1PT n2 - Smulska K. (103) |
|
3 | 09:05-09:50 | język angielski 1 PT a1 - Drygas E. (202 geograficzna) język angielski 1 PT a2 - Jurczyk-Maciuszonek M. (20) |
wychowanie fizyczne 1 PT wf1 - Kudzinowska I. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 1 PT wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_1) |
biologia 1 PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
programowanie aplikacji internetowych 1 PT g1 - Wabich J. (014 informatyczna) algorytmy i struktury danych 1 PT g2 - Weissenberg J. (015 informatyczna) |
|
4 | 10:00-10:45 | religia 1 PT - Mańczak M. (209 katechetyczna) |
matematyka 1 PT - Bashova Nadiia (106) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 1 PT g1 - Cich w. (102b informatyczna) projektowanie stron internetowych 1 PT g2 - Kurc w. (24 informatyczna) |
język niemiecki 1 PT n1 - Kaczmarek I. (206 polonistyczna) |
religia 1 PT - Mańczak M. (sala przy kościele) |
5 | 11:00-11:45 | informatyka 1 PT g1 - Pudełko B. (102a informatyczna) informatyka 1 PT g2 - Paprzycka K. (24 informatyczna) |
matematyka 1 PT - Bashova Nadiia (106) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 1 PT g1 - Cich w. (102b informatyczna) projektowanie stron internetowych 1 PT g2 - Kurc w. (24 informatyczna) |
podstawy informatyki w zawodzie 1 PT - Adamek A. (021 informatyczna) |
język polski 1 PT - Kurasińska P. (205 humanistyczna) |
6 | 11:55-12:40 | wychowanie fizyczne 1 PT wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 1 PT wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) |
geografia 1 PT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
matematyka 1 PT - Bashova Nadiia (209 katechetyczna) |
podstawy informatyki w zawodzie 1 PT - Adamek A. (021 informatyczna) |
język polski 1 PT - Kurasińska P. (205 humanistyczna) |
7 | 13:00-13:45 | biologia 1 PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 PT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
język angielski zawodowy 1 PT g1 - Durczewski M. (04 językowa) projektowanie i administrowanie bazami danych 1 PT g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 1 PT - Cichocka U. (014 informatyczna) |
historia 1 PT - EK w. (208 historyczna) |
8 | 14:05-14:50 | historia 1 PT - EK w. (208 historyczna) |
projektowanie stron internetowych 1 PT g1 - Kurc w. (021 informatyczna) język angielski zawodowy 1 PT g2 - Drygas E. (036 sala językowa) |
wychowanie fizyczne 1 PT wf1 - Kudzinowska I. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 1 PT wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_1) |
język angielski 1 PT a1 - Drygas E. (205 humanistyczna) język angielski 1 PT a2 - Jurczyk-Maciuszonek M. (20) |
chemia 1 PT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
9 | 15:00-15:45 | algorytmy i struktury danych 1 PT g2 - Weissenberg J. (102a informatyczna) |
język niemiecki 1 PT n1 - Kaczmarek I. (109) |
matematyka 1 PT - Bashova Nadiia (107) |
projektowanie stron internetowych 1 PT g1 - Kurc w. (111 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 1 PT g2 - Kropyvnytska K. (015 informatyczna) |
|
10 | 15:55-16:40 | etyka 1 1AT 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
programowanie aplikacji internetowych 1 PT g1 - Wabich J. (018 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 1 PT g2 - Kropyvnytska K. (015 informatyczna) |
|||
11 | 16:45-17:30 | etyka 1 1AT 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
wychowanie do życia w rodzinie 1 1I1T 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
|||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | język hiszpański 1 1RT h1 1AT h2 1I2T h2 - Drogla M. (04 językowa) |
||||
2 | 08:10-08:55 | język niemiecki 1 RT n2 - Stachowiak A. (105) |
historia 1 RT - EK w. (208 historyczna) |
język hiszpański 1 1RT h1 1AT h2 1I2T h2 - Drogla M. (04 językowa) język niemiecki 1 RT n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
||
3 | 09:05-09:50 | język polski 1 RT - Liberek K. (207 humanistyczna) |
język niemiecki 1 RT n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) język niemiecki 1 RT n2 - Stachowiak A. (105) |
muzyka 1 RT - Krzyżanowska Eliza (106) |
technologie i konstrukcje mechaniczne w robotyce 1 RT - Staniszewski P. (09 pracownia) |
|
4 | 10:00-10:45 | język polski 1 RT - Liberek K. (207 humanistyczna) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 RT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
język angielski 1 RT a1 - Gągorowska J. (09a pracownia) język angielski 1 RT a2 - Jurczyk-Maciuszonek M. (20) |
informatyka 1 RT g2 - Pudełko B. (015 informatyczna) |
technologie i konstrukcje mechaniczne w robotyce 1 RT - Staniszewski P. (09 pracownia) |
5 | 11:00-11:45 | montaż mechaniczny i elektroniczny 1 RT g1 - Sitek S. (02A montaż mech-el) montaż mechaniczny i elektroniczny 1 RT g2 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 RT - Czajsner A. (108) |
język angielski 1 RT a1 - Gągorowska J. (022 multimedialna) język angielski 1 RT a2 - Jurczyk-Maciuszonek M. (20) |
rysunek techniczny i autocad 1 RT g1 - Kopania D. (06 informatyczna) rysunek techniczny i autocad 1 RT g2 - Zugaj P. (111 informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 1 RT - Jeznach U. (211 chemiczna) |
6 | 11:55-12:40 | montaż mechaniczny i elektroniczny 1 RT g1 - Sitek S. (02A montaż mech-el) montaż mechaniczny i elektroniczny 1 RT g2 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 RT - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) |
matematyka 1 RT - Stasiak M. (205 humanistyczna) |
rysunek techniczny i autocad 1 RT g1 - Kopania D. (06 informatyczna) rysunek techniczny i autocad 1 RT g2 - Zugaj P. (111 informatyczna) |
geografia 1 RT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
7 | 13:00-13:45 | podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 RT - Czajsner A. (204 matematyczna) |
historia 1 RT - EK w. (208 historyczna) |
matematyka 1 RT - Stasiak M. (205 humanistyczna) |
biologia 1 RT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
wychowanie fizyczne 1 RT wf1 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 RT wf2 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) |
8 | 14:05-14:50 | biologia 1 RT - Czosnowski M. (104) |
język polski 1 RT - Liberek K. (105) |
informatyka 1 RT g1 - Adamek A. (102a informatyczna) język angielski zawodowy 1 RT g2 - Drygas E. (210 fizyczna) |
matematyka 1 RT - Stasiak M. (108) |
język angielski zawodowy 1 RT g1 - Bąkowska P. (036 sala językowa) |
9 | 15:00-15:45 | religia 1 RT - rel w. (209 katechetyczna) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 RT - Czajsner A. (107) |
chemia 1 RT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
matematyka 1 RT - Stasiak M. (108) |
|
10 | 15:55-16:40 | etyka 1 1AT 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
religia 1 RT - rel w. (209 katechetyczna) |
wychowanie fizyczne 1 RT wf1 - Sokół H. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 1 RT wf2 - Kubiak I. (siłownia_1) |
||
11 | 16:45-17:30 | etyka 1 1AT 1PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
wychowanie fizyczne 1 RT wf1 - Sokół H. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 1 RT wf2 - Kubiak I. (siłownia_1) |
|||
12 | 17:35-18:20 | wychowanie do życia w rodzinie 1 RT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 AT g1 - Rychlewski M. (030 przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 AT g2 - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) |
robotyka i programowanie 2 AT - Łazar K. (021 informatyczna) |
matematyka 2 AT - Paprzycka K. (203 matematyczna) |
historia 2 AT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
|
2 | 08:10-08:55 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 AT g1 - Rychlewski M. (030 przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 AT g2 - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) |
robotyka i programowanie 2 AT - Łazar K. (021 informatyczna) |
montaż układów automatyki przemysłowej 2 AT g1 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) informatyka 2 AT g2 - Peliński T. (24 informatyczna) |
matematyka 2 AT - Paprzycka K. (203 matematyczna) |
urządzenia i instalacje automatyki 2 AT - Hałas K. (107) |
3 | 09:05-09:50 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 AT g1 - Rychlewski M. (030 przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 AT g2 - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) |
robotyka i programowanie 2 AT - Łazar K. (021 informatyczna) |
montaż układów automatyki przemysłowej 2 AT g1 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) język angielski zawodowy 2 AT g2 - Drygas E. (19) |
historia 2 AT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
biologia 2 AT - Czosnowski M. (207 humanistyczna) |
4 | 10:00-10:45 | język polski 2 AT - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
język polski 2 AT - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
wychowanie fizyczne 2 AT wf1 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 2 AT wf2 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) |
geografia 2 AT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
matematyka 2 AT - Paprzycka K. (201 biologiczna) |
5 | 11:00-11:45 | fizyka 2 AT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
język angielski zawodowy 2 AT g1 - Gągorowska J. (105) montaż układów automatyki przemysłowej 2 AT g2 - Grzes w. (029 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 2 AT wf1 - Konieczny M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 AT wf2 - Kudzinowska I. (siłownia_2) |
religia 2 AT - Proch J. (sala przy kościele) |
podstawy automatyki 2 AT - Czajsner A. (107) |
6 | 11:55-12:40 | podstawy przedsiębiorczości 2 AT - Moczyńska M. (209 katechetyczna) |
informatyka 2 AT g1 - Adamek A. (102a informatyczna) montaż układów automatyki przemysłowej 2 AT g2 - Grzes w. (029 przedmioty zawodowe) |
chemia 2 AT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
urządzenia i instalacje automatyki 2 AT - Hałas K. (211 chemiczna) |
wychowanie fizyczne 2 AT wf1 - Konieczny M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 AT wf2 - Kudzinowska I. (siłownia_2) |
7 | 13:00-13:45 | religia 2 AT - Proch J. (sala samokształceniowa) |
język niemiecki 2 AT n2 - Kaczmarek I. (109) |
podstawy automatyki 2 AT - Czajsner A. (211 chemiczna) |
język polski 2 AT - Kurasińska P. (205 humanistyczna) |
język angielski 2 AT a1 - Drygas E. (203 matematyczna) język angielski 2 AT a2 - Smulska K. (104) |
8 | 14:05-14:50 | język angielski 2 AT a1 - Drygas E. (203 matematyczna) język angielski 2 AT a2 - Smulska K. (202 geograficzna) |
język niemiecki 2 AT n2 - Kaczmarek I. (109) |
język hiszpański 2 2AT h1 2ET/TT h1 2FT h1 2I1T h1 2PT h1 - Smulska K. (108) |
zajęcia z wychowawcą 2 AT - Kurasińska P. (210 fizyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | język hiszpański 2 2AT h1 2ET/TT h1 2FT h1 2I1T h1 2PT h1 - Smulska K. (108) |
||||
10 | 15:55-16:40 | |||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | biologia 2 ET/TT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
język angielski 2 ET/TT a1 - Kudlińska M. (04 językowa) język angielski 2 ET/TT a2 - Karwasz A. (036 sala językowa) |
układy analogowe 2 ET/TT E - Czajsner A. (108) |
||
2 | 08:10-08:55 | historia 2 ET/TT - Nawrocka M. (207 humanistyczna) |
język angielski 2 ET/TT a1 - Kudlińska M. (04 językowa) język angielski 2 ET/TT a2 - Karwasz A. (036 sala językowa) |
zajęcia z wychowawcą 2 ET/TT - Karwasz A. (109) |
język polski 2 ET/TT - Dryjańska M. (104) |
|
3 | 09:05-09:50 | język niemiecki 2 ET/TT n2 - Kaczmarek I. (09a pracownia) |
wychowanie fizyczne 2 ET/TT wf1 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 2 ET/TT wf2 - Sokół H. (sala gimnastyczna_2) |
instalacja urządzeń elektronicznych 2 ET/TT E - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) wykonywanie sieci lan na podstawie projektu 2 ET/TT T - Kupsik Z. (021 informatyczna) |
język angielski zawodowy 2 ET/TT E - Durczewski M. (04 językowa) język angielski zawodowy 2 ET/TT T - Karwasz A. (106) |
geografia 2 ET/TT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
4 | 10:00-10:45 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 ET/TT g1 - Rychlewski M. (030 przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 ET/TT g2 - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 2 ET/TT wf1 - Krawczyk M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 ET/TT wf2 - Sokół H. (siłownia_2) |
instalacja urządzeń elektronicznych 2 ET/TT E - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) wykonywanie sieci lan na podstawie projektu 2 ET/TT T - Kupsik Z. (021 informatyczna) |
matematyka 2 ET/TT - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
informatyka 2 ET/TT g1 - Adamek A. (102a informatyczna) informatyka 2 ET/TT g2 - Peliński T. (015 informatyczna) |
5 | 11:00-11:45 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 ET/TT g1 - Rychlewski M. (030 przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 ET/TT g2 - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) |
podstawy przedsiębiorczości 2 ET/TT - Moczyńska M. (206 polonistyczna) |
instalacja urządzeń elektronicznych 2 ET/TT E - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) systemy komutacyjne 2 ET/TT T - Kupsik Z. (030 przedmioty zawodowe) |
język polski 2 ET/TT - Dryjańska M. (205 humanistyczna) |
religia 2 ET/TT - Proch J. (sala przy kościele) |
6 | 11:55-12:40 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 ET/TT g1 - Rychlewski M. (030 przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 ET/TT g2 - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) |
religia 2 ET/TT - Proch J. (sala przy kościele) |
układy analogowe 2 ET/TT E - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) systemy komutacyjne 2 ET/TT T - Kupsik Z. (030 przedmioty zawodowe) |
język niemiecki 2 ET/TT n2 - Kaczmarek I. (209 katechetyczna) język niemiecki 2 ET/TT n3 - Stachowiak A. (105) |
chemia 2 ET/TT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
7 | 13:00-13:45 | historia 2 ET/TT - Nawrocka M. (202 geograficzna) |
matematyka 2 ET/TT - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
język polski 2 ET/TT - Dryjańska M. (106) |
język niemiecki 2 ET/TT n3 - Stachowiak A. (105) |
język angielski zawodowy 2 ET/TT E - Durczewski M. (211 chemiczna) język angielski zawodowy 2 ET/TT T - Karwasz A. (106) |
8 | 14:05-14:50 | urządzenia elektroniczne 2 ET/TT E - Kupsik Z. (19) lokalne sieci komputerowe 2 ET/TT T - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
matematyka 2 ET/TT - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
język hiszpański 2 2AT h1 2ET/TT h1 2FT h1 2I1T h1 2PT h1 - Smulska K. (108) |
fizyka 2 ET/TT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | urządzenia elektroniczne 2 ET/TT E - Kupsik Z. (19) lokalne sieci komputerowe 2 ET/TT T - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
język hiszpański 2 2AT h1 2ET/TT h1 2FT h1 2I1T h1 2PT h1 - Smulska K. (108) |
wychowanie fizyczne 2 ET/TT wf1 - Krawczyk M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 ET/TT wf2 - Sokół H. (siłownia_2) |
||
10 | 15:55-16:40 | urządzenia elektroniczne 2 ET/TT E - Kupsik Z. (104) sieci rozległe 2 ET/TT T - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
||||
11 | 16:45-17:30 | sieci rozległe 2 ET/TT T - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | techniki fotograficzne 2 FT z2 - Darchiashvili G. (026 fototechnik) |
||||
2 | 08:10-08:55 | historia 2 FT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
język niemiecki 2 FT n2 - Kaczmarek I. (09a pracownia) |
fizyka 2 FT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
techniki fotograficzne 2 FT z1 - Darchiashvili G. (026 fototechnik) |
techniki fotograficzne 2 FT z2 - Darchiashvili G. (026 fototechnik) |
3 | 09:05-09:50 | wychowanie fizyczne 2 FT wf1 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 2 FT wf2 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) |
język niemiecki 2 FT n2 - Kaczmarek I. (108) |
historia 2 FT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
techniki fotograficzne 2 FT z1 - Darchiashvili G. (026 fototechnik) |
teoria obrazu fotograficznego 2 FT - Zakrzewski M. (22) |
4 | 10:00-10:45 | wychowanie fizyczne 2 FT wf1 - Moczyńska M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 FT wf2 - Kubiak I. (siłownia_2) |
chemia 2 FT - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
informatyka 2 FT g1 - Peliński T. (101 informatyczna) informatyka 2 FT g2 - Paprzycka K. (102a informatyczna) |
język angielski 2 FT a1 - Bąkowska P. (04 językowa) język angielski 2 FT a2 - Drygas E. (107) |
matematyka 2 FT - Paszyn I. (103) |
5 | 11:00-11:45 | zajęcia z wychowawcą 2 FT - Drygas E. (203 matematyczna) |
język polski 2 FT - Dryjańska M. (107) |
geografia 2 FT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
język angielski 2 FT a1 - Bąkowska P. (04 językowa) język angielski 2 FT a2 - Drygas E. (210 fizyczna) |
fotografia analogowa 2 FT g1 - Zakrzewski M. (01 fototechnik) grafika komputerowa 2 FT g2 - Czyż K. (101 informatyczna) |
6 | 11:55-12:40 | język angielski zawodowy 2 FT g1 - MJM w. (20) język angielski zawodowy 2 FT g2 - Drygas E. (04 językowa) |
język polski 2 FT - Dryjańska M. (107) |
język polski 2 FT - Dryjańska M. (103) |
biologia 2 FT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
fotografia analogowa 2 FT g1 - Zakrzewski M. (01 fototechnik) grafika komputerowa 2 FT g2 - Czyż K. (101 informatyczna) |
7 | 13:00-13:45 | grafika komputerowa 2 FT g1 - Witkowska A. (111 informatyczna) fotografia analogowa 2 FT g2 - Zugaj P. (01 fototechnik) |
podstawy przedsiębiorczości 2 FT - Jez w. (20) |
matematyka 2 FT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
procesy fotograficzne 2 FT - Karczewska N. (209 katechetyczna) |
teoria urządzeń fototechnicznych 2 FT - Kurc w. (20) |
8 | 14:05-14:50 | grafika komputerowa 2 FT g1 - Witkowska A. (018 informatyczna) fotografia analogowa 2 FT g2 - Zugaj P. (01 fototechnik) |
język polski 2 FT - Dryjańska M. (206 polonistyczna) |
język hiszpański 2 2AT h1 2ET/TT h1 2FT h1 2I1T h1 2PT h1 - Smulska K. (108) |
techniki multimedialne 2 FT g1 - Karczewska N. (111 informatyczna) techniki multimedialne 2 FT g2 - Rejewska P. (06 informatyczna) |
urządzenia fototechniczne 2 FT - Kurc w. (20) |
9 | 15:00-15:45 | wychowanie fizyczne 2 FT wf1 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 2 FT wf2 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) |
język hiszpański 2 2AT h1 2ET/TT h1 2FT h1 2I1T h1 2PT h1 - Smulska K. (108) |
religia 2 2I1T 2FT - Proch J. (209 katechetyczna) |
język angielski zawodowy 2 FT g1 - MJM w. (19) język angielski zawodowy 2 FT g2 - Drygas E. (203 matematyczna) |
|
10 | 15:55-16:40 | religia 2 2I1T 2FT - Proch J. (sala przy kościele) |
techniki fotograficzne 2 FT z3 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
|||
11 | 16:45-17:30 | techniki fotograficzne 2 FT z3 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | wychowanie fizyczne 2 I1T wf1 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 2 I1T wf2 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) |
systemy operacyjne 2 I1T g2 - Stol w. (24 informatyczna) |
|||
2 | 08:10-08:55 | wychowanie fizyczne 2 I1T wf1 - Krawczyk M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 I1T wf2 - Kudzinowska I. (siłownia_2) |
geografia 2 I1T - Tom w. (202 geograficzna) |
programowanie aplikacji internetowych 2 I1T g1 - inf w. (018 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 2 I1T g2 - Kropyvnytska K. (014 informatyczna) |
systemy operacyjne 2 I1T g2 - Stol w. (24 informatyczna) |
|
3 | 09:05-09:50 | systemy operacyjne 2 I1T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
informatyka 2 I1T g1 - Paprzycka K. (111 informatyczna) informatyka 2 I1T g2 - Adamek A. (102a informatyczna) |
podstawy przedsiębiorczości 2 I1T - Jez w. (205 humanistyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 2 I1T g1 - inf w. (018 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 2 I1T g2 - Kropyvnytska K. (014 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 2 I1T wf1 - Krawczyk M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 I1T wf2 - Kudzinowska I. (siłownia_2) |
4 | 10:00-10:45 | systemy operacyjne 2 I1T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
witryny i aplikacje internetowe 2 I1T - Kurc w. (018 informatyczna) |
fizyka 2 I1T - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 2 I1T g1 - inf w. (018 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 2 I1T g2 - Kropyvnytska K. (014 informatyczna) |
matematyka 2 I1T - Bashova Nadiia (203 matematyczna) |
5 | 11:00-11:45 | język polski 2 I1T - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
język angielski 2 I1T a1 - Bąkowska P. (04 językowa) język angielski 2 I1T a2 - Karwasz A. (09a pracownia) |
język polski 2 I1T - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I1T g1 - Sobiło S. (09a pracownia) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I1T g2 - Kocik Rafał (013 informatyczna) |
matematyka 2 I1T - Bashova Nadiia (203 matematyczna) |
6 | 11:55-12:40 | język polski 2 I1T - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
chemia 2 I1T - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
witryny i aplikacje internetowe 2 I1T - Kurc w. (018 informatyczna) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I1T g1 - Sobiło S. (09a pracownia) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I1T g2 - Kocik Rafał (013 informatyczna) |
język angielski 2 I1T a1 - Bąkowska P. (105) język angielski 2 I1T a2 - Karwasz A. (106) |
7 | 13:00-13:45 | historia 2 I1T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
lokalne sieci komputerowe 2 I1T - Zwierzykowski P. (19) |
matematyka 2 I1T - Bashova Nadiia (209 katechetyczna) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I1T g1 - Sobiło S. (09a pracownia) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I1T g2 - Kocik Rafał (013 informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 2 I1T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
8 | 14:05-14:50 | biologia 2 I1T - Pudełko B. (201 biologiczna) |
lokalne sieci komputerowe 2 I1T - Zwierzykowski P. (014 informatyczna) |
język hiszpański 2 2AT h1 2ET/TT h1 2FT h1 2I1T h1 2PT h1 - Smulska K. (108) język niemiecki 2 I1T n2 - Kaczmarek I. (105) |
historia 2 I1T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | lokalne sieci komputerowe 2 I1T - Zwierzykowski P. (014 informatyczna) |
język hiszpański 2 2AT h1 2ET/TT h1 2FT h1 2I1T h1 2PT h1 - Smulska K. (108) język niemiecki 2 I1T n2 - Kaczmarek I. (105) |
religia 2 2I1T 2FT - Proch J. (209 katechetyczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | religia 2 2I1T 2FT - Proch J. (sala przy kościele) |
||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | |||||
2 | 08:10-08:55 | |||||
3 | 09:05-09:50 | witryny i aplikacje internetowe 2 I2T - Kurc w. (018 informatyczna) |
religia 2 I2T - rel w. (209 katechetyczna) |
język niemiecki 2 I2T n1 - Kaczmarek I. (206 polonistyczna) język niemiecki 2 I2T n2 - Stachowiak A. (105) |
systemy operacyjne 2 I2T g1 - Pochmara J. (102b informatyczna) systemy operacyjne 2 I2T g2 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
|
4 | 10:00-10:45 | język niemiecki 2 I2T n1 - Kaczmarek I. (209 katechetyczna) język niemiecki 2 I2T n2 - Stachowiak A. (105) |
podstawy przedsiębiorczości 2 I2T - Moczyńska M. (22) |
informatyka 2 I2T g1 - Paprzycka K. (24 informatyczna) informatyka 2 I2T g2 - Adamek A. (021 informatyczna) |
systemy operacyjne 2 I2T g1 - Pochmara J. (102b informatyczna) systemy operacyjne 2 I2T g2 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
|
5 | 11:00-11:45 | matematyka 2 I2T - Stasiak M. (104) |
lokalne sieci komputerowe 2 I2T - Pirosz P. (021 informatyczna) |
biologia 2 I2T - Pudełko B. (108) |
programowanie aplikacji internetowych 2 I2T g1 - Kropyvnytska K. (015 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 2 I2T g2 - inf w. (013 informatyczna) |
|
6 | 11:55-12:40 | matematyka 2 I2T - Stasiak M. (104) |
wychowanie fizyczne 2 I2T wf1 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 2 I2T wf2 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) |
fizyka 2 I2T - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 2 I2T g1 - Kropyvnytska K. (015 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 2 I2T g2 - inf w. (102b informatyczna) |
|
7 | 13:00-13:45 | język angielski 2 I2T a1 - Drygas E. (04 językowa) język angielski 2 I2T a2 - Smulska K. (22) |
wychowanie fizyczne 2 I2T wf1 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 2 I2T wf2 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) |
zajęcia z wychowawcą 2 I2T - Smulska K. (108) |
lokalne sieci komputerowe 2 I2T - Pirosz P. (021 informatyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 2 I2T g1 - Kropyvnytska K. (015 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 2 I2T g2 - inf w. (102b informatyczna) |
8 | 14:05-14:50 | język polski 2 I2T - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
matematyka 2 I2T - Stasiak M. (104) |
religia 2 I2T - rel w. (209 katechetyczna) |
wychowanie fizyczne 2 I2T wf1 - Sokół H. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 I2T wf2 - Kubiak I. (siłownia_2) |
|
9 | 15:00-15:45 | język polski 2 I2T - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
język angielski 2 I2T a1 - Drygas E. (04 językowa) język angielski 2 I2T a2 - Smulska K. (108) |
język polski 2 I2T - Kurasińska P. (207 humanistyczna) |
witryny i aplikacje internetowe 2 I2T - Kurc w. (018 informatyczna) |
|
10 | 15:55-16:40 | geografia 2 I2T - Tom w. (202 geograficzna) |
chemia 2 I2T - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
lokalne sieci komputerowe 2 I2T - Pirosz P. (021 informatyczna) |
||
11 | 16:45-17:30 | historia 2 I2T - Osiński J. (206 polonistyczna) |
historia 2 I2T - Osiński J. (105) |
|||
12 | 17:35-18:20 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I2T g1 - Sobiło S. (09a pracownia) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I2T g2 - Kocik Rafał (013 informatyczna) |
||||
13 | 18:25-19:10 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I2T g1 - Sobiło S. (09a pracownia) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I2T g2 - Kocik Rafał (013 informatyczna) |
||||
14 | 19:15-20:00 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I2T g1 - Sobiło S. (09a pracownia) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I2T g2 - Kocik Rafał (013 informatyczna) |
||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | wychowanie fizyczne 2 PT wf1 - Krawczyk M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 PT wf2 - Konieczny M. (siłownia_2) |
język niemiecki 2 PT n2 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
|||
2 | 08:10-08:55 | język angielski zawodowy 2 PT g2 - Kudlińska M. (106) |
język niemiecki 2 PT n2 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
wychowanie fizyczne 2 PT wf1 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 2 PT wf2 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_2) |
wychowanie fizyczne 2 PT wf1 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 2 PT wf2 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_2) |
język polski 2 PT - Liberek K. (105) |
3 | 09:05-09:50 | religia 2 PT - Proch J. (sala przy kościele) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 2 PT g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 2 PT g2 - Cich w. (102b informatyczna) |
język angielski zawodowy 2 PT g1 - Karwasz A. (036 sala językowa) język angielski zawodowy 2 PT g2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
geografia 2 PT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
język polski 2 PT - Liberek K. (105) |
4 | 10:00-10:45 | programowanie aplikacji internetowych 2 PT g1 - Wabich J. (015 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 2 PT g2 - Kropyvnytska K. (111 informatyczna) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 2 PT g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 2 PT g2 - Cich w. (102b informatyczna) |
język angielski 2 PT a1 - Smulska K. (207 humanistyczna) język angielski 2 PT a2 - Drygas E. (19) |
język polski 2 PT - Liberek K. (22) |
historia 2 PT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
5 | 11:00-11:45 | programowanie aplikacji internetowych 2 PT g1 - Wabich J. (015 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 2 PT g2 - Kropyvnytska K. (111 informatyczna) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 2 PT g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 2 PT g2 - Cich w. (102b informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 2 PT - Paprzycka K. (018 informatyczna) |
język angielski zawodowy 2 PT g1 - Karwasz A. (106) programowanie obiektowe 2 PT g2 - Szyper M. (102a informatyczna) |
matematyka 2 PT - Paprzycka K. (103) |
6 | 11:55-12:40 | biologia 2 PT - Pudełko B. (201 biologiczna) |
historia 2 PT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
matematyka 2 PT - Paprzycka K. (108) |
projektowanie stron internetowych 2 PT g1 - Kropyvnytska K. (015 informatyczna) programowanie obiektowe 2 PT g2 - Szyper M. (102a informatyczna) |
język angielski 2 PT a1 - Smulska K. (104) język angielski 2 PT a2 - Drygas E. (04 językowa) |
7 | 13:00-13:45 | podstawy przedsiębiorczości 2 PT - Moczyńska M. (205 humanistyczna) |
informatyka 2 PT g1 - Adamek A. (102a informatyczna) informatyka 2 PT g2 - Paprzycka K. (014 informatyczna) |
zarządzanie projektem informatycznym 2 PT - Paprzycka K. (015 informatyczna) |
projektowanie stron internetowych 2 PT g1 - Kropyvnytska K. (015 informatyczna) programowanie obiektowe 2 PT g2 - Szyper M. (102a informatyczna) |
fizyka 2 PT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
8 | 14:05-14:50 | matematyka 2 PT - Paprzycka K. (204 matematyczna) |
religia 2 PT - Proch J. (sala przy kościele) |
język hiszpański 2 2AT h1 2ET/TT h1 2FT h1 2I1T h1 2PT h1 - Smulska K. (108) język niemiecki 2 PT n3 - Stachowiak A. (04 językowa) |
programowanie obiektowe 2 PT g1 - Szyper M. (102a informatyczna) projektowanie stron internetowych 2 PT g2 - Wabich J. (018 informatyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | projektowanie stron internetowych 2 PT g2 - Wabich J. (015 informatyczna) |
chemia 2 PT - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
język hiszpański 2 2AT h1 2ET/TT h1 2FT h1 2I1T h1 2PT h1 - Smulska K. (108) język niemiecki 2 PT n3 - Stachowiak A. (04 językowa) |
programowanie obiektowe 2 PT g1 - Szyper M. (102a informatyczna) |
|
10 | 15:55-16:40 | programowanie obiektowe 2 PT g1 - Szyper M. (102a informatyczna) |
||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | historia i społeczeństwo 3 GAT - Osiński J. (19) |
pracownia robotyki i programowania 3 GAT g1 - Matecki D. (016 robotyka) informatyka 3 GAT g2 - Pudełko B. (111 informatyczna) |
pracownia urządzeń i instalacji automatyki 3 GAT g2 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) |
automatyka 3 GAT - Hałas K. (107) |
|
2 | 08:10-08:55 | język polski 3 GAT - Dryjańska M. (205 humanistyczna) |
pracownia urządzeń i instalacji automatyki 3 GAT g1 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) |
pracownia robotyki i programowania 3 GAT g1 - Matecki D. (016 robotyka) informatyka 3 GAT g2 - Pudełko B. (111 informatyczna) |
pracownia urządzeń i instalacji automatyki 3 GAT g2 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) |
matematyka 3 GAT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
3 | 09:05-09:50 | język polski 3 GAT - Dryjańska M. (205 humanistyczna) |
pracownia urządzeń i instalacji automatyki 3 GAT g1 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 3 GAT wf1 - Moczyńska M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 3 GAT wf2 - Konieczny M. (siłownia_1) |
informatyka 3 GAT g1 - Adamek A. (021 informatyczna) pracownia urządzeń i instalacji automatyki 3 GAT g2 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) |
matematyka 3 GAT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
4 | 10:00-10:45 | matematyka 3 GAT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
pracownia urządzeń i instalacji automatyki 3 GAT g1 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 GAT - Grześkowiak A. (103) |
wychowanie fizyczne 3 GAT wf1 - Moczyńska M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 3 GAT wf2 - Konieczny M. (siłownia_1) |
język niemiecki 3 3GAT n1 3GET n1 - Stachowiak A. (210 fizyczna) język hiszpański 3 GAT h2 - Drogla M. (04 językowa) |
5 | 11:00-11:45 | wychowanie fizyczne 3 GAT wf1 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 3 GAT wf2 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 GAT - Grześkowiak A. (103) |
automatyka 3 GAT - Hałas K. (206 polonistyczna) |
język niemiecki 3 3GAT n1 3GET n1 - Stachowiak A. (036 sala językowa) język hiszpański 3 GAT h2 - Drogla M. (04 językowa) |
|
6 | 11:55-12:40 | religia 3 GAT - Proch J. (sala samokształceniowa) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 3 GAT g1 - Kurz D. (Politechnika1) diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 3 GAT g2 - Głuchy D. (Politechnika2) |
język angielski 3 GAT a1 - Jurczyk-Maciuszonek M. (20) język angielski 3 GAT a2 - Smulska K. (22) |
język polski 3 GAT - Dryjańska M. (205 humanistyczna) |
religia 3 GAT - Proch J. (sala przy kościele) |
7 | 13:00-13:45 | język angielski zawodowy 3 GAT g1 - Durczewski M. (211 chemiczna) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 3 GAT g1 - Kurz D. (Politechnika1) diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 3 GAT g2 - Głuchy D. (Politechnika2) |
zajęcia z wychowawcą 3 GAT - Drogla M. (sala samokształceniowa) |
informatyka 3 GAT g1 - Adamek A. (102b informatyczna) język angielski zawodowy 3 GAT g2 - Durczewski M. (04 językowa) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 GAT - Grześkowiak A. (105) |
8 | 14:05-14:50 | diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 3 GAT g1 - Kurz D. (Politechnika1) diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 3 GAT g2 - Głuchy D. (Politechnika2) |
projektowanie układów automatyki 3 GAT g1 - Matecki D. (09 pracownia) |
język angielski 3 GAT a1 - Jurczyk-Maciuszonek M. (19) język angielski 3 GAT a2 - Smulska K. (104) |
||
9 | 15:00-15:45 | projektowanie układów automatyki 3 GAT g1 - Matecki D. (09 pracownia) |
||||
10 | 15:55-16:40 | pracownia robotyki i programowania 3 GAT g2 - Matecki D. (016 robotyka) |
||||
11 | 16:45-17:30 | projektowanie układów automatyki 3 GAT g2 - Matecki D. (09 pracownia) |
||||
12 | 17:35-18:20 | pracownia robotyki i programowania 3 GAT g2 - Matecki D. (016 robotyka) |
||||
13 | 18:25-19:10 | projektowanie układów automatyki 3 GAT g2 - Matecki D. (09 pracownia) |
||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | urządzenia i instalacje elektroniczne 3 GEB/PEB g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) montaż i instalacja urządzeń elektronicznych 3 GEB/PEB g2 - Staniszewski P. (02a przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 3 GEB/PEB wf1 - Krawczyk M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 3 GEB/PEB wf2 - Konieczny M. (siłownia_1) |
|||
2 | 08:10-08:55 | urządzenia i instalacje elektroniczne 3 GEB/PEB g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) montaż i instalacja urządzeń elektronicznych 3 GEB/PEB g2 - Staniszewski P. (02a przedmioty zawodowe) |
zajęcia praktyczne 3 GEB/PEB - Kups w. () |
zajęcia praktyczne 3 GEB/PEB - Kups w. () |
wychowanie fizyczne 3 GEB/PEB wf1 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 3 GEB/PEB wf2 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) |
|
3 | 09:05-09:50 | montaż i instalacja urządzeń elektronicznych 3 GEB/PEB g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) montaż i instalacja urządzeń elektronicznych 3 GEB/PEB g2 - Staniszewski P. (02a przedmioty zawodowe) |
zajęcia praktyczne 3 GEB/PEB - Kups w. () |
zajęcia praktyczne 3 GEB/PEB - Kups w. () |
urządzenia i instalacje elektroniczne 3 GEB/PEB g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) urządzenia i instalacje elektroniczne 3 GEB/PEB g2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
|
4 | 10:00-10:45 | historia 3 GEB/PEB P - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
montaż i instalacja urządzeń elektronicznych 3 GEB/PEB g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) urządzenia i instalacje elektroniczne 3 GEB/PEB g2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
zajęcia praktyczne 3 GEB/PEB - Kups w. () |
zajęcia praktyczne 3 GEB/PEB - Kups w. () |
urządzenia i instalacje elektroniczne 3 GEB/PEB g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) urządzenia i instalacje elektroniczne 3 GEB/PEB g2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
5 | 11:00-11:45 | matematyka 3 GEB/PEB P - Bashova Nadiia (108) |
montaż i instalacja urządzeń elektronicznych 3 GEB/PEB g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) urządzenia i instalacje elektroniczne 3 GEB/PEB g2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
zajęcia praktyczne 3 GEB/PEB - Kups w. () |
zajęcia praktyczne 3 GEB/PEB - Kups w. () |
religia 3 GEB/PEB - Mańczak M. (sala samokształceniowa) |
6 | 11:55-12:40 | język polski 3 GEB/PEB P - Liberek K. (207 humanistyczna) |
religia 3 GEB/PEB - Mańczak M. (sala samokształceniowa) |
zajęcia praktyczne 3 GEB/PEB - Kups w. () |
zajęcia praktyczne 3 GEB/PEB - Kups w. () |
wiedza o społeczeństwie 3 GEB/PEB - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
7 | 13:00-13:45 | język angielski 3 GEB/PEB G - Brzechczyn A. (209 katechetyczna) fizyka 3 GEB/PEB P - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
język polski 3 GEB/PEB P - Liberek K. (105) |
zajęcia praktyczne 3 GEB/PEB - Kups w. () |
zajęcia praktyczne 3 GEB/PEB - Kups w. () |
język angielski 3 GEB/PEB P - Brzechczyn A. (09a pracownia) |
8 | 14:05-14:50 | matematyka 3 GEB/PEB G - Bashova Nadiia (108) fizyka 3 GEB/PEB P - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
||||
9 | 15:00-15:45 | język polski 3 GEB/PEB G - Liberek K. (207 humanistyczna) geografia 3 GEB/PEB P - Tomczak G. (202 geograficzna) |
||||
10 | 15:55-16:40 | język angielski zawodowy 3 GEB/PEB G - Bąkowska P. (106) język angielski zawodowy 3 GEB/PEB P - Durczewski M. (04 językowa) |
||||
11 | 16:45-17:30 | zajęcia z wychowawcą 3 GEB/PEB - Kupsik Z. (104) |
||||
12 | 17:35-18:20 | wychowanie fizyczne 3 GEB/PEB wf1 - Krawczyk M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 3 GEB/PEB wf2 - Konieczny M. (siłownia_1) |
||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | wychowanie fizyczne 3 GET - Moczyńska M. (siłownia_1) |
pomiary układów analogowych 3 GET g1 - Kop w. (030 przedmioty zawodowe) pomiary układów analogowych 3 GET g2 - Małecki J. (030a przedmioty zawodowe) |
j.niemiecki jst 3 3GET 3GFT 3GI2T - Stachowiak A. (105) |
wychowanie fizyczne 3 GET - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_1) |
|
2 | 08:10-08:55 | wychowanie fizyczne 3 GET - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_1) |
pomiary układów analogowych 3 GET g1 - Kop w. (030 przedmioty zawodowe) pomiary układów analogowych 3 GET g2 - Małecki J. (030a przedmioty zawodowe) |
j.niemiecki jst 3 3GET 3GFT 3GI2T - Stachowiak A. (105) |
matematyka 3 GET - Zientera I. (109) |
|
3 | 09:05-09:50 | język angielski 3 GET - Kudlińska M. (106) |
instalacja urządzeń elektronicznych 3 GET - Kurz D. (Politechnika1) |
pomiary układów analogowych 3 GET g1 - Kop w. (030 przedmioty zawodowe) pomiary układów analogowych 3 GET g2 - Małecki J. (030a przedmioty zawodowe) |
język polski 3 GET - Borowska B. (205 humanistyczna) |
zajęcia z wychowawcą 3 GET - Stachowiak A. (210 fizyczna) |
4 | 10:00-10:45 | język angielski zawodowy 3 GET - Kudlińska M. (210 fizyczna) |
instalacja urządzeń elektronicznych 3 GET - Kurz D. (Politechnika1) |
układy cyfrowe 3 GET - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
język polski 3 GET - Borowska B. (205 humanistyczna) |
język niemiecki 3 3GAT n1 3GET n1 - Stachowiak A. (210 fizyczna) język hiszpański 3 GET h2 - Smulska K. (09a pracownia) |
5 | 11:00-11:45 | matematyka 3 GET - Zientera I. (109) |
instalacja urządzeń elektronicznych 3 GET - Kurz D. (Politechnika1) |
informatyka 3 GET - Paprzycka K. (24 informatyczna) |
język niemiecki 3 3GAT n1 3GET n1 - Stachowiak A. (036 sala językowa) język hiszpański 3 GET h2 - Smulska K. (104) |
|
6 | 11:55-12:40 | matematyka 3 GET - Zientera I. (109) |
informatyka 3 GET - Paprzycka K. (24 informatyczna) |
układy analogowe 3 GET - Kupsik Z. (103) |
||
7 | 13:00-13:45 | urządzenia elektroniczne 3 GET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
religia 3 GET - Proch J. (sala przy kościele) |
religia 3 GET - Proch J. (sala przy kościele) |
układy analogowe 3 GET - Kupsik Z. (103) |
|
8 | 14:05-14:50 | urządzenia elektroniczne 3 GET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
urządzenia elektroniczne 3 GET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
język angielski 3 GET - Kudlińska M. (106) |
układy analogowe 3 GET - Kupsik Z. (103) |
|
9 | 15:00-15:45 | język polski 3 GET - Borowska B. (207 humanistyczna) |
historia i społeczeństwo 3 GET - Osiński J. (105) |
|||
10 | 15:55-16:40 | układy mikroprocesorowe 3 GET - Kujawski J. (09 pracownia) |
||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | pracownia grafiki komputerowej 3 GFT z1 - Czyż K. (24 informatyczna) pracownia filmu i grafiki 3d 3 GFT z2 - Rejewska P. (018 informatyczna) pracownia filmu i grafiki 3d 3 GFT z3 - Kurc w. (06 informatyczna) |
pracownia grafiki komputerowej 3 GFT z2 - Czyż K. (06 informatyczna) pracownia grafiki komputerowej 3 GFT z3 - Witkowska A. (101 informatyczna) |
j.niemiecki jst 3 3GET 3GFT 3GI2T - Stachowiak A. (105) |
||
2 | 08:10-08:55 | pracownia grafiki komputerowej 3 GFT z1 - Czyż K. (24 informatyczna) pracownia filmu i grafiki 3d 3 GFT z2 - Rejewska P. (018 informatyczna) pracownia filmu i grafiki 3d 3 GFT z3 - Kurc w. (06 informatyczna) |
pracownia grafiki komputerowej 3 GFT z2 - Czyż K. (06 informatyczna) pracownia grafiki komputerowej 3 GFT z3 - Witkowska A. (101 informatyczna) |
j.niemiecki jst 3 3GET 3GFT 3GI2T - Stachowiak A. (105) |
||
3 | 09:05-09:50 | język polski 3 GFT - Kasperska M. (103) |
język polski 3 GFT - Kasperska M. (106) |
język hiszpański 3 GFT h2 - Drogla M. (107) język niemiecki 3 GFT n1 - Kaczmarek R. (09a pracownia) |
język polski 3 GFT - Kasperska M. (22) |
zajęcia z wychowawcą 3 GFT - Witkowska A. (103) |
4 | 10:00-10:45 | język angielski 3 GFT a1 - Gągorowska J. (107) język angielski 3 GFT a2 - Karwasz A. (04 językowa) |
język hiszpański 3 GFT h2 - Drogla M. (103) język niemiecki 3 GFT n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
animacja i montaż 3 GFT - Karczewska N. (018 informatyczna) |
język angielski 3 GFT a1 - Gągorowska J. (036 sala językowa) język angielski 3 GFT a2 - Karwasz A. (106) |
techniki multimedialne i grafika komputerowa 3 GFT - Witkowska A. (22) |
5 | 11:00-11:45 | urządzenia fototechniczne 3 GFT - Kurc w. (22) |
pracownia fotografii 3 GFT z1 - Czyż K. (22) pracownia fotografii 3 GFT z2 - Darchiashvili G. (01 fototechnik) pracownia fotografii 3 GFT z3 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
język polski 3 GFT - Kasperska M. (104) |
wychowanie fizyczne 3 GFT wf1 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 3 GFT wf2 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_1) |
techniki multimedialne i grafika komputerowa 3 GFT - Witkowska A. (22) |
6 | 11:55-12:40 | język angielski 3 GFT a1 - Smulska K. (211 chemiczna) język angielski 3 GFT a2 - Karwasz A. (022 multimedialna) |
pracownia fotografii 3 GFT z1 - Czyż K. (22) pracownia fotografii 3 GFT z2 - Darchiashvili G. (01 fototechnik) pracownia fotografii 3 GFT z3 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
język polski 3 GFT - Kasperska M. (104) |
matematyka 3 GFT - Bashova Nadiia (106) |
język polski 3 GFT - Kasperska M. (207 humanistyczna) |
7 | 13:00-13:45 | pracownia filmu i grafiki 3d 3 GFT z1 - Karczewska N. (026 fototechnik) |
teoria fotografii 3 GFT - Zakrzewski M. (22) |
język angielski zawodowy 3 GFT g1 - Drygas E. (210 fizyczna) język angielski zawodowy 3 GFT g2 - MJM w. (20) |
urządzenia fototechniczne 3 GFT - Kurc w. (203 matematyczna) |
religia 3 3GTT 3GFT 3GI2T - Mańczak M. (sala przy kościele) |
8 | 14:05-14:50 | pracownia filmu i grafiki 3d 3 GFT z1 - Karczewska N. (026 fototechnik) |
pracownia multimedialna 3 GFT g1 - Rejewska P. (018 informatyczna) pracownia multimedialna 3 GFT g2 - Karczewska N. (101 informatyczna) |
matematyka 3 GFT - Bashova Nadiia (107) |
język angielski 3 GFT a1 - Smulska K. (107) język angielski 3 GFT a2 - Karwasz A. (204 matematyczna) |
religia 3 3GTT 3GFT 3GI2T - Mańczak M. (sala przy kościele) |
9 | 15:00-15:45 | pracownia multimedialna 3 GFT g1 - Rejewska P. (018 informatyczna) pracownia multimedialna 3 GFT g2 - Karczewska N. (101 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 3 GFT wf1 - Ludwiczak M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 3 GFT wf2 - Moczyńska M. (siłownia_1) |
historia i społeczeństwo 3 GFT - Nawrocka M. (205 humanistyczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | wychowanie fizyczne 3 GFT wf1 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 3 GFT wf2 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_1) |
||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | język polski 3 GI1T - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 GI1T - Kupsik Z. (015 informatyczna) |
|||
2 | 08:10-08:55 | zajęcia z wychowawcą 3 GI1T - Sobiło S. (202 geograficzna) |
religia 3 GI1T - rel w. (209 katechetyczna) |
projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 GI1T - Kupsik Z. (015 informatyczna) |
pracownia aplikacji internetowych 3 GI1T g1 - Weissenberg M. (Politechnika1) |
|
3 | 09:05-09:50 | systemy operacyjne 3 GI1T g1 - Pirosz P. (021 informatyczna) systemy operacyjne 3 GI1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
matematyka 3 GI1T - Stasiak M. (104) |
bazy danych 3 GI1T - Stolarski D. (015 informatyczna) |
pracownia stron www 3 GI1T - Kurc w. (015 informatyczna) |
pracownia aplikacji internetowych 3 GI1T g1 - Weissenberg M. (Politechnika1) |
4 | 10:00-10:45 | systemy operacyjne 3 GI1T g1 - Pirosz P. (021 informatyczna) systemy operacyjne 3 GI1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
matematyka 3 GI1T - Stasiak M. (104) |
aplikacje internetowe 3 GI1T - Wabich J. (014 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 3 GI1T wf1 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 3 GI1T wf2 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) |
pracownia aplikacji internetowych 3 GI1T g1 - Weissenberg M. (Politechnika1) |
5 | 11:00-11:45 | bazy danych 3 GI1T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 3 GI1T wf1 - Krawczyk M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 GI1T wf2 - Kudzinowska I. (siłownia_2) |
aplikacje internetowe 3 GI1T - Wabich J. (014 informatyczna) |
język angielski zawodowy 3 GI1T g1 - Durczewski M. (211 chemiczna) język angielski zawodowy 3 GI1T g2 - Gągorowska J. (036 sala językowa) |
informatyka 3 GI1T g1 - Weissenberg M. (Politechnika1) |
6 | 11:55-12:40 | historia i społeczeństwo 3 GI1T - Nawrocka M. (205 humanistyczna) |
język angielski 3 GI1T a1 - Karwasz A. (09a pracownia) język angielski 3 GI1T a2 - Bąkowska P. (04 językowa) |
pracownia baz danych 3 GI1T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) sieci komputerowe 3 GI1T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
język angielski 3 GI1T a1 - Karwasz A. (108) język angielski 3 GI1T a2 - Bąkowska P. (04 językowa) |
informatyka 3 GI1T g1 - Weissenberg M. (Politechnika1) |
7 | 13:00-13:45 | język polski 3 GI1T - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
religia 3 GI1T - rel w. (209 katechetyczna) |
pracownia baz danych 3 GI1T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) sieci komputerowe 3 GI1T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
matematyka 3 GI1T - Stasiak M. (108) |
informatyka 3 GI1T g2 - Weissenberg M. (Politechnika1) |
8 | 14:05-14:50 | język hiszpański 3 GI1T h2 - Drogla M. (109) język niemiecki 3 GI1T n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
pracownia baz danych 3 GI1T g2 - Cich w. (102b informatyczna) |
język hiszpański 3 GI1T h2 - Drogla M. (206 polonistyczna) język niemiecki 3 GI1T n1 - Kaczmarek R. (103) |
sieci komputerowe 3 GI1T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) informatyka 3 GI1T g2 - Weissenberg M. (Politechnika1) |
|
9 | 15:00-15:45 | wychowanie fizyczne 3 GI1T wf1 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 3 GI1T wf2 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) |
pracownia baz danych 3 GI1T g2 - Cich w. (102b informatyczna) |
sieci komputerowe 3 GI1T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) pracownia aplikacji internetowych 3 GI1T g2 - Weissenberg M. (Politechnika1) |
||
10 | 15:55-16:40 | język polski 3 GI1T - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
pracownia aplikacji internetowych 3 GI1T g2 - Weissenberg M. (Politechnika1) |
|||
11 | 16:45-17:30 | pracownia aplikacji internetowych 3 GI1T g2 - Weissenberg M. (Politechnika1) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | systemy operacyjne 3 GI2T g1 - Pirosz P. (021 informatyczna) pracownia aplikacji internetowych d_dw 3 GI2T g2 - Szyper M. (014 informatyczna) |
pracownia baz danych 3 GI2T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) informatyka d_dw 3 GI2T g2 - Peliński T. (014 informatyczna) |
j.niemiecki jst 3 3GET 3GFT 3GI2T - Stachowiak A. (105) |
||
2 | 08:10-08:55 | systemy operacyjne 3 GI2T g1 - Pirosz P. (021 informatyczna) pracownia aplikacji internetowych d_dw 3 GI2T g2 - Szyper M. (014 informatyczna) |
pracownia baz danych 3 GI2T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) język angielski zawodowy 3 GI2T g2 - Gągorowska J. (104) |
j.niemiecki jst 3 3GET 3GFT 3GI2T - Stachowiak A. (105) |
aplikacje internetowe 3 GI2T - Wabich J. (018 informatyczna) |
|
3 | 09:05-09:50 | zajęcia z wychowawcą 3 GI2T - Gągorowska J. (107) |
matematyka 3 GI2T - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
informatyka d_dw 3 GI2T g1 - Peliński T. (24 informatyczna) sieci komputerowe 3 GI2T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
pracownia aplikacji internetowych d_dw 3 GI2T g1 - Szyper M. (102a informatyczna) pracownia baz danych 3 GI2T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
historia i społeczeństwo 3 GI2T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
4 | 10:00-10:45 | język polski 3 GI2T - Kasperska M. (103) |
matematyka 3 GI2T - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
sieci komputerowe 3 GI2T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) sieci komputerowe 3 GI2T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
pracownia aplikacji internetowych d_dw 3 GI2T g1 - Szyper M. (102a informatyczna) pracownia baz danych 3 GI2T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
język polski 3 GI2T - Kasperska M. (206 polonistyczna) |
5 | 11:00-11:45 | język angielski 3 GI2T a1 - Gągorowska J. (107) język angielski 3 GI2T a2 - MJM w. (20) |
historia i społeczeństwo 3 GI2T - Kawczyńska E. (20) |
sieci komputerowe 3 GI2T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) informatyka d_dw 3 GI2T g2 - Peliński T. (101 informatyczna) |
matematyka 3 GI2T - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
język polski 3 GI2T - Kasperska M. (207 humanistyczna) |
6 | 11:55-12:40 | projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 GI2T - Kupsik Z. (018 informatyczna) |
język hiszpański 3 GI2T h2 - Smulska K. (108) język niemiecki 3 GI2T n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
aplikacje internetowe 3 GI2T - Wabich J. (021 informatyczna) |
język hiszpański 3 GI2T h2 - Smulska K. (107) język niemiecki 3 GI2T n1 - Kaczmarek R. (103) |
język angielski 3 GI2T a1 - Gągorowska J. (036 sala językowa) język angielski 3 GI2T a2 - MJM w. (19) |
7 | 13:00-13:45 | projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 GI2T - Kupsik Z. (018 informatyczna) |
język hiszpański 3 GI2T h2 - Smulska K. (108) język niemiecki 3 GI2T n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
wychowanie fizyczne 3 GI2T wf1 - Ludwiczak M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 GI2T wf2 - Kudzinowska I. (siłownia_2) |
język hiszpański 3 GI2T h2 - Smulska K. (107) język niemiecki 3 GI2T n1 - Kaczmarek R. (103) |
religia 3 3GTT 3GFT 3GI2T - Mańczak M. (sala przy kościele) |
8 | 14:05-14:50 | bazy danych 3 GI2T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
informatyka d_dw 3 GI2T g1 - Peliński T. (101 informatyczna) systemy operacyjne 3 GI2T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
pracownia stron www 3 GI2T - Kurc w. (015 informatyczna) |
religia 3 3GTT 3GFT 3GI2T - Mańczak M. (sala przy kościele) |
|
9 | 15:00-15:45 | język angielski zawodowy 3 GI2T g1 - Durczewski M. (211 chemiczna) |
systemy operacyjne 3 GI2T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 3 GI2T wf1 - Ludwiczak M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 GI2T wf2 - Kudzinowska I. (siłownia_2) |
||
10 | 15:55-16:40 | wychowanie fizyczne 3 GI2T wf1 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 3 GI2T wf2 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) |
||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | informatyka 3 GTT g1 - Pudełko B. (111 informatyczna) sieci komputerowe 3 GTT g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
j.niemiecki jst 3 3GET 3GFT 3GI2T - Stachowiak A. (105) |
|||
2 | 08:10-08:55 | język hiszpański 3 GTT h2 - Drogla M. (201 biologiczna) język niemiecki 3 GTT n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
informatyka 3 GTT g1 - Pudełko B. (111 informatyczna) sieci komputerowe 3 GTT g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
j.niemiecki jst 3 3GET 3GFT 3GI2T - Stachowiak A. (105) |
||
3 | 09:05-09:50 | język hiszpański 3 GTT h2 - Drogla M. (201 biologiczna) język niemiecki 3 GTT n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
język polski 3 GTT - Dryjańska M. (107) |
język angielski 3 GTT a1 - Smulska K. (207 humanistyczna) język angielski 3 GTT a2 - MJM w. (20) |
wychowanie fizyczne 3 GTT wf1 - Moczyńska M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 GTT wf2 - Krawczyk M. (siłownia_2) |
|
4 | 10:00-10:45 | konfiguracja urządzeń sieciowych 3 GTT - Kub w. (013 informatyczna) |
język polski 3 GTT - Dryjańska M. (107) |
matematyka 3 GTT - Zientera I. (109) |
matematyka 3 GTT - Zientera I. (109) |
|
5 | 11:00-11:45 | konfiguracja urządzeń sieciowych 3 GTT - Kub w. (013 informatyczna) |
konfigurowanie systemów komutacyjnych 3 GTT - Kubiak M. (013 informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 3 GTT - Pudełko B. (sala samokształceniowa) |
matematyka 3 GTT - Zientera I. (109) |
|
6 | 11:55-12:40 | sieci komputerowe 3 GTT g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) informatyka 3 GTT g2 - Adamek A. (021 informatyczna) |
projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 GTT - Kupsik Z. (021 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 3 GTT wf1 - Moczyńska M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 GTT wf2 - Krawczyk M. (siłownia_2) |
systemy komutacyjne 3 GTT - Sitek S. (030 przedmioty zawodowe) |
|
7 | 13:00-13:45 | sieci komputerowe 3 GTT g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) informatyka 3 GTT g2 - Adamek A. (021 informatyczna) |
projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 GTT - Kupsik Z. (021 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 3 GTT wf1 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 3 GTT wf2 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) |
systemy komutacyjne 3 GTT - Sitek S. (030 przedmioty zawodowe) |
religia 3 3GTT 3GFT 3GI2T - Mańczak M. (sala przy kościele) |
8 | 14:05-14:50 | język polski 3 GTT - Dryjańska M. (107) |
język angielski 3 GTT a1 - Smulska K. (108) język angielski 3 GTT a2 - MJM w. (19) |
pomiary i użytkowanie systemów transmisji danych 3 GTT g1 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) pomiary i użytkowanie systemów transmisji danych 3 GTT g2 - Pirosz P. (030 przedmioty zawodowe) |
religia 3 3GTT 3GFT 3GI2T - Mańczak M. (sala przy kościele) |
|
9 | 15:00-15:45 | historia i społeczeństwo 3 GTT - Nawrocka M. (205 humanistyczna) |
pomiary i użytkowanie systemów transmisji danych 3 GTT g1 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) pomiary i użytkowanie systemów transmisji danych 3 GTT g2 - Pirosz P. (030 przedmioty zawodowe) |
projektowanie lokalnych sieci komputerowych 3 GTT - Kupsik Z. (021 informatyczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 3 GTT g1 - Lewandowski K. (030 przedmioty zawodowe) |
konfigurowanie systemów komutacyjnych 3 GTT - Kubiak M. (013 informatyczna) |
|||
11 | 16:45-17:30 | administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 3 GTT g1 - Lewandowski K. (030 przedmioty zawodowe) |
konfigurowanie systemów komutacyjnych 3 GTT - Kubiak M. (013 informatyczna) |
|||
12 | 17:35-18:20 | administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 3 GTT g1 - Lewandowski K. (030 przedmioty zawodowe) |
administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 3 GTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
|||
13 | 18:25-19:10 | administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 3 GTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
||||
14 | 19:15-20:00 | administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 3 GTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | historia 3 PAT - Osiński J. (104) |
||||
2 | 08:10-08:55 | informatyka 3 PAT g1 - Paprzycka K. (111 informatyczna) informatyka 3 PAT g2 - Pudełko B. (101 informatyczna) |
||||
3 | 09:05-09:50 | język polski 3 PAT - Borowska B. (207 humanistyczna) |
projektowanie układów automatyki 3 PAT g1 - Matecki D. (09 pracownia) |
matematyka 3 PAT - Gotowicz K. (19) |
||
4 | 10:00-10:45 | język polski 3 PAT - Borowska B. (207 humanistyczna) |
projektowanie układów automatyki 3 PAT g1 - Matecki D. (09 pracownia) |
j.niemiecki jst 3 3PI2T 3PAT - Stachowiak A. (105) |
matematyka 3 PAT - Gotowicz K. (19) |
|
5 | 11:00-11:45 | religia 3 PAT - Proch J. (sala samokształceniowa) |
automatyka 3 PAT - Hałas K. (210 fizyczna) |
język polski 3 PAT - Borowska B. (207 humanistyczna) |
j.niemiecki jst 3 3PI2T 3PAT - Stachowiak A. (105) |
geografia 3 PAT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
6 | 11:55-12:40 | język hiszpański 3 3PAT h2 3PET h2 - Drogla M. (202 geograficzna) język niemiecki 3 PAT n1 - Stachowiak A. (105) |
automatyka 3 PAT - Hałas K. (030 przedmioty zawodowe) |
zajęcia z wychowawcą 3 PAT - Borowska B. (sala samokształceniowa) |
język angielski 3 PAT a1 - MJM w. (20) język angielski 3 PAT a2 - Gągorowska J. (036 sala językowa) |
fizyka 3 PAT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
7 | 13:00-13:45 | język hiszpański 3 3PAT h2 3PET h2 - Drogla M. (109) język niemiecki 3 PAT n1 - Stachowiak A. (105) |
chemia 3 PAT - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
matematyka 3 PAT - Gotowicz K. (103) |
język angielski 3 PAT a1 - MJM w. (20) język angielski 3 PAT a2 - Gągorowska J. (036 sala językowa) |
biologia 3 PAT - Pudełko B. (201 biologiczna) |
8 | 14:05-14:50 | matematyka 3 PAT - Gotowicz K. (22) |
matematyka 3 PAT - Gotowicz K. (103) |
wychowanie fizyczne 3 PAT wf1 - Rodak-Turowska A. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 PAT wf2 - Kubiak I. (siłownia_2) |
podstawy przedsiębiorczości 3 PAT - Jez w. (204 matematyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | religia 3 PAT - Proch J. (sala przy kościele) |
montaż urządzeń i instalacji automatyki 3 PAT g1 - Kurz D. (Politechnika1) montaż urządzeń i instalacji automatyki 3 PAT g2 - Głuchy D. (Politechnika2) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 PAT g2 - Zakrzewski P. (029 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 3 PAT wf1 - Rodak-Turowska A. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 3 PAT wf2 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) |
wychowanie fizyczne 3 PAT wf1 - Rodak-Turowska A. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 3 PAT wf2 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) |
10 | 15:55-16:40 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 PAT g1 - Zakrzewski P. (029 przedmioty zawodowe) |
montaż urządzeń i instalacji automatyki 3 PAT g1 - Kurz D. (Politechnika1) montaż urządzeń i instalacji automatyki 3 PAT g2 - Głuchy D. (Politechnika2) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 PAT g2 - Zakrzewski P. (029 przedmioty zawodowe) |
historia 3 PAT - Osiński J. (105) |
|
11 | 16:45-17:30 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 PAT g1 - Zakrzewski P. (029 przedmioty zawodowe) |
montaż urządzeń i instalacji automatyki 3 PAT g1 - Kurz D. (Politechnika1) montaż urządzeń i instalacji automatyki 3 PAT g2 - Głuchy D. (Politechnika2) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 PAT g2 - Zakrzewski P. (029 przedmioty zawodowe) |
projektowanie układów automatyki 3 PAT g2 - Matecki D. (09 pracownia) |
|
12 | 17:35-18:20 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 PAT g1 - Zakrzewski P. (029 przedmioty zawodowe) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 PAT g2 - Zakrzewski P. (029 przedmioty zawodowe) |
projektowanie układów automatyki 3 PAT g2 - Matecki D. (09 pracownia) |
||
13 | 18:25-19:10 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 PAT g1 - Zakrzewski P. (029 przedmioty zawodowe) |
||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | pomiary układów analogowych 3 PET g1 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) pomiary układów analogowych 3 PET g2 - Małecki J. (030a przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 3 PET - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_1) |
instalacja urządzeń elektronicznych 3 PET g2 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
||
2 | 08:10-08:55 | pomiary układów analogowych 3 PET g1 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) pomiary układów analogowych 3 PET g2 - Małecki J. (030a przedmioty zawodowe) |
historia 3 PET - Osiński J. (206 polonistyczna) |
matematyka 3 PET - Zientera I. (106) |
instalacja urządzeń elektronicznych 3 PET g2 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
|
3 | 09:05-09:50 | pomiary układów analogowych 3 PET g1 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) pomiary układów analogowych 3 PET g2 - Małecki J. (030a przedmioty zawodowe) |
historia 3 PET - Osiński J. (206 polonistyczna) |
język angielski 3 PET a1 - Brzechczyn A. (103) język angielski 3 PET a2 - Drygas E. (107) |
matematyka 3 PET - Zientera I. (109) |
|
4 | 10:00-10:45 | matematyka 3 PET - Zientera I. (109) |
matematyka 3 PET - Zientera I. (109) |
geografia 3 PET - Tomczak G. (202 geograficzna) |
układy analogowe 3 PET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 3 PET - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_1) |
5 | 11:00-11:45 | język polski 3 PET - Liberek K. (207 humanistyczna) |
matematyka 3 PET - Zientera I. (109) |
język angielski 3 PET a1 - Brzechczyn A. (04 językowa) język angielski 3 PET a2 - Drygas E. (201 biologiczna) |
urządzenia elektroniczne 3 PET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
fizyka 3 PET - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
6 | 11:55-12:40 | język hiszpański 3 3PAT h2 3PET h2 - Drogla M. (202 geograficzna) język niemiecki 3 PET n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
informatyka 3 PET g1 - Pudełko B. (111 informatyczna) informatyka 3 PET g2 - Paprzycka K. (24 informatyczna) |
język polski 3 PET - Liberek K. (207 humanistyczna) |
urządzenia elektroniczne 3 PET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
język polski 3 PET - Liberek K. (206 polonistyczna) |
7 | 13:00-13:45 | język hiszpański 3 3PAT h2 3PET h2 - Drogla M. (109) język niemiecki 3 PET n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
układy analogowe 3 PET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
instalacja urządzeń elektronicznych 3 PET g2 - Waraczewski J. (030 przedmioty zawodowe) |
instalacja urządzeń elektronicznych 3 PET g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
podstawy przedsiębiorczości 3 PET - Jez w. (204 matematyczna) |
8 | 14:05-14:50 | religia 3 PET - Proch J. (sala przy kościele) |
chemia 3 PET - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
instalacja urządzeń elektronicznych 3 PET g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
religia 3 PET - Proch J. (209 katechetyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | biologia 3 PET - Pudełko B. (201 biologiczna) |
j.niemiecki jst 3 3PET 3PFT 3PI1T - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
instalacja urządzeń elektronicznych 3 PET g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
||
10 | 15:55-16:40 | zajęcia z wychowawcą 3 PET - Krawczyk M. (19) |
j.niemiecki jst 3 3PET 3PFT 3PI1T - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
|||
11 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 3 PET - Krawczyk M. (siłownia_1) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | religia 3 PFT - Mańczak M. (209 katechetyczna) |
chemia 3 PFT - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
język niemiecki 3 3PFT n1 3PTT n1 - Kaczmarek R. (103) |
język polski 3 PFT - Kasperska M. (206 polonistyczna) |
|
2 | 08:10-08:55 | historia 3 PFT - Osiński J. (19) |
matematyka 3 PFT - Zientera I. (109) |
język niemiecki 3 3PFT n1 3PTT n1 - Kaczmarek R. (103) |
grafika komputerowa 3 PFT g1 - Witkowska A. (111 informatyczna) grafika komputerowa 3 PFT g2 - Czyż K. (06 informatyczna) |
język polski 3 PFT - Kasperska M. (206 polonistyczna) |
3 | 09:05-09:50 | projekty multimedialne 3 PFT g1 - Rejewska P. (018 informatyczna) projekty multimedialne 3 PFT g2 - Karczewska N. (06 informatyczna) |
matematyka 3 PFT - Zientera I. (109) |
język polski 3 PFT - Kasperska M. (104) |
grafika komputerowa 3 PFT g1 - Witkowska A. (111 informatyczna) grafika komputerowa 3 PFT g2 - Czyż K. (06 informatyczna) |
fotografia analogowa 3 PFT g1 - Zugaj P. (01 fototechnik) informatyka 3 PFT g2 - Paprzycka K. (111 informatyczna) |
4 | 10:00-10:45 | projekty multimedialne 3 PFT g1 - Rejewska P. (018 informatyczna) projekty multimedialne 3 PFT g2 - Karczewska N. (06 informatyczna) |
podstawy przedsiębiorczości 3 PFT - Jez w. (108) |
historia 3 PFT - Osiński J. (206 polonistyczna) |
grafika komputerowa 3 PFT g1 - Witkowska A. (111 informatyczna) grafika komputerowa 3 PFT g2 - Czyż K. (06 informatyczna) |
informatyka 3 PFT g1 - Pudełko B. (111 informatyczna) fotografia analogowa 3 PFT g2 - Zugaj P. (01 fototechnik) |
5 | 11:00-11:45 | język angielski 3 PFT a1 - Karwasz A. (04 językowa) język angielski 3 PFT a2 - Bąkowska P. (106) |
zajęcia z wychowawcą 3 PFT - Kaczmarek R. (208 historyczna) |
matematyka 3 PFT - Zientera I. (109) |
język polski 3 PFT - Kasperska M. (207 humanistyczna) |
wychowanie fizyczne 3 PFT wf1 - Moczyńska M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 3 PFT wf2 - Rodak-Turowska A. (siłownia_1) |
6 | 11:55-12:40 | fizyka 3 PFT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
wychowanie fizyczne 3 PFT wf1 - Moczyńska M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 3 PFT wf2 - Rodak-Turowska A. (siłownia_1) |
biologia 3 PFT - Pudełko B. (201 biologiczna) |
teoria urządzeń fototechnicznych 3 PFT - Kurc w. (203 matematyczna) |
wychowanie fizyczne 3 PFT wf1 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 3 PFT wf2 - Rodak-Turowska A. (sala gimnastyczna_1) |
7 | 13:00-13:45 | język polski 3 PFT - Kasperska M. (103) |
techniki multimedialne 3 PFT - Karczewska N. (101 informatyczna) |
teoria obrazu fotograficznego 3 PFT - Zakrzewski M. (22) |
język angielski 3 PFT a1 - Karwasz A. (211 chemiczna) język angielski 3 PFT a2 - Bąkowska P. (111 informatyczna) |
techniki fotograficzne 3 PFT z3 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
8 | 14:05-14:50 | religia 3 PFT - Mańczak M. (sala samokształceniowa) |
geografia 3 PFT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
techniki fotograficzne 3 PFT z1 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) techniki fotograficzne 3 PFT z2 - Darchiashvili G. (22) |
teoria obrazu fotograficznego 3 PFT - Zakrzewski M. (201 biologiczna) |
techniki fotograficzne 3 PFT z3 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
9 | 15:00-15:45 | j.niemiecki jst 3 3PET 3PFT 3PI1T - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
techniki fotograficzne 3 PFT z1 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) techniki fotograficzne 3 PFT z2 - Darchiashvili G. (22) |
język hiszpański 3 PFT h2 - Drogla M. (206 polonistyczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | j.niemiecki jst 3 3PET 3PFT 3PI1T - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
język hiszpański 3 PFT h2 - Drogla M. (206 polonistyczna) |
|||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | religia 3 PI1T - Mańczak M. (sala przy kościele) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 PI1T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 PI1T g2 - Pirosz P. (021 informatyczna) |
matematyka 3 PI1T - Gotowicz K. (19) |
||
2 | 08:10-08:55 | chemia 3 PI1T - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 PI1T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 PI1T g2 - Pirosz P. (021 informatyczna) |
matematyka 3 PI1T - Gotowicz K. (19) |
||
3 | 09:05-09:50 | programowanie aplikacji internetowych 3 PI1T g1 - Wabich J. (015 informatyczna) |
język polski 3 PI1T - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 PI1T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 PI1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
język polski 3 PI1T - Kurasińska P. (205 humanistyczna) |
|
4 | 10:00-10:45 | eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 PI1T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
historia 3 PI1T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
język hiszpański 3 PI1T h2 - Drogla M. (205 humanistyczna) język niemiecki 3 PI1T n1 - Stachowiak A. (105) |
język polski 3 PI1T - Kurasińska P. (205 humanistyczna) |
|
5 | 11:00-11:45 | eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 PI1T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 PI1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
język angielski 3 PI1T a1 - Brzechczyn A. (209 katechetyczna) język angielski 3 PI1T a2 - Kudlińska M. (103) |
język hiszpański 3 PI1T h2 - Drogla M. (205 humanistyczna) język niemiecki 3 PI1T n1 - Stachowiak A. (105) |
religia 3 PI1T - Mańczak M. (209 katechetyczna) |
historia 3 PI1T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
6 | 11:55-12:40 | administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 PI1T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 PI1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
język angielski 3 PI1T a1 - Brzechczyn A. (201 biologiczna) język angielski 3 PI1T a2 - Kudlińska M. (103) |
fizyka 3 PI1T - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
wychowanie fizyczne 3 PI1T wf1 - Kudzinowska I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 PI1T wf2 - Rodak-Turowska A. (siłownia_2) |
biologia 3 PI1T - Pudełko B. (201 biologiczna) |
7 | 13:00-13:45 | bazy danych 3 PI1T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 PI1T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
podstawy przedsiębiorczości 3 PI1T - Jeznach U. (206 polonistyczna) |
wychowanie fizyczne 3 PI1T wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 3 PI1T wf2 - Rodak-Turowska A. (sala gimnastyczna_2) |
wychowanie fizyczne 3 PI1T wf1 - Kudzinowska I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 PI1T wf2 - Rodak-Turowska A. (siłownia_2) |
8 | 14:05-14:50 | witryny i aplikacje internetowe 3 PI1T - Wabich J. (015 informatyczna) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 PI1T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 3 PI1T - Brzechczyn A. (207 humanistyczna) |
informatyka 3 PI1T g1 - Adamek A. (021 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 PI1T g2 - Kocik Rafał (09a pracownia) |
geografia 3 PI1T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
9 | 15:00-15:45 | matematyka 3 PI1T - Gotowicz K. (22) |
j.niemiecki jst 3 3PET 3PFT 3PI1T - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
matematyka 3 PI1T - Gotowicz K. (103) |
programowanie aplikacji internetowych 3 PI1T g1 - Wabich J. (018 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 PI1T g2 - Kocik Rafał (09a pracownia) |
|
10 | 15:55-16:40 | matematyka 3 PI1T - Gotowicz K. (22) |
j.niemiecki jst 3 3PET 3PFT 3PI1T - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 PI1T g2 - Kocik Rafał (09a pracownia) |
||
11 | 16:45-17:30 | informatyka 3 PI1T g2 - Weissenberg J. (102a informatyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 3 PI1T g2 - Szyper M. (102a informatyczna) |
|||
12 | 17:35-18:20 | programowanie aplikacji internetowych 3 PI1T g2 - Szyper M. (102a informatyczna) |
||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | język angielski 3 PI2T a1 - Bąkowska P. (103) język angielski 3 PI2T a2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
język hiszpański 3 3PI2T h2 3PTT h2 - Drogla M. (107) |
|||
2 | 08:10-08:55 | język angielski 3 PI2T a1 - Bąkowska P. (103) język angielski 3 PI2T a2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
język hiszpański 3 3PI2T h2 3PTT h2 - Drogla M. (107) |
religia 3 PI2T - Mańczak M. (sala przy kościele) |
||
3 | 09:05-09:50 | programowanie aplikacji internetowych 3 PI2T g2 - Szyper M. (014 informatyczna) |
chemia 3 PI2T - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
zajęcia z wychowawcą 3 PI2T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
informatyka 3 PI2T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 PI2T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
|
4 | 10:00-10:45 | programowanie aplikacji internetowych 3 PI2T g2 - Szyper M. (014 informatyczna) |
język polski 3 PI2T - Kasperska M. (201 biologiczna) |
historia 3 PI2T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
j.niemiecki jst 3 3PI2T 3PAT - Stachowiak A. (105) |
programowanie aplikacji internetowych 3 PI2T g1 - Wabich J. (014 informatyczna) eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 PI2T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
5 | 11:00-11:45 | religia 3 PI2T - Mańczak M. (sala przy kościele) |
język polski 3 PI2T - Kasperska M. (201 biologiczna) |
fizyka 3 PI2T - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
j.niemiecki jst 3 3PI2T 3PAT - Stachowiak A. (105) |
biologia 3 PI2T - Pudełko B. (201 biologiczna) |
6 | 11:55-12:40 | matematyka 3 PI2T - Bashova Nadiia (108) |
matematyka 3 PI2T - Bashova Nadiia (106) |
język niemiecki 3 PI2T n1 - Stachowiak A. (105) |
witryny i aplikacje internetowe 3 PI2T - Wabich J. (018 informatyczna) |
matematyka 3 PI2T - Bashova Nadiia (107) |
7 | 13:00-13:45 | matematyka 3 PI2T - Bashova Nadiia (108) |
wychowanie fizyczne 3 PI2T wf1 - Konieczny M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 PI2T wf2 - Rodak-Turowska A. (siłownia_2) |
język niemiecki 3 PI2T n1 - Stachowiak A. (105) |
programowanie aplikacji internetowych 3 PI2T g1 - Wabich J. (018 informatyczna) administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 PI2T g2 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
matematyka 3 PI2T - Bashova Nadiia (107) |
8 | 14:05-14:50 | język polski 3 PI2T - Kasperska M. (103) |
wychowanie fizyczne 3 PI2T wf1 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 3 PI2T wf2 - Rodak-Turowska A. (sala gimnastyczna_2) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 PI2T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 PI2T g2 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 3 PI2T wf1 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 3 PI2T wf2 - Rodak-Turowska A. (sala gimnastyczna_1) |
|
9 | 15:00-15:45 | bazy danych 3 PI2T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 PI2T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 PI2T g2 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
podstawy przedsiębiorczości 3 PI2T - Jeznach U. (204 matematyczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 PI2T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) informatyka 3 PI2T g2 - Weissenberg J. (102a informatyczna) |
historia 3 PI2T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
|||
11 | 16:45-17:30 | geografia 3 PI2T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 PI2T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 PI2T g2 - Kocik Rafał (09a pracownia) |
|||
12 | 17:35-18:20 | eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 PI2T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 PI2T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 PI2T g2 - Kocik Rafał (09a pracownia) |
|||
13 | 18:25-19:10 | eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 PI2T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 PI2T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 PI2T g2 - Kocik Rafał (09a pracownia) |
|||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | konfiguracja urządzeń sieciowych 3 PTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
język niemiecki 3 3PFT n1 3PTT n1 - Kaczmarek R. (103) język hiszpański 3 3PI2T h2 3PTT h2 - Drogla M. (107) |
konfiguracja urządzeń sieciowych 3 PTT g1 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
||
2 | 08:10-08:55 | religia 3 PTT - Mańczak M. (209 katechetyczna) |
matematyka 3 PTT - Bashova Nadiia (203 matematyczna) |
język niemiecki 3 3PFT n1 3PTT n1 - Kaczmarek R. (103) język hiszpański 3 3PI2T h2 3PTT h2 - Drogla M. (107) |
konfiguracja urządzeń sieciowych 3 PTT g1 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
|
3 | 09:05-09:50 | historia 3 PTT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
informatyka 3 PTT - Pudełko B. (014 informatyczna) |
fizyka 3 PTT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
konfiguracja urządzeń sieciowych 3 PTT g1 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
matematyka 3 PTT - Bashova Nadiia (203 matematyczna) |
4 | 10:00-10:45 | matematyka 3 PTT - Bashova Nadiia (108) |
religia 3 PTT - Mańczak M. (sala przy kościele) |
matematyka 3 PTT - Bashova Nadiia (209 katechetyczna) |
administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi 3 PTT g1 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 3 PTT - Konieczny M. (siłownia_1) |
5 | 11:00-11:45 | biologia 3 PTT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
chemia 3 PTT - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
matematyka 3 PTT - Bashova Nadiia (209 katechetyczna) |
administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi 3 PTT g1 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
język angielski zawodowy 3 PTT - Kudlińska M. (108) |
6 | 11:55-12:40 | wychowanie fizyczne 3 PTT - Konieczny M. (siłownia_1) |
zajęcia z wychowawcą 3 PTT - Konieczny M. (206 polonistyczna) |
historia 3 PTT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi 3 PTT g1 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
systemy i sieci transmisji danych 3 PTT - Pochmara J. (013 informatyczna) |
7 | 13:00-13:45 | język angielski 3 PTT - Karwasz A. (20) |
język polski 3 PTT - Borowska B. (207 humanistyczna) |
geografia 3 PTT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
język polski 3 PTT - Borowska B. (207 humanistyczna) |
systemy i sieci transmisji danych 3 PTT - Pochmara J. (013 informatyczna) |
8 | 14:05-14:50 | język angielski 3 PTT - Karwasz A. (04 językowa) |
język polski 3 PTT - Borowska B. (207 humanistyczna) |
podstawy przedsiębiorczości 3 PTT - Jeznach U. (206 polonistyczna) |
administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi 3 PTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
uruchamianie i knfiguracja sieci komutacyjnych 3 PTT g1 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
9 | 15:00-15:45 | wychowanie fizyczne 3 PTT - Konieczny M. (siłownia_1) |
administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi 3 PTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
uruchamianie i knfiguracja sieci komutacyjnych 3 PTT g1 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
||
10 | 15:55-16:40 | administrowanie sieciowymi systemami operacyjnymi 3 PTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
uruchamianie i knfiguracja sieci komutacyjnych 3 PTT g1 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
|||
11 | 16:45-17:30 | uruchamianie i knfiguracja sieci komutacyjnych 3 PTT g2 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
||||
12 | 17:35-18:20 | uruchamianie i knfiguracja sieci komutacyjnych 3 PTT g2 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
||||
13 | 18:25-19:10 | uruchamianie i knfiguracja sieci komutacyjnych 3 PTT g2 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
||||
14 | 19:15-20:00 | konfiguracja urządzeń sieciowych 3 PTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
||||
15 | 20:05-20:50 | konfiguracja urządzeń sieciowych 3 PTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
informatyka 4 A1T g1 - Peliński T. (101 informatyczna) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 A1T g1 - Grześkowiak A. (016 robotyka) przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 A1T g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
||
2 | 08:10-08:55 | zajęcia z wychowawcą 4 A1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 A1T - Zakrzewski P. (19) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 A1T g1 - Grześkowiak A. (016 robotyka) przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 A1T g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
|
3 | 09:05-09:50 | matematyka 4 A1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
historia i społeczeństwo 4 A1T - Gołuch J. (20) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 A1T - Zakrzewski P. (19) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 A1T g1 - Grześkowiak A. (016 robotyka) przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 A1T g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
4 | 10:00-10:45 | przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 A1T g1 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 A1T g2 - Grześkowiak A. (016 robotyka) |
wychowanie fizyczne 4 A1T wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 4 A1T wf2 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_2) |
historia i społeczeństwo 4 A1T - Gołuch J. (108) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 A1T - Zakrzewski P. (19) |
język polski 4 A1T - Borowska B. (207 humanistyczna) |
5 | 11:00-11:45 | przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 A1T g1 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 A1T g2 - Grześkowiak A. (016 robotyka) |
język polski 4 A1T - Borowska B. (207 humanistyczna) |
matematyka 4 A1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 A1T - Zakrzewski P. (19) |
informatyka 4 A1T g1 - Peliński T. (021 informatyczna) informatyka 4 A1T g2 - Weissenberg J. (018 informatyczna) |
6 | 11:55-12:40 | przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 A1T g1 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 A1T g2 - Grześkowiak A. (016 robotyka) |
język polski 4 A1T - Borowska B. (207 humanistyczna) |
język angielski zawodowy 4 A1T a1 - Bąkowska P. (109) język angielski zawodowy 4 A1T a2 - Brzechczyn A. (04 językowa) |
matematyka 4 A1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
informatyka 4 A1T g2 - Weissenberg J. (102a informatyczna) |
7 | 13:00-13:45 | religia 4 A1T - Mańczak M. (sala przy kościele) |
matematyka 4 A1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
matematyka 4 A1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
informatyka 4 A1T g2 - Weissenberg J. (102a informatyczna) |
|
8 | 14:05-14:50 | język angielski 4 A1T a1 - Bąkowska P. (106) język angielski 4 A1T a2 - Brzechczyn A. (209 katechetyczna) |
informatyka 4 A1T g1 - Peliński T. (015 informatyczna) |
matematyka 4 A1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
informatyka 4 A1T g2 - Weissenberg J. (102a informatyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | język angielski 4 A1T a1 - Bąkowska P. (106) język angielski 4 A1T a2 - Brzechczyn A. (04 językowa) |
informatyka 4 A1T g1 - Peliński T. (015 informatyczna) |
|||
10 | 15:55-16:40 | wychowanie fizyczne 4 A1T wf1 - Kudzinowska I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 4 A1T wf2 - Konieczny M. (siłownia_2) |
||||
11 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 4 A1T wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 4 A1T wf2 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_2) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 A2T g1 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 A2T g2 - Grześkowiak A. (016 robotyka) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
|||
2 | 08:10-08:55 | przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 A2T g1 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 A2T g2 - Grześkowiak A. (016 robotyka) |
informatyka 4 A2T g1 - Peliński T. (014 informatyczna) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
wychowanie fizyczne 4 A2T - Moczyńska M. (siłownia_1) |
|
3 | 09:05-09:50 | przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 A2T g1 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 A2T g2 - Grześkowiak A. (016 robotyka) |
historia i społeczeństwo 4 A2T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
wychowanie fizyczne 4 A2T - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_1) |
|
4 | 10:00-10:45 | religia 4 4A2T 4C2T - Proch J. (sala przy kościele) |
informatyka 4 A2T g1 - Peliński T. (021 informatyczna) język angielski zawodowy 4 A2T g2 - Durczewski M. (22) |
język polski 4 A2T - Liberek K. (107) |
informatyka 4 A2T g1 - Peliński T. (101 informatyczna) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 A2T g1 - Grześkowiak A. (016 robotyka) przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 A2T g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
5 | 11:00-11:45 | historia i społeczeństwo 4 A2T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
matematyka 4 A2T - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
język polski 4 A2T - Liberek K. (107) |
informatyka 4 A2T g1 - Peliński T. (101 informatyczna) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 A2T g1 - Grześkowiak A. (016 robotyka) przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 A2T g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
6 | 11:55-12:40 | język angielski 4 A2T a1 - Gągorowska J. (104) język angielski 4 A2T a2 - Bąkowska P. (014 informatyczna) |
matematyka 4 A2T - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
matematyka 4 A2T - Kołodziejczyk M. (107) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 A2T - Zakrzewski P. (19) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 A2T g1 - Grześkowiak A. (016 robotyka) przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 A2T g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
7 | 13:00-13:45 | język angielski 4 A2T a1 - Gągorowska J. (104) język angielski 4 A2T a2 - Bąkowska P. (106) |
zajęcia z wychowawcą 4 A2T - Moczyńska M. (210 fizyczna) |
matematyka 4 A2T - Kołodziejczyk M. (107) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 A2T - Zakrzewski P. (19) |
język polski 4 A2T - Liberek K. (206 polonistyczna) |
8 | 14:05-14:50 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 A2T - Zakrzewski P. (105) |
wychowanie fizyczne 4 A2T - Moczyńska M. (siłownia_1) |
matematyka 4 A2T - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
język angielski zawodowy 4 A2T g1 - Drygas E. (203 matematyczna) informatyka 4 A2T g2 - Pochmara J. (101 informatyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 A2T - Zakrzewski P. (105) |
matematyka 4 A2T - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
informatyka 4 A2T g2 - Pochmara J. (101 informatyczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | informatyka 4 A2T g2 - Pochmara J. (102b informatyczna) |
||||
11 | 16:45-17:30 | informatyka 4 A2T g2 - Pochmara J. (102b informatyczna) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | pracownia aplikacji internetowych 4 B1T g1 - Peliński T. (102b informatyczna) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
|||
2 | 08:10-08:55 | pracownia aplikacji internetowych 4 B1T g1 - Peliński T. (102b informatyczna) |
aplikacje internetowe 4 B1T - Wabich J. (015 informatyczna) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
||
3 | 09:05-09:50 | informatyka 4 B1T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) informatyka 4 B1T g2 - Weissenberg J. (101 informatyczna) |
aplikacje internetowe 4 B1T - Wabich J. (015 informatyczna) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
matematyka 4 B1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
pracownia baz danych 4 B1T g1 - Cichocka U. (021 informatyczna) |
4 | 10:00-10:45 | informatyka 4 B1T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) informatyka 4 B1T g2 - Weissenberg J. (101 informatyczna) |
informatyka 4 B1T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) pracownia aplikacji internetowych 4 B1T g2 - Wabich J. (015 informatyczna) |
matematyka 4 B1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
matematyka 4 B1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
pracownia baz danych 4 B1T g1 - Cichocka U. (021 informatyczna) |
5 | 11:00-11:45 | matematyka 4 B1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
informatyka 4 B1T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) pracownia aplikacji internetowych 4 B1T g2 - Wabich J. (015 informatyczna) |
historia i społeczeństwo 4 B1T - Gołuch J. (108) |
bazy danych 4 B1T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
język angielski zawodowy 4 B1T a1 - Durczewski M. (09a pracownia) język angielski zawodowy 4 B1T a2 - Brzechczyn A. (022 multimedialna) |
6 | 11:55-12:40 | informatyka 4 B1T g2 - Weissenberg J. (102a informatyczna) |
matematyka 4 B1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
język polski 4 B1T - Kurasińska P. (206 polonistyczna) |
bazy danych 4 B1T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
matematyka 4 B1T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
7 | 13:00-13:45 | pracownia baz danych 4 B1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
język angielski 4 B1T a1 - Kudlińska M. (103) język angielski 4 B1T a2 - Brzechczyn A. (104) |
język angielski 4 B1T a1 - Kudlińska M. (036 sala językowa) język angielski 4 B1T a2 - Brzechczyn A. (09a pracownia) |
zajęcia z wychowawcą 4 B1T - Sokół H. (sala samokształceniowa) |
język polski 4 B1T - Kurasińska P. (205 humanistyczna) |
8 | 14:05-14:50 | pracownia baz danych 4 B1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
historia i społeczeństwo 4 B1T - Gołuch J. (20) |
wychowanie fizyczne 4 B1T wf1 - Sokół H. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 B1T wf2 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_1) |
język polski 4 B1T - Kurasińska P. (205 humanistyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | pracownia baz danych 4 B1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
religia 4 B1T - Proch J. (sala przy kościele) |
pracownia baz danych 4 B1T g1 - Cichocka U. (24 informatyczna) informatyka 4 B1T g2 - Weissenberg J. (102a informatyczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | wychowanie fizyczne 4 B1T wf1 - Sokół H. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 B1T wf2 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_1) |
||||
11 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 4 B1T wf1 - Sokół H. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 B1T wf2 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_1) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | informatyka 4 B2T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
pracownia baz danych 4 B2T g1 - Cichocka U. (021 informatyczna) informatyka 4 B2T g2 - Adamek A. (102a informatyczna) |
||
2 | 08:10-08:55 | informatyka 4 B2T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) |
informatyka 4 B2T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) pracownia baz danych 4 B2T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
pracownia aplikacji internetowych 4 B2T g1 - Peliński T. (101 informatyczna) |
pracownia baz danych 4 B2T g1 - Cichocka U. (021 informatyczna) informatyka 4 B2T g2 - Adamek A. (102a informatyczna) |
3 | 09:05-09:50 | matematyka 4 B2T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
religia 4 B2T - Mańczak M. (209 katechetyczna) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
pracownia aplikacji internetowych 4 B2T g1 - Peliński T. (101 informatyczna) |
matematyka 4 B2T - Paszyn I. (107) |
4 | 10:00-10:45 | matematyka 4 B2T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
matematyka 4 B2T - Paszyn I. (205 humanistyczna) |
język polski 4 B2T - Kasperska M. (104) |
matematyka 4 B2T - Paszyn I. (104) |
język angielski zawodowy 4 B2T g1 - Durczewski M. (036 sala językowa) język angielski zawodowy 4 B2T g2 - Drygas E. (211 chemiczna) |
5 | 11:00-11:45 | zajęcia z wychowawcą 4 B2T - Adamek A. (021 informatyczna) |
matematyka 4 B2T - Paszyn I. (205 humanistyczna) |
bazy danych 4 B2T - Stolarski D. (015 informatyczna) |
historia i społeczeństwo 4 B2T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
pracownia aplikacji internetowych 4 B2T g2 - Wabich J. (014 informatyczna) |
6 | 11:55-12:40 | historia i społeczeństwo 4 B2T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
bazy danych 4 B2T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
pracownia baz danych 4 B2T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) informatyka 4 B2T g2 - Adamek A. (102a informatyczna) |
język polski 4 B2T - Kasperska M. (207 humanistyczna) |
pracownia aplikacji internetowych 4 B2T g2 - Wabich J. (014 informatyczna) |
7 | 13:00-13:45 | wychowanie fizyczne 4 B2T wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 4 B2T wf2 - Sokół H. (sala gimnastyczna_2) |
język angielski 4 B2T a1 - Gągorowska J. (09a pracownia) język angielski 4 B2T a2 - Bąkowska P. (04 językowa) |
aplikacje internetowe 4 B2T - Wabich J. (018 informatyczna) |
język polski 4 B2T - Kasperska M. (106) |
pracownia baz danych 4 B2T g2 - Cichocka U. (24 informatyczna) |
8 | 14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 4 B2T wf1 - Kudzinowska I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 4 B2T wf2 - Sokół H. (siłownia_2) |
informatyka 4 B2T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) |
aplikacje internetowe 4 B2T - Wabich J. (018 informatyczna) |
język angielski 4 B2T a1 - Gągorowska J. (036 sala językowa) język angielski 4 B2T a2 - Bąkowska P. (04 językowa) |
pracownia baz danych 4 B2T g2 - Cichocka U. (24 informatyczna) |
9 | 15:00-15:45 | wychowanie fizyczne 4 B2T wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 4 B2T wf2 - Sokół H. (sala gimnastyczna_2) |
informatyka 4 B2T g2 - Adamek A. (021 informatyczna) |
|||
10 | 15:55-16:40 | |||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | pracownia baz danych 4 B3T g1 - Cichocka U. (015 informatyczna) język angielski zawodowy 4 B3T g2 - Kudlińska M. (106) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
informatyka d_dw 4 B3T g2 - Weissenberg J. (014 informatyczna) |
||
2 | 08:10-08:55 | matematyka 4 B3T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
pracownia stron www 4 B3T - Kurc w. (018 informatyczna) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
informatyka d_dw 4 B3T g2 - Weissenberg J. (014 informatyczna) |
|
3 | 09:05-09:50 | wychowanie fizyczne 4 B3T - Ludwiczak M. (siłownia_1) |
matematyka 4 B3T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
język hiszpański 4 B3T h2 - Drogla M. (04 językowa) język niemiecki 4 B3T n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
|
4 | 10:00-10:45 | język hiszpański 4 B3T h2 - Drogla M. (201 biologiczna) język niemiecki 4 B3T n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
matematyka 4 B3T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
bazy danych 4 B3T - Stolarski D. (015 informatyczna) |
matematyka 4 B3T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
|
5 | 11:00-11:45 | język hiszpański 4 B3T h2 - Drogla M. (202 geograficzna) język niemiecki 4 B3T n1 - Kaczmarek R. (036 sala językowa) |
matematyka 4 B3T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
język angielski 4 B3T a1 - Bąkowska P. (09a pracownia) język angielski 4 B3T a2 - Kudlińska M. (036 sala językowa) |
pracownia baz danych 4 B3T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
matematyka 4 B3T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
6 | 11:55-12:40 | język angielski zawodowy 4 B3T g1 - Durczewski M. (106) pracownia aplikacji internetowych d_dw 4 B3T g2 - Wabich J. (015 informatyczna) |
pracownia aplikacji internetowych d_dw 4 B3T g1 - Peliński T. (015 informatyczna) pracownia baz danych 4 B3T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
matematyka 4 B3T - Mroczek K. (204 matematyczna) |
pracownia baz danych 4 B3T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 4 B3T - Kudlińska M. (108) |
7 | 13:00-13:45 | informatyka d_dw 4 B3T g1 - Weissenberg J. (102a informatyczna) pracownia aplikacji internetowych d_dw 4 B3T g2 - Wabich J. (015 informatyczna) |
pracownia aplikacji internetowych d_dw 4 B3T g1 - Peliński T. (015 informatyczna) pracownia baz danych 4 B3T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
język polski 4 B3T - Kasperska M. (104) |
historia i społeczeństwo 4 B3T - Gołuch J. (208 historyczna) |
historia i społeczeństwo 4 B3T - Gołuch J. (19) |
8 | 14:05-14:50 | informatyka d_dw 4 B3T g1 - Weissenberg J. (102a informatyczna) |
pracownia baz danych 4 B3T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
język polski 4 B3T - Kasperska M. (104) |
język polski 4 B3T - Kasperska M. (207 humanistyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | aplikacje internetowe 4 B3T - Wabich J. (018 informatyczna) |
język angielski 4 B3T a1 - Bąkowska P. (04 językowa) język angielski 4 B3T a2 - Kudlińska M. (106) |
|||
10 | 15:55-16:40 | aplikacje internetowe 4 B3T - Wabich J. (018 informatyczna) |
bazy danych 4 B3T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
|||
11 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 4 B3T - Ludwiczak M. (siłownia_1) |
wychowanie fizyczne 4 B3T - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) |
|||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | pracownia grafiki komputerowej 4 C1T g1 - Witkowska A. (101 informatyczna) |
||||
2 | 08:10-08:55 | pracownia grafiki komputerowej 4 C1T g1 - Witkowska A. (101 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 C1T ch - Moczyńska M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 4 C1T dz - Kubiak I. (siłownia_1) |
pracownia filmu i grafiki 3d 4 C1T z3 - Kurc w. (06 informatyczna) |
||
3 | 09:05-09:50 | język angielski zawodowy 4 C1T g1 - Karwasz A. (04 językowa) |
język angielski zawodowy 4 C1T g2 - MJM w. (19) |
matematyka 4 C1T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
język angielski 4 C1T a1 - Karwasz A. (209 katechetyczna) język angielski 4 C1T a2 - Gągorowska J. (106) |
|
4 | 10:00-10:45 | historia i społeczeństwo 4 C1T - Gołuch J. (19) |
historia i społeczeństwo 4 C1T - Gołuch J. (20) |
matematyka 4 C1T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
język angielski 4 C1T a1 - Karwasz A. (209 katechetyczna) język angielski 4 C1T a2 - Gągorowska J. (106) |
|
5 | 11:00-11:45 | pracownia multimedialna 4 C1T z1 - Rejewska P. (101 informatyczna) pracownia multimedialna 4 C1T z2 - Witkowska A. (018 informatyczna) pracownia multimedialna 4 C1T z3 - Karczewska N. (06 informatyczna) |
język polski 4 C1T - Rybicka M. (19) |
język polski 4 C1T - Rybicka M. (19) |
język angielski 4 C1T a1 - Karwasz A. (209 katechetyczna) język angielski 4 C1T a2 - Gągorowska J. (106) |
|
6 | 11:55-12:40 | pracownia multimedialna 4 C1T z1 - Rejewska P. (101 informatyczna) pracownia multimedialna 4 C1T z2 - Witkowska A. (111 informatyczna) pracownia multimedialna 4 C1T z3 - Karczewska N. (06 informatyczna) |
język polski 4 C1T - Rybicka M. (19) |
język polski 4 C1T - Rybicka M. (19) |
pracownia grafiki komputerowej 4 C1T g2 - Czyż K. (101 informatyczna) |
animacja i montaż 4 C1T - Karczewska N. (22) |
7 | 13:00-13:45 | język polski 4 C1T - Rybicka M. (19) |
pracownia - fakultet 4 C1T - Rejewska P. (018 informatyczna) |
pracownia filmu i grafiki 3d 4 C1T z2 - Kurc w. (026 fototechnik) |
pracownia grafiki komputerowej 4 C1T g2 - Czyż K. (101 informatyczna) |
animacja i montaż 4 C1T - Karczewska N. (018 informatyczna) |
8 | 14:05-14:50 | pracownia filmu i grafiki 3d 4 C1T z1 - Kurc w. (06 informatyczna) |
język angielski 4 C1T a1 - Karwasz A. (201 biologiczna) język angielski 4 C1T a2 - Gągorowska J. (106) |
matematyka 4 C1T - Paszyn I. (104) |
||
9 | 15:00-15:45 | język angielski 4 C1T a1 - Karwasz A. (201 biologiczna) język angielski 4 C1T a2 - Gągorowska J. (106) |
język angielski 4 C1T a1 - Karwasz A. (204 matematyczna) język angielski 4 C1T a2 - Gągorowska J. (036 sala językowa) |
|||
10 | 15:55-16:40 | wychowanie fizyczne 4 C1T ch - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 C1T dz - Kubiak I. (sala gimnastyczna_1) |
techniki multimedialne i grafika komputerowa 4 C1T - Rejewska P. (06 informatyczna) |
|||
11 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 4 C1T ch - Moczyńska M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 4 C1T dz - Kubiak I. (siłownia_1) |
techniki multimedialne i grafika komputerowa 4 C1T - Rejewska P. (06 informatyczna) |
|||
12 | 17:35-18:20 | zajęcia z wychowawcą 4 C1T - Rejewska P. (109) |
||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | matematyka 4 C2T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
pracownia filmu i grafiki 3d 4 C2T z3 - Kurc w. (101 informatyczna) |
|||
2 | 08:10-08:55 | matematyka 4 C2T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
język angielski zawodowy 4 C2T g2 - MJM w. (19) |
język angielski 4 C2T a1 - Kudlińska M. (108) język angielski 4 C2T a2 - Gągorowska J. (106) |
||
3 | 09:05-09:50 | historia i społeczeństwo 4 C2T - Gołuch J. (19) |
język angielski 4 C2T a1 - Kudlińska M. (04 językowa) język angielski 4 C2T a2 - Gągorowska J. (09a pracownia) |
animacja i montaż 4 C2T - Karczewska N. (018 informatyczna) |
||
4 | 10:00-10:45 | religia 4 4A2T 4C2T - Proch J. (sala przy kościele) |
język angielski 4 C2T a1 - Kudlińska M. (04 językowa) język angielski 4 C2T a2 - Gągorowska J. (022 multimedialna) |
język angielski zawodowy 4 C2T g1 - Karwasz A. (036 sala językowa) |
animacja i montaż 4 C2T - Karczewska N. (018 informatyczna) |
|
5 | 11:00-11:45 | język polski 4 C2T - Rybicka M. (19) |
pracownia multimedialna 4 C2T z1 - Rejewska P. (018 informatyczna) pracownia multimedialna 4 C2T z2 - Karczewska N. (101 informatyczna) pracownia multimedialna 4 C2T z3 - Witkowska A. (06 informatyczna) |
informatyka 4 C2T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) |
informatyka 4 C2T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) informatyka 4 C2T g2 - Pochmara J. (102b informatyczna) |
|
6 | 11:55-12:40 | język polski 4 C2T - Rybicka M. (19) |
pracownia multimedialna 4 C2T z1 - Rejewska P. (018 informatyczna) pracownia multimedialna 4 C2T z2 - Karczewska N. (101 informatyczna) pracownia multimedialna 4 C2T z3 - Witkowska A. (06 informatyczna) |
język angielski 4 C2T a1 - Kudlińska M. (036 sala językowa) język angielski 4 C2T a2 - Gągorowska J. (09a pracownia) |
pracownia filmu i grafiki 3d 4 C2T z1 - Kurc w. (018 informatyczna) |
|
7 | 13:00-13:45 | pracownia filmu i grafiki 3d 4 C2T z2 - Kurc w. (06 informatyczna) |
pracownia grafiki komputerowej 4 C2T g1 - Witkowska A. (06 informatyczna) pracownia grafiki komputerowej 4 C2T g2 - Czyż K. (111 informatyczna) |
język polski 4 C2T - Rybicka M. (19) |
techniki multimedialne i grafika komputerowa 4 C2T - Rejewska P. (06 informatyczna) |
|
8 | 14:05-14:50 | pracownia grafiki komputerowej 4 C2T g1 - Witkowska A. (06 informatyczna) pracownia grafiki komputerowej 4 C2T g2 - Czyż K. (111 informatyczna) |
matematyka 4 C2T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
wychowanie fizyczne 4 C2T ch - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 C2T dz - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) |
||
9 | 15:00-15:45 | historia i społeczeństwo 4 C2T - Gołuch J. (20) |
zajęcia z wychowawcą 4 C2T - Kurc w. (19) |
techniki multimedialne i grafika komputerowa 4 C2T - Rejewska P. (06 informatyczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | pracownia - fakultet 4 C2T - Rejewska P. (018 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 C2T ch - Kudzinowska I. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 4 C2T dz - Sokół H. (siłownia_1) |
język angielski 4 C2T a1 - Kudlińska M. (106) język angielski 4 C2T a2 - Gągorowska J. (036 sala językowa) |
||
11 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 4 C2T ch - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 C2T dz - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) |
język angielski 4 C2T a1 - Kudlińska M. (106) język angielski 4 C2T a2 - Gągorowska J. (036 sala językowa) |
|||
12 | 17:35-18:20 | informatyka 4 C2T g2 - Pochmara J. (102b informatyczna) |
||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | pracownia sieci komputerowych 4 DT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) pracownia sieci komputerowych 4 DT g2 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
matematyka 4 DT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
matematyka 4 DT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
konfiguracja urządzeń sieciowych 4 DT - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
|
2 | 08:10-08:55 | pracownia sieci komputerowych 4 DT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) pracownia sieci komputerowych 4 DT g2 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 4 DT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 4 DT g2 - Kub w. (013a) |
matematyka 4 DT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
konfiguracja urządzeń sieciowych 4 DT - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
|
3 | 09:05-09:50 | pracownia sieci komputerowych 4 DT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) pracownia sieci komputerowych 4 DT g2 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 4 DT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 4 DT g2 - Kub w. (013a) |
matematyka 4 DT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
język polski 4 DT - Liberek K. (108) |
religia 4 4DT 4ET - Proch J. (sala przy kościele) |
4 | 10:00-10:45 | wychowanie fizyczne 4 DT - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) |
administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 4 DT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 4 DT g2 - Kub w. (013a) |
język angielski 4 DT - Brzechczyn A. (04 językowa) |
język angielski 4 DT - Brzechczyn A. (103) |
język polski 4 DT - Liberek K. (105) |
5 | 11:00-11:45 | wychowanie fizyczne 4 DT - Ludwiczak M. (siłownia_1) |
informatyka 4 DT - Peliński T. (021 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 DT - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) |
matematyka 4 DT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
język polski 4 DT - Liberek K. (105) |
6 | 11:55-12:40 | matematyka 4 DT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
język angielski zawodowy 4 DT - Durczewski M. (210 fizyczna) |
informatyka 4 DT - Peliński T. (101 informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 4 DT - Ludwiczak M. (sala samokształceniowa) |
informatyka 4 DT - Peliński T. (021 informatyczna) |
7 | 13:00-13:45 | systemy komutacyjne 4 DT - Sitek S. (030 przedmioty zawodowe) |
informatyka 4 DT - Peliński T. (101 informatyczna) |
historia i społeczeństwo 4 DT - Nawrocka M. (204 matematyczna) |
||
8 | 14:05-14:50 | historia i społeczeństwo 4 DT - Nawrocka M. (105) |
||||
9 | 15:00-15:45 | |||||
10 | 15:55-16:40 | |||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
informatyka 4 ET - Pochmara J. (102b informatyczna) |
|||
2 | 08:10-08:55 | j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
informatyka 4 ET - Pochmara J. (102b informatyczna) |
|||
3 | 09:05-09:50 | j.niemiecki jst 4 4A1T 4B2T 4A2T 4B1T - Stachowiak A. (105) |
religia 4 4DT 4ET - Proch J. (sala przy kościele) |
|||
4 | 10:00-10:45 | historia i społeczeństwo 4 ET - Nawrocka M. (19) |
język angielski 4 ET - Kudlińska M. (108) |
|||
5 | 11:00-11:45 | język angielski 4 ET - Kudlińska M. (104) |
zajęcia z wychowawcą 4 ET - Liberek K. (sala samokształceniowa) |
matematyka 4 ET - Paszyn I. (104) |
wychowanie fizyczne 4 ET - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) |
|
6 | 11:55-12:40 | matematyka 4 ET - Paszyn I. (203 matematyczna) |
matematyka 4 ET - Paszyn I. (205 humanistyczna) |
matematyka 4 ET - Paszyn I. (203 matematyczna) |
język polski 4 ET - Liberek K. (206 polonistyczna) |
|
7 | 13:00-13:45 | matematyka 4 ET - Paszyn I. (203 matematyczna) |
matematyka 4 ET - Paszyn I. (205 humanistyczna) |
język polski 4 ET - Liberek K. (207 humanistyczna) |
język polski 4 ET - Liberek K. (206 polonistyczna) |
|
8 | 14:05-14:50 | historia i społeczeństwo 4 ET - Nawrocka M. (205 humanistyczna) |
projektowanie układów automatyki 4 ET - Matecki D. (09 pracownia) |
eksploatacja urządzeń elektronicznych 4 ET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
informatyka 4 ET - Pochmara J. (014 informatyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | eksploatacja urządzeń elektronicznych 4 ET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
projektowanie układów automatyki 4 ET - Matecki D. (09 pracownia) |
pomiary urządzeń elektronicznych 4 ET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
informatyka 4 ET - Pochmara J. (014 informatyczna) |
|
10 | 15:55-16:40 | pomiary elektronicznych układów cyfrowych 4 ET - Kujawski J. (103) |
wychowanie fizyczne 4 ET - Konieczny M. (siłownia_1) |
pomiary urządzeń elektronicznych 4 ET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
||
11 | 16:45-17:30 | pomiary elektronicznych układów cyfrowych 4 ET - Kujawski J. (103) |
wychowanie fizyczne 4 ET - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) |
pomiary urządzeń elektronicznych 4 ET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
||
12 | 17:35-18:20 | pomiary elektronicznych układów cyfrowych 4 ET - Kujawski J. (103) |
układy mikroprocesorowe 4 ET - Kujawski J. (19) |
|||
13 | 18:25-19:10 | układy mikroprocesorowe 4 ET - Kujawski J. (19) |
||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
13:00-13:45
j.niemiecki jst Stachowiak A. (105) |