Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | język niemiecki 1 AT o2 - Miszkiewicz K. (022 multimedialna) |
informatyka 1 AT g1 - Pudełko B. (101 informatyczna) |
informatyka 1 AT g2 - Pudełko B. (021 informatyczna) |
matematyka 1 AT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
|
2 | 08:10-08:55 | podstawy automatyki 1 AT - Wrona B. (106) |
język niemiecki 1 AT o1 - Mikołajczak R. (036 językowa) |
muzyka 1 AT - Buchowski M. (207 polonistyczna) |
podstawy automatyki 1 AT - Wrona B. (109 matematyczna) |
matematyka 1 AT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
3 | 09:05-09:50 | religia 1 AT - Mańczak M. (207 polonistyczna) |
język niemiecki 1 AT o1 - Mikołajczak R. (036 językowa) |
język polski 1 AT - Kasperska M. (104) |
rysunek techniczny i AutoCad 1 AT g1 - Wrona B. (06 informatyczna) język angielski zawodowy 1 AT g2 - Brzechczyn A. (103) |
biologia 1 AT - Czosnowski M. (211 chemiczna) |
4 | 10:00-10:45 | język angielski 1 AT a1 - Bąkowska P. (036 językowa) język angielski 1 AT a2 - Brzechczyn A. (207 polonistyczna) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 AT - Wakat-MKRA_EDB_WF . (103) |
język polski 1 AT - Kasperska M. (104) |
rysunek techniczny i AutoCad 1 AT g1 - Wrona B. (06 informatyczna) rysunek techniczny i AutoCad 1 AT g2 - Zugaj P. (111 informatyczna) |
historia 1 AT - Osiński J. (106) |
5 | 11:00-11:45 | biologia 1 AT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
zajęcia z wychowawcą 1 AT - Osiński J. (106) |
historia i teraźniejszość 1 AT - Osiński J. (108) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 AT - Czajsner A. (108) |
język polski 1 AT - Kasperska M. (104) |
6 | 11:55-12:40 | podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 AT - Czajsner A. (203 matematyczna) |
montaż mechaniczny i elektroniczny 1 AT g1 - Kopania D. (012 pracownia) montaż mechaniczny i elektroniczny 1 AT g2 - Sitek S. (02A montaż mechaniczny) |
język angielski 1 AT a1 - Bąkowska P. (09 pracownia) język angielski 1 AT a2 - Brzechczyn A. (09a pracownia) |
język angielski zawodowy 1 AT g1 - Bąkowska P. (15 wf języki religia) rysunek techniczny i AutoCad 1 AT g2 - Zugaj P. (111 informatyczna) |
religia 1 AT - Mańczak M. (sala samokształceniowa) |
7 | 13:00-13:45 | podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 AT - Czajsner A. (203 matematyczna) |
montaż mechaniczny i elektroniczny 1 AT g1 - Kopania D. (012 pracownia) montaż mechaniczny i elektroniczny 1 AT g2 - Sitek S. (02A montaż mechaniczny) |
historia 1 AT - Osiński J. (108) |
chemia 1 AT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
język hiszpański 1 1AT o3 1P1T o2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
8 | 14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 1 AT wf1 - Sokół H. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 AT wf2 - Konieczny M. (siłownia_2) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 AT - Czajsner A. (109 matematyczna) |
matematyka 1 AT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
matematyka 1 AT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
język hiszpański 1 1AT o3 1P1T o2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
9 | 15:00-15:45 | wychowanie fizyczne 1 AT wf1 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 AT wf2 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_2) |
geografia 1 AT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
wychowanie fizyczne 1 AT wf1 - Sokół H. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 AT wf2 - Konieczny M. (siłownia_2) |
||
10 | 15:55-16:40 | język niemiecki 1 AT o2 - Miszkiewicz K. (106) |
||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | zajęcia praktyczne 1 EB Branżowa g1 - Wakat-DK_ELEKTR . (012 pracownia) zajęcia praktyczne 1 EB Branżowa g2 - Wakat-JW_ELEKTR . (02a przedmioty zwaodowe) |
||||
2 | 08:10-08:55 | biologia 1 EB Branżowa - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
rysunek techniczny i AutoCad 1 EB Branżowa g1 - Zugaj P. (111 informatyczna) informatyka 1 EB Branżowa g2 - Wakat-BP_INF . (102a informatyczna) |
język angielski 1 EB Branżowa a1 - Drygas E. (107) język angielski 1 EB Branżowa a2 - Karwasz A. (103) |
zajęcia praktyczne 1 EB Branżowa g1 - Wakat-DK_ELEKTR . (012 pracownia) zajęcia praktyczne 1 EB Branżowa g2 - Wakat-JW_ELEKTR . (02a przedmioty zwaodowe) |
|
3 | 09:05-09:50 | język polski 1 EB Branżowa - Dryjańska M. (19) |
informatyka 1 EB Branżowa g1 - Wakat-BP_INF . (102a informatyczna) rysunek techniczny i AutoCad 1 EB Branżowa g2 - Zugaj P. (111 informatyczna) |
język angielski 1 EB Branżowa a1 - Drygas E. (107) język angielski 1 EB Branżowa a2 - Karwasz A. (103) |
rysunek techniczny i AutoCad 1 EB Branżowa g2 - Zugaj P. (111 informatyczna) |
zajęcia praktyczne 1 EB Branżowa g1 - Wakat-DK_ELEKTR . (012 pracownia) zajęcia praktyczne 1 EB Branżowa g2 - Wakat-JW_ELEKTR . (02a przedmioty zwaodowe) |
4 | 10:00-10:45 | matematyka 1 EB Branżowa - Gojtka E. (205 matematyczna) |
montaż mechaniczny i elektroniczny 1 EB Branżowa g1 - Sitek S. (02A montaż mechaniczny) montaż mechaniczny i elektroniczny 1 EB Branżowa g2 - Wakat-DK_ELEKTR . (012 pracownia) |
język polski 1 EB Branżowa - Dryjańska M. (206 polonistyczna) |
historia 1 EB Branżowa - Wakat-JO . (20) |
geografia 1 EB Branżowa - Wakat-GT_GEO . (202 geograficzna) |
5 | 11:00-11:45 | religia 1 EB Branżowa - Proch J. (15 wf języki religia) |
montaż mechaniczny i elektroniczny 1 EB Branżowa g1 - Sitek S. (02A montaż mechaniczny) montaż mechaniczny i elektroniczny 1 EB Branżowa g2 - Wakat-DK_ELEKTR . (012 pracownia) |
zajęcia z wychowawcą 1 EB Branżowa - Wakat-MK_WF . (20) |
wychowanie fizyczne 1 EB Branżowa wf1 - Konieczny M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 EB Branżowa wf2 - Krawczyk M. (siłownia_2) |
elektrotechnika i elektronika 1 EB Branżowa - Czajsner A. (204 matematyczna) |
6 | 11:55-12:40 | religia 1 EB Branżowa - Proch J. (15 wf języki religia) |
matematyka 1 EB Branżowa - Gojtka E. (205 matematyczna) |
podstawy przedsiębiorczości 1 EB Branżowa - Moczyńska M. (211 chemiczna) |
wychowanie fizyczne 1 EB Branżowa wf1 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 1 EB Branżowa wf2 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_1) |
elektrotechnika i elektronika 1 EB Branżowa - Czajsner A. (204 matematyczna) |
7 | 13:00-13:45 | podstawy przedsiębiorczości 1 EB Branżowa - Moczyńska M. (108) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 EB Branżowa - Wakat-MKRA_EDB_WF . (106) |
zajęcia praktyczne 1 EB Branżowa g1 - Wakat-DK_ELEKTR . (012 pracownia) zajęcia praktyczne 1 EB Branżowa g2 - Wakat-JW_ELEKTR . (02 przedmioty zawodowe) |
rysunek techniczny i AutoCad 1 EB Branżowa g1 - Zugaj P. (06 informatyczna) |
|
8 | 14:05-14:50 | historia i teraźniejszość 1 EB Branżowa - Wakat-HIS . (19) |
wychowanie fizyczne 1 EB Branżowa wf1 - Konieczny M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 1 EB Branżowa wf2 - Krawczyk M. (siłownia_1) |
zajęcia praktyczne 1 EB Branżowa g1 - Wakat-DK_ELEKTR . (012 pracownia) zajęcia praktyczne 1 EB Branżowa g2 - Wakat-JW_ELEKTR . (02 przedmioty zawodowe) |
||
9 | 15:00-15:45 | zajęcia praktyczne 1 EB Branżowa g1 - Wakat-DK_ELEKTR . (012 pracownia) zajęcia praktyczne 1 EB Branżowa g2 - Wakat-JW_ELEKTR . (02 przedmioty zawodowe) |
||||
10 | 15:55-16:40 | |||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | biologia 1 ET - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
rysunek techniczny i AutoCad 1 ET g2 - Zugaj P. (06 informatyczna) |
rysunek techniczny i AutoCad 1 ET g1 - Wrona B. (06 informatyczna) |
||
2 | 08:10-08:55 | historia 1 ET - Osiński J. (107) |
religia 1 ET - Mańczak M. (209 polonistyczna) |
biologia 1 ET - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
matematyka 1 ET - Gojtka E. (205 matematyczna) |
|
3 | 09:05-09:50 | język polski 1 ET - Liberek K. (206 polonistyczna) |
pomiary parametrów elementów elektronicznych 1 ET g1 - Wakat-JM_ELEKTR . (030 przedmioty zawodowe) pomiary parametrów elementów elektronicznych 1 ET g2 - Rychlewski M. (030a przedmioty zawodowe) |
muzyka 1 ET - Buchowski M. (207 polonistyczna) |
matematyka 1 ET - Gojtka E. (205 matematyczna) |
język niemiecki 1 ET o1 - Mikołajczak R. (022 multimedialna) język niemiecki 1 ET o2 - Miszkiewicz K. (209 polonistyczna) |
4 | 10:00-10:45 | język polski 1 ET - Liberek K. (206 polonistyczna) |
pomiary parametrów elementów elektronicznych 1 ET g1 - Wakat-JM_ELEKTR . (030 przedmioty zawodowe) pomiary parametrów elementów elektronicznych 1 ET g2 - Rychlewski M. (030a przedmioty zawodowe) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 ET - Wakat-MKRA_EDB_WF . (107) |
religia 1 ET - Mańczak M. (207 polonistyczna) |
język niemiecki 1 ET o1 - Mikołajczak R. (022 multimedialna) język niemiecki 1 ET o2 - Miszkiewicz K. (209 polonistyczna) |
5 | 11:00-11:45 | geografia 1 ET - Tomczak G. (202 geograficzna) |
zajęcia z wychowawcą 1 ET - Liberek K. (206 polonistyczna) |
matematyka 1 ET - Gojtka E. (205 matematyczna) |
język polski 1 ET - Liberek K. (206 polonistyczna) |
instalacja urządzeń elektronicznych 1 ET g1 - Waraczewski J. (02a przedmioty zwaodowe) instalacja urządzeń elektronicznych 1 ET g2 - Kopania D. (012 pracownia) |
6 | 11:55-12:40 | język angielski 1 ET a1 - Gągorowska J. (105) język angielski 1 ET a2 - Karwasz A. (103) |
informatyka 1 ET g1 - Wakat-BP_INF . (102a informatyczna) rysunek techniczny i AutoCad 1 ET g2 - Zugaj P. (111 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 1 ET - Krawczyk M. (siłownia_2) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 ET - Czajsner A. (108) |
instalacja urządzeń elektronicznych 1 ET g1 - Waraczewski J. (02a przedmioty zwaodowe) instalacja urządzeń elektronicznych 1 ET g2 - Kopania D. (012 pracownia) |
7 | 13:00-13:45 | historia i teraźniejszość 1 ET - Osiński J. (107) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 ET - Czajsner A. (109 matematyczna) |
montaż mechaniczny i elektroniczny 1 ET g2 - Sitek S. (02A montaż mechaniczny) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 ET - Czajsner A. (108) |
rysunek techniczny i AutoCad 1 ET g1 - Wrona B. (111 informatyczna) informatyka 1 ET g2 - Wakat-BP_INF . (015 informatyczna) |
8 | 14:05-14:50 | historia 1 ET - Osiński J. (106) |
montaż mechaniczny i elektroniczny 1 ET g2 - Sitek S. (02A montaż mechaniczny) |
język angielski 1 ET a1 - Gągorowska J. (108) język angielski 1 ET a2 - Karwasz A. (103) |
chemia 1 ET - Durczewski M. (211 chemiczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | matematyka 1 ET - Gojtka E. (205 matematyczna) |
wychowanie fizyczne 1 ET - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) |
język hiszpański 1 1ET o3 1RT o3 1TT o3 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
||
10 | 15:55-16:40 | montaż mechaniczny i elektroniczny 1 ET g1 - Wakat-DK_ELEKTR . (012 pracownia) |
wychowanie fizyczne 1 ET - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) |
język hiszpański 1 1ET o3 1RT o3 1TT o3 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
||
11 | 16:45-17:30 | montaż mechaniczny i elektroniczny 1 ET g1 - Wakat-DK_ELEKTR . (012 pracownia) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | język hiszpański 1 1I2T o3 1FT o2 - Wierzbińska K. (108) |
historia 1 FT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
zajęcia artystyczne 1 FT g1 - Zugaj P. (22) grafika komputerowa 1 FT g2 - Witkowska A. (111 informatyczna) |
język niemiecki 1 FT o1 - Mikołajczak R. (20) |
|
2 | 08:10-08:55 | język hiszpański 1 1I2T o3 1FT o2 - Wierzbińska K. (108) |
urządzenia fototechniczne 1 FT - Wakat-JK_FOTO . (22) |
techniki fotograficzne 1 FT grp3 - Darchiashvili G. (22) techniki fotograficzne 1 FT grp4 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
zajęcia artystyczne 1 FT g1 - Zugaj P. (22) grafika komputerowa 1 FT g2 - Witkowska A. (111 informatyczna) |
język niemiecki 1 FT o1 - Mikołajczak R. (20) |
3 | 09:05-09:50 | język angielski 1 FT a1 - Gągorowska J. (105) język angielski 1 FT a2 - Karwasz A. (103) |
grafika komputerowa 1 FT g1 - Witkowska A. (06 informatyczna) zajęcia artystyczne 1 FT g2 - Darchiashvili G. (22) |
techniki fotograficzne 1 FT grp3 - Darchiashvili G. (22) techniki fotograficzne 1 FT grp4 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
matematyka 1 FT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
wychowanie fizyczne 1 FT wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 1 FT wf2 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) |
4 | 10:00-10:45 | biologia 1 FT - Pudełko B. (201 biologiczna) |
grafika komputerowa 1 FT g1 - Witkowska A. (06 informatyczna) zajęcia artystyczne 1 FT g2 - Darchiashvili G. (22) |
zajęcia z wychowawcą 1 FT - Wierzbińska K. (20) |
matematyka 1 FT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
informatyka 1 FT g1 - Witkowska A. (102a informatyczna) informatyka 1 FT g2 - Wakat-BP_INF . (101 informatyczna) |
5 | 11:00-11:45 | język angielski 1 FT a1 - Gągorowska J. (105) język angielski 1 FT a2 - Karwasz A. (103) |
język polski 1 FT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
biologia 1 FT - Pudełko B. (201 biologiczna) |
wychowanie fizyczne 1 FT wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 1 FT wf2 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) |
historia i teraźniejszość 1 FT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
6 | 11:55-12:40 | techniki multimedialne 1 FT g1 - Rejewska P. (06 informatyczna) techniki multimedialne 1 FT g2 - Kurc J. (018 informatyczna) |
teoria urządzeń fototechnicznych 1 FT - Kurc J. (108) |
matematyka 1 FT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
język polski 1 FT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
teoria obrazu fotograficznego 1 FT - Zakrzewski M. (108) |
7 | 13:00-13:45 | wychowanie fizyczne 1 FT wf1 - Kudzinowska I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 FT wf2 - Sokół H. (siłownia_2) |
geografia 1 FT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
język polski 1 FT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
język polski 1 FT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
kps i bhp 1 FT - Waraczewski J. (109 matematyczna) |
8 | 14:05-14:50 | plastyka 1 FT - Zugaj P. (22) |
chemia 1 FT - Durczewski M. (210 fizyczna) |
historia 1 FT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
religia 1 FT - Wakat-REL . (19) |
|
9 | 15:00-15:45 | techniki fotograficzne 1 FT grp1 - Zugaj P. (01 fototechnik) |
religia 1 FT - Wakat-REL . (19) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 FT - Wakat-MKRA_EDB_WF . (20) |
||
10 | 15:55-16:40 | techniki fotograficzne 1 FT grp1 - Zugaj P. (01 fototechnik) |
techniki fotograficzne 1 FT grp2 - Darchiashvili G. (026 fototechnik) |
|||
11 | 16:45-17:30 | techniki fotograficzne 1 FT grp2 - Darchiashvili G. (026 fototechnik) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | historia i teraźniejszość 1 I1T - Osiński J. (107) |
matematyka 1 I1T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
|||
2 | 08:10-08:55 | matematyka 1 I1T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
historia 1 I1T - Osiński J. (206 polonistyczna) |
historia 1 I1T - Osiński J. (106) |
||
3 | 09:05-09:50 | biologia 1 I1T - Czosnowski M. (211 chemiczna) |
j.niemiecki JST 1 I1T dsd1 - Stachowiak A. (105) |
wychowanie fizyczne 1 I1T wf1 - Moczyńska M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 1 I1T wf2 - Kubiak I. (siłownia_1) |
język niemiecki 1 I1T o1 - Stachowiak A. (105) język niemiecki 1 I1T o2 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
|
4 | 10:00-10:45 | język polski 1 I1T - Dryjańska M. (108) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I1T g1 - Sobiło S. (09a pracownia) informatyka 1 I1T g2 - Pudełko B. (102a informatyczna) |
j.niemiecki JST 1 I1T dsd1 - Stachowiak A. (105) |
wychowanie fizyczne 1 I1T wf1 - Moczyńska M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 I1T wf2 - Kubiak I. (siłownia_2) |
język niemiecki 1 I1T o1 - Stachowiak A. (105) język niemiecki 1 I1T o2 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
5 | 11:00-11:45 | podstawy elektroniki i mikroinformatyki 1 I1T - Grześkowiak A. (022 multimedialna) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I1T g1 - Sobiło S. (09a pracownia) systemy operacyjne 1 I1T g2 - Wakat-DS_INF . (24 informatyczna) |
język angielski 1 I1T a1 - Brzechczyn A. (09a pracownia) język angielski 1 I1T a2 - Gągorowska J. (15 wf języki religia) |
religia 1 I1T - Mańczak M. (sala samokształceniowa) |
matematyka 1 I1T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
6 | 11:55-12:40 | religia 1 I1T - Mańczak M. (sala samokształceniowa) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I1T g1 - Sobiło S. (09a pracownia) systemy operacyjne 1 I1T g2 - Wakat-DS_INF . (24 informatyczna) |
język polski 1 I1T - Dryjańska M. (207 polonistyczna) |
zajęcia z wychowawcą 1 I1T - Moczyńska M. (105) |
język angielski zawodowy 1 I1T g1 - Durczewski M. (211 chemiczna) język angielski zawodowy 1 I1T g2 - Gągorowska J. (15 wf języki religia) |
7 | 13:00-13:45 | język angielski 1 I1T a1 - Brzechczyn A. (04 językowa) język angielski 1 I1T a2 - Gągorowska J. (15 wf języki religia) |
systemy operacyjne 1 I1T g1 - Wakat-UC . (102b informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I1T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
matematyka 1 I1T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
biologia 1 I1T - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
|
8 | 14:05-14:50 | język polski 1 I1T - Dryjańska M. (108) |
systemy operacyjne 1 I1T g1 - Wakat-UC . (102b informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I1T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
muzyka 1 I1T - Buchowski M. (108) |
urządzenia techniki komputerowej 1 I1T - Sobiło S. (015 informatyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 I1T - Wakat-MKRA_EDB_WF . (202 geograficzna) |
informatyka 1 I1T g1 - Pudełko B. (102a informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I1T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
podstawy elektroniki i mikroinformatyki 1 I1T - Grześkowiak A. (022 multimedialna) |
urządzenia techniki komputerowej 1 I1T - Sobiło S. (015 informatyczna) |
|
10 | 15:55-16:40 | geografia 1 I1T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
chemia 1 I1T - Durczewski M. (211 chemiczna) |
urządzenia techniki komputerowej 1 I1T - Sobiło S. (015 informatyczna) |
||
11 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 1 I1T wf1 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 I1T wf2 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | język hiszpański 1 1I2T o3 1FT o2 - Wierzbińska K. (108) język niemiecki 1 I2T o2 - Meinel K. (105) |
systemy operacyjne 1 I2T g1 - Wakat-UC . (102b informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I2T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
wychowanie fizyczne 1 I2T wf1 - Sokół H. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 I2T wf2 - Krawczyk M. (siłownia_2) |
historia 1 I2T - Osiński J. (206 polonistyczna) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I2T g1 - Sobiło S. (09a pracownia) |
2 | 08:10-08:55 | język hiszpański 1 1I2T o3 1FT o2 - Wierzbińska K. (108) język niemiecki 1 I2T o1 - Kaczmarek R. (036 językowa) język niemiecki 1 I2T o2 - Meinel K. (105) |
systemy operacyjne 1 I2T g1 - Wakat-UC . (102b informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I2T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
wychowanie fizyczne 1 I2T wf1 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 I2T wf2 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) |
podstawy elektroniki i mikroinformatyki 1 I2T - Grześkowiak A. (19) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I2T g1 - Sobiło S. (09a pracownia) |
3 | 09:05-09:50 | język polski 1 I2T - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
język angielski zawodowy 1 I2T g1 - Smulska-Perez K. (205 matematyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I2T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
podstawy elektroniki i mikroinformatyki 1 I2T - Grześkowiak A. (20) |
geografia 1 I2T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 1 I2T g1 - Sobiło S. (09a pracownia) informatyka 1 I2T g2 - Wakat-JW_INF . (014 informatyczna) |
4 | 10:00-10:45 | język angielski 1 I2T a1 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) język angielski 1 I2T a2 - Gągorowska J. (105) |
historia 1 I2T - Osiński J. (106) |
matematyka 1 I2T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
matematyka 1 I2T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 I2T - Wakat-MKRA_EDB_WF . (207 polonistyczna) |
5 | 11:00-11:45 | urządzenia techniki komputerowej 1 I2T - Sobiło S. (22) |
religia 1 I2T - Proch J. (15 wf języki religia) |
muzyka 1 I2T - Buchowski M. (sala samokształceniowa) |
religia 1 I2T - Proch J. (209 polonistyczna) |
język polski 1 I2T - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
6 | 11:55-12:40 | urządzenia techniki komputerowej 1 I2T - Sobiło S. (015 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 1 I2T wf1 - Sokół H. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 I2T wf2 - Krawczyk M. (siłownia_2) |
język polski 1 I2T - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
biologia 1 I2T - Czosnowski M. (20) |
matematyka 1 I2T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
7 | 13:00-13:45 | biologia 1 I2T - Czosnowski M. (105) |
historia i teraźniejszość 1 I2T - Osiński J. (106) |
zajęcia z wychowawcą 1 I2T - Wabich J. (201 biologiczna) |
urządzenia techniki komputerowej 1 I2T - Sobiło S. (021 informatyczna) |
język angielski 1 I2T a1 - Smulska-Perez K. (201 biologiczna) język angielski 1 I2T a2 - Gągorowska J. (15 wf języki religia) |
8 | 14:05-14:50 | matematyka 1 I2T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
systemy operacyjne 1 I2T g2 - Wakat-DS_INF . (24 informatyczna) |
informatyka 1 I2T g1 - Wakat-JW_INF . (018 informatyczna) systemy operacyjne 1 I2T g2 - Wakat-DS_INF . (24 informatyczna) |
||
9 | 15:00-15:45 | chemia 1 I2T - Durczewski M. (211 chemiczna) |
język angielski zawodowy 1 I2T g2 - Gągorowska J. (04 językowa) |
język niemiecki 1 I2T o1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
||
10 | 15:55-16:40 | |||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | matematyka 1 P1T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
muzyka 1 P1T - Buchowski M. (207 polonistyczna) |
biologia 1 P1T - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
||
2 | 08:10-08:55 | język angielski 1 P1T a1 - Smulska-Perez K. (205 matematyczna) język angielski 1 P1T a2 - Brzechczyn A. (20) |
matematyka 1 P1T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
język angielski 1 P1T a1 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) język angielski 1 P1T a2 - Brzechczyn A. (103) |
matematyka 1 P1T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
|
3 | 09:05-09:50 | język angielski zawodowy 1 P1T g1 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) projektowanie stron internetowych 1 P1T g2 - Kurc J. (015 informatyczna) |
język polski 1 P1T - Liberek K. (206 polonistyczna) |
historia i teraźniejszość 1 P1T - Osiński J. (108) |
wychowanie fizyczne 1 P1T wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 P1T wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) |
podstawy informatyki w zawodzie 1 P1T - Adamek A. (015 informatyczna) |
4 | 10:00-10:45 | algorytmy i struktury danych 1 P1T g1 - Weissenberg J. (101 informatyczna) projektowanie stron internetowych 1 P1T g2 - Kurc J. (015 informatyczna) |
język polski 1 P1T - Liberek K. (206 polonistyczna) |
historia 1 P1T - Osiński J. (108) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 P1T - Wakat-MKRA_EDB_WF . (19) |
podstawy informatyki w zawodzie 1 P1T - Adamek A. (015 informatyczna) |
5 | 11:00-11:45 | algorytmy i struktury danych 1 P1T g1 - Weissenberg J. (101 informatyczna) informatyka 1 P1T g2 - Adamek A. (111 informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 1 P1T - Adamek A. (015 informatyczna) |
geografia 1 P1T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
matematyka 1 P1T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
religia 1 P1T - Proch J. (sala samokształceniowa) |
6 | 11:55-12:40 | język polski 1 P1T - Liberek K. (206 polonistyczna) |
informatyka 1 P1T g1 - Adamek A. (015 informatyczna) algorytmy i struktury danych 1 P1T g2 - Bashova N. (102b informatyczna) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 1 P1T g1 - Wakat-UC . (102b informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 1 P1T g2 - Zgrzeba B. (24 informatyczna) |
projektowanie stron internetowych 1 P1T g1 - Kurc J. (101 informatyczna) algorytmy i struktury danych 1 P1T g2 - Bashova N. (102a informatyczna) |
historia 1 P1T - Osiński J. (106) |
7 | 13:00-13:45 | chemia 1 P1T - Durczewski M. (211 chemiczna) |
język niemiecki 1 P1T o1 - Stachowiak A. (105) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 1 P1T g1 - Wakat-UC . (102b informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 1 P1T g2 - Zgrzeba B. (24 informatyczna) |
religia 1 P1T - Proch J. (sala samokształceniowa) |
język hiszpański 1 1AT o3 1P1T o2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
8 | 14:05-14:50 | wychowanie fizyczne 1 P1T wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 P1T wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) |
język niemiecki 1 P1T o1 - Stachowiak A. (105) |
programowanie aplikacji internetowych 1 P1T g1 - Zgrzeba B. (102a informatyczna) język angielski zawodowy 1 P1T g2 - Brzechczyn A. (106) |
biologia 1 P1T - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
język hiszpański 1 1AT o3 1P1T o2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
9 | 15:00-15:45 | wychowanie fizyczne 1 P1T wf1 - Kudzinowska I. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 1 P1T wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_1) |
||||
10 | 15:55-16:40 | projektowanie stron internetowych 1 P1T g1 - Kurc J. (018 informatyczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 1 P1T g2 - Wakat-DS_INF . (24 informatyczna) |
||||
11 | 16:45-17:30 | programowanie aplikacji internetowych 1 P1T g1 - Zgrzeba B. (102a informatyczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 1 P1T g2 - Wakat-DS_INF . (24 informatyczna) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | informatyka 1 P2T g2 - Wakat-BP_INF . (102a informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 1 P2T - Zientera I. (109 matematyczna) |
matematyka 1 P2T - Zientera I. (109 matematyczna) |
||
2 | 08:10-08:55 | matematyka 1 P2T - Zientera I. (109 matematyczna) |
matematyka 1 P2T - Zientera I. (109 matematyczna) |
religia 1 P2T - Wakat-REL . (19) |
język angielski zawodowy 1 P2T g1 - Durczewski M. (211 chemiczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 1 P2T g2 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
matematyka 1 P2T - Zientera I. (109 matematyczna) |
3 | 09:05-09:50 | wychowanie fizyczne 1 P2T wf1 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 P2T wf2 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) |
biologia 1 P2T - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
informatyka 1 P2T g1 - Wakat-BP_INF . (101 informatyczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 1 P2T g2 - Stolarski D. (014 informatyczna) |
projektowanie stron internetowych 1 P2T g1 - Kurc J. (018 informatyczna) algorytmy i struktury danych 1 P2T g2 - Bashova N. (102a informatyczna) |
język angielski 1 P2T a1 - Bąkowska P. (04 językowa) język angielski 1 P2T a2 - Gągorowska J. (107) |
4 | 10:00-10:45 | wychowanie fizyczne 1 P2T wf1 - Sokół H. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 P2T wf2 - Kudzinowska I. (siłownia_2) |
podstawy informatyki w zawodzie 1 P2T - Wakat-AA_INF . (015 informatyczna) |
geografia 1 P2T - Wakat-GT_GEO . (202 geograficzna) |
biologia 1 P2T - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
język angielski 1 P2T a1 - Bąkowska P. (04 językowa) język angielski 1 P2T a2 - Gągorowska J. (107) |
5 | 11:00-11:45 | język polski 1 P2T - Wakat-BB_POL . (207 polonistyczna) |
historia 1 P2T - Wakat-EK . (208 historyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 1 P2T g1 - Zgrzeba B. (24 informatyczna) język angielski zawodowy 1 P2T g2 - Karwasz A. (103) |
projektowanie stron internetowych 1 P2T g1 - Kurc J. (101 informatyczna) algorytmy i struktury danych 1 P2T g2 - Bashova N. (102a informatyczna) |
język niemiecki 1 P2T n1 - Miszkiewicz K. (036 językowa) język niemiecki 1 P2T n2 - Stachowiak A. (105) |
6 | 11:55-12:40 | chemia 1 P2T - Durczewski M. (211 chemiczna) |
religia 1 P2T - Wakat-REL . (19) |
historia 1 P2T - Wakat-EK . (208 historyczna) |
historia i teraźniejszość 1 P2T - Wakat-EK . (208 historyczna) |
język niemiecki 1 P2T n1 - Miszkiewicz K. (036 językowa) |
7 | 13:00-13:45 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 P2T - Wakat-MKRA_EDB_WF . (202 geograficzna) |
podstawy informatyki w zawodzie 1 P2T - Wakat-AA_INF . (015 informatyczna) |
muzyka 1 P2T - Buchowski M. (207 polonistyczna) |
język polski 1 P2T - Wakat-BB_POL . (207 polonistyczna) |
|
8 | 14:05-14:50 | algorytmy i struktury danych 1 P2T g1 - Weissenberg J. (101 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 1 P2T g2 - Zgrzeba B. (102a informatyczna) |
wychowanie fizyczne 1 P2T wf1 - Sokół H. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 P2T wf2 - Kudzinowska I. (siłownia_2) |
projektowanie stron internetowych 1 P2T g2 - Kurc J. (018 informatyczna) |
język polski 1 P2T - Wakat-BB_POL . (207 polonistyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | algorytmy i struktury danych 1 P2T g1 - Weissenberg J. (101 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 1 P2T g2 - Zgrzeba B. (102a informatyczna) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 1 P2T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
projektowanie stron internetowych 1 P2T g2 - Kurc J. (018 informatyczna) |
język niemiecki 1 P2T n2 - Stachowiak A. (105) |
|
10 | 15:55-16:40 | programowanie aplikacji internetowych 1 P2T g1 - Zgrzeba B. (102a informatyczna) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 1 P2T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
|||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | język angielski 1 RT a1 - Kudlińska M. (04 językowa) |
język angielski 1 RT a1 - Kudlińska M. (04 językowa) |
język niemiecki 1 RT o2 - Miszkiewicz K. (04 językowa) |
||
2 | 08:10-08:55 | język angielski 1 RT a2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
matematyka 1 RT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
matematyka 1 RT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 RT - Czajsner A. (105) |
język niemiecki 1 RT o2 - Miszkiewicz K. (04 językowa) |
3 | 09:05-09:50 | język angielski 1 RT a2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
historia 1 RT - Osiński J. (106) |
matematyka 1 RT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 RT - Czajsner A. (105) |
edukacja dla bezpieczeństwa 1 RT - Wakat-MKRA_EDB_WF . (207 polonistyczna) |
4 | 10:00-10:45 | język polski 1 RT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
zajęcia z wychowawcą 1 RT - Kudlińska M. (203 matematyczna) |
muzyka 1 RT - Buchowski M. (sala samokształceniowa) |
chemia 1 RT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
technologie i konstrukcje mechaniczne w robotyce 1 RT - Hałas K. (201 biologiczna) |
5 | 11:00-11:45 | historia i teraźniejszość 1 RT - Osiński J. (107) |
język angielski zawodowy 1 RT g1 - Kudlińska M. (25 języki religia) informatyka 1 RT g2 - Wakat-BP_INF . (102a informatyczna) |
rysunek techniczny i AutoCad 1 RT g1 - Wrona B. (06 informatyczna) rysunek techniczny i AutoCad 1 RT g2 - Zugaj P. (111 informatyczna) |
matematyka 1 RT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
technologie i konstrukcje mechaniczne w robotyce 1 RT - Hałas K. (201 biologiczna) |
6 | 11:55-12:40 | język polski 1 RT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
język polski 1 RT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
rysunek techniczny i AutoCad 1 RT g1 - Wrona B. (06 informatyczna) rysunek techniczny i AutoCad 1 RT g2 - Zugaj P. (111 informatyczna) |
biologia 1 RT - Pudełko B. (201 biologiczna) |
informatyka 1 RT g1 - Wakat-BP_INF . (101 informatyczna) język angielski zawodowy 1 RT g2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
7 | 13:00-13:45 | biologia 1 RT - Pudełko B. (201 biologiczna) |
religia 1 RT - Proch J. (209 polonistyczna) |
montaż mechaniczny i elektroniczny 1 RT g1 - Kopania D. (012 pracownia) |
geografia 1 RT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
historia 1 RT - Osiński J. (106) |
8 | 14:05-14:50 | podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 RT - Czajsner A. (203 matematyczna) |
język niemiecki 1 RT o1 - Meinel K. (201 biologiczna) |
montaż mechaniczny i elektroniczny 1 RT g1 - Kopania D. (012 pracownia) |
wychowanie fizyczne 1 RT wf1 - Konieczny M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 RT wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_2) |
religia 1 RT - Proch J. (207 polonistyczna) |
9 | 15:00-15:45 | podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 RT - Czajsner A. (203 matematyczna) |
język niemiecki 1 RT o1 - Meinel K. (201 biologiczna) |
montaż mechaniczny i elektroniczny 1 RT g2 - Sitek S. (02A montaż mechaniczny) |
język hiszpański 1 1ET o3 1RT o3 1TT o3 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
|
10 | 15:55-16:40 | wychowanie fizyczne 1 RT wf1 - Konieczny M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 1 RT wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_2) |
montaż mechaniczny i elektroniczny 1 RT g2 - Sitek S. (02A montaż mechaniczny) |
język hiszpański 1 1ET o3 1RT o3 1TT o3 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
||
11 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 1 RT wf1 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 1 RT wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | wychowanie fizyczne 1 TT wf1 - Wakat-IK_WF . (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 1 TT wf2 - Wakat-MK_WF . (sala gimnastyczna_1) |
||||
2 | 08:10-08:55 | język angielski 1 TT a2 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) |
rysunek techniczny i AutoCad 1 TT g1 - Zugaj P. (06 informatyczna) informatyka 1 TT g2 - Pudełko B. (101 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 1 TT wf1 - Wakat-IK_WF . (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 1 TT wf2 - Wakat-MK_WF . (sala gimnastyczna_1) |
wychowanie fizyczne 1 TT wf1 - Wakat-IK_WF . (siłownia_2) wychowanie fizyczne 1 TT wf2 - Wakat-MK_WF . (siłownia_1) |
|
3 | 09:05-09:50 | urządzenia techniki komputerowej 1 TT - Sobiło S. (021 informatyczna) |
rysunek techniczny i AutoCad 1 TT g1 - Zugaj P. (06 informatyczna) rysunek techniczny i AutoCad 1 TT g2 - Wrona B. (111 informatyczna) |
historia 1 TT - Wakat-EK . (208 historyczna) |
historia 1 TT - Wakat-EK . (208 historyczna) |
|
4 | 10:00-10:45 | urządzenia techniki komputerowej 1 TT - Sobiło S. (021 informatyczna) |
język niemiecki 1 TT o1 - Mikołajczak R. (202 geograficzna) |
informatyka 1 TT g1 - Pudełko B. (101 informatyczna) rysunek techniczny i AutoCad 1 TT g2 - Wrona B. (111 informatyczna) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 TT - Czajsner A. (105) |
chemia 1 TT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
5 | 11:00-11:45 | religia 1 TT - Mańczak M. (203 matematyczna) |
język niemiecki 1 TT o1 - Mikołajczak R. (202 geograficzna) |
matematyka 1 TT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
język angielski 1 TT a1 - Kudlińska M. (04 językowa) język angielski 1 TT a2 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) |
religia 1 TT - Mańczak M. (19) |
6 | 11:55-12:40 | biologia 1 TT - Pudełko B. (202 geograficzna) |
język polski 1 TT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
muzyka 1 TT - Buchowski M. (sala samokształceniowa) |
matematyka 1 TT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
historia i teraźniejszość 1 TT - Wakat-EK . (208 historyczna) |
7 | 13:00-13:45 | układy cyfrowe 1 TT - Kupsik Z. (109 matematyczna) |
biologia 1 TT - Pudełko B. (201 biologiczna) |
geografia 1 TT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
matematyka 1 TT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 TT - Czajsner A. (204 matematyczna) |
8 | 14:05-14:50 | edukacja dla bezpieczeństwa 1 TT - Wakat k. (202 geograficzna) |
montaż mechaniczny i elektroniczny 1 TT g1 - Sitek S. (02A montaż mechaniczny) montaż mechaniczny i elektroniczny 1 TT g2 - Kopania D. (012 pracownia) |
język polski 1 TT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
zajęcia z wychowawcą 1 TT - Kisiel K. (106) |
podstawy elektrotechniki i elektroniki 1 TT - Czajsner A. (204 matematyczna) |
9 | 15:00-15:45 | układy cyfrowe 1 TT - Kupsik Z. (109 matematyczna) |
montaż mechaniczny i elektroniczny 1 TT g1 - Sitek S. (02A montaż mechaniczny) montaż mechaniczny i elektroniczny 1 TT g2 - Kopania D. (012 pracownia) |
język polski 1 TT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
język hiszpański 1 1ET o3 1RT o3 1TT o3 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
|
10 | 15:55-16:40 | język angielski 1 TT a1 - Kudlińska M. (04 językowa) |
język hiszpański 1 1ET o3 1RT o3 1TT o3 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
|||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 AT g1 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 AT g2 - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) |
podstawy automatyki 2 AT - Wrona B. (109 matematyczna) |
robotyka i programowanie 2 AT g2 - Hałas K. (016 przedmioty zawodowe) |
||
2 | 08:10-08:55 | język niemiecki 2 AT o1 - Miszkiewicz K. (15 wf języki religia) |
pomiary elektryczne i elektroniczne 2 AT g1 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 AT g2 - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) |
matematyka 2 AT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
robotyka i programowanie 2 AT g2 - Hałas K. (016 przedmioty zawodowe) |
|
3 | 09:05-09:50 | język niemiecki 2 AT o1 - Miszkiewicz K. (15 wf języki religia) |
montaż układów automatyki przemysłowej 2 AT g1 - Głuchy D. (PP2A) |
pomiary elektryczne i elektroniczne 2 AT g1 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 AT g2 - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) |
religia 2 AT - Mańczak M. (207 polonistyczna) |
informatyka 2 AT g1 - Pochmara J. (021 informatyczna) robotyka i programowanie 2 AT g2 - Hałas K. (016 przedmioty zawodowe) |
4 | 10:00-10:45 | biologia 2 AT - Czosnowski M. (211 chemiczna) |
montaż układów automatyki przemysłowej 2 AT g1 - Głuchy D. (PP2A) |
matematyka 2 AT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
język polski 2 AT - Kasperska M. (104) |
matematyka 2 AT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
5 | 11:00-11:45 | wychowanie fizyczne 2 AT wf1 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 2 AT wf2 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) |
montaż układów automatyki przemysłowej 2 AT g2 - Głuchy D. (PP2A) |
historia 2 AT - Wakat-HIS . (19) |
urządzenia i instalacje automatyki 2 AT - Wrona B. (106) |
język angielski 2 AT a1 - Brzechczyn A. (15 wf języki religia) język angielski 2 AT a2 - Bąkowska P. (06 informatyczna) |
6 | 11:55-12:40 | wychowanie fizyczne 2 AT wf1 - Kubiak I. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 2 AT wf2 - Sokół H. (siłownia_1) |
robotyka i programowanie 2 AT g1 - Hałas K. (016 przedmioty zawodowe) montaż układów automatyki przemysłowej 2 AT g2 - Głuchy D. (PP2A) |
język polski 2 AT - Kasperska M. (104) |
urządzenia i instalacje automatyki 2 AT - Wrona B. (106) |
podstawy automatyki 2 AT - Wrona B. (015 informatyczna) |
7 | 13:00-13:45 | fizyka 2 AT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
robotyka i programowanie 2 AT g1 - Hałas K. (016 przedmioty zawodowe) |
robotyka i programowanie 2 AT - Hałas K. (22) |
język hiszpański 2 2AT h2 2I2T h2 2RT h3 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
język polski 2 AT - Kasperska M. (104) |
8 | 14:05-14:50 | język angielski zawodowy 2 AT a1 - Bąkowska P. (036 językowa) język angielski zawodowy 2 AT a2 - Brzechczyn A. (04 językowa) |
robotyka i programowanie 2 AT g1 - Hałas K. (016 przedmioty zawodowe) informatyka 2 AT g2 - Pudełko B. (102a informatyczna) |
wychowanie fizyczne 2 AT wf1 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 2 AT wf2 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) |
język hiszpański 2 2AT h2 2I2T h2 2RT h3 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
religia 2 AT - Mańczak M. (15 wf języki religia) |
9 | 15:00-15:45 | język angielski 2 AT a1 - Brzechczyn A. (04 językowa) język angielski 2 AT a2 - Bąkowska P. (036 językowa) |
zajęcia z wychowawcą 2 AT - Bąkowska P. (20) |
chemia 2 AT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | historia 2 AT - Wakat-HIS . (20) |
podstawy przedsiębiorczości 2 AT - Moczyńska M. (19) |
|||
11 | 16:45-17:30 | geografia 2 AT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 ET/TT z1 - Rychlewski M. (030a przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 ET/TT z2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
matematyka 2 ET/TT - Wakat-IZ_MAT . (109 matematyczna) |
sieci rozległe 2 ET/TT Teleinformatyk - Pochmara J. (021 informatyczna) |
||
2 | 08:10-08:55 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 ET/TT z1 - Rychlewski M. (030a przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 ET/TT z2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
język angielski zawodowy 2 ET/TT g1 - Kudlińska M. (04 językowa) język angielski zawodowy 2 ET/TT g2 - Drygas E. (107) |
informatyka 2 ET/TT g1 - Pudełko B. (021 informatyczna) |
sieci rozległe 2 ET/TT Teleinformatyk - Pochmara J. (021 informatyczna) |
|
3 | 09:05-09:50 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 ET/TT z1 - Rychlewski M. (030a przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 ET/TT z2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
język angielski 2 ET/TT a1 - Kudlińska M. (04 językowa) język angielski 2 ET/TT a2 - Drygas E. (107) |
chemia 2 ET/TT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
historia 2 ET/TT - Wakat-HIS . (19) |
|
4 | 10:00-10:45 | historia 2 ET/TT - Wakat-HIS . (19) |
biologia 2 ET/TT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
fizyka 2 ET/TT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
matematyka 2 ET/TT - Wakat-IZ_MAT . (109 matematyczna) |
język polski 2 ET/TT - Dryjańska M. (108) |
5 | 11:00-11:45 | instalacja urządzeń elektronicznych 2 ET/TT Elektronik - Waraczewski J. (02a przedmioty zwaodowe) systemy komutacyjne 2 ET/TT Teleinformatyk - Kupsik Z. (014 informatyczna) |
język polski 2 ET/TT - Dryjańska M. (107) |
zajęcia z wychowawcą 2 ET/TT - Dryjańska M. (211 chemiczna) |
język polski 2 ET/TT - Dryjańska M. (19) |
język angielski 2 ET/TT a1 - Kudlińska M. (04 językowa) język angielski 2 ET/TT a2 - Drygas E. (25 języki religia) |
6 | 11:55-12:40 | instalacja urządzeń elektronicznych 2 ET/TT Elektronik - Waraczewski J. (02a przedmioty zwaodowe) systemy komutacyjne 2 ET/TT Teleinformatyk - Kupsik Z. (014 informatyczna) |
podstawy przedsiębiorczości 2 ET/TT - Moczyńska M. (104) |
język angielski zawodowy 2 ET/TT g1 - Kudlińska M. (036 językowa) język angielski zawodowy 2 ET/TT g2 - Drygas E. (107) |
matematyka 2 ET/TT - Wakat-IZ_MAT . (109 matematyczna) |
wychowanie fizyczne 2 ET/TT wf1 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 2 ET/TT wf2 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) |
7 | 13:00-13:45 | instalacja urządzeń elektronicznych 2 ET/TT Elektronik - Waraczewski J. (02a przedmioty zwaodowe) lokalne sieci komputerowe 2 ET/TT Teleinformatyk - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
religia 2 2ET/TT 2FT - Mańczak M. (15 wf języki religia) |
układy analogowe 2 ET/TT Elektronik - Czajsner A. (030 przedmioty zawodowe) wykonywanie sieci LAN na podstawie projektu 2 ET/TT Teleinformatyk - Kupsik Z. (013 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 2 ET/TT wf1 - Kubiak I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 ET/TT wf2 - Krawczyk M. (siłownia_2) |
religia 2 2ET/TT 2FT - Mańczak M. (206 polonistyczna) |
8 | 14:05-14:50 | urządzenia elektroniczne 2 ET/TT Elektronik - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) lokalne sieci komputerowe 2 ET/TT Teleinformatyk - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
język niemiecki 2 ET/TT o1 - Miszkiewicz K. (04 językowa) |
układy analogowe 2 ET/TT Elektronik - Czajsner A. (030 przedmioty zawodowe) wykonywanie sieci LAN na podstawie projektu 2 ET/TT Teleinformatyk - Kupsik Z. (013 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 2 ET/TT wf1 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 2 ET/TT wf2 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) |
informatyka 2 ET/TT g2 - Pudełko B. (015 informatyczna) |
9 | 15:00-15:45 | język niemiecki 2 ET/TT o1 - Miszkiewicz K. (206 polonistyczna) |
geografia 2 ET/TT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
język hiszpański 2 2ET/TT h2 2FT h2 2PT h2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
||
10 | 15:55-16:40 | urządzenia elektroniczne 2 ET/TT Elektronik - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
język hiszpański 2 2ET/TT h2 2FT h2 2PT h2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
|||
11 | 16:45-17:30 | urządzenia elektroniczne 2 ET/TT Elektronik - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | grafika komputerowa 2 FT g1 - Witkowska A. (111 informatyczna) język angielski zawodowy 2 FT g2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
techniki fotograficzne 2 FT gr1 - Darchiashvili G. (026 fototechnik) |
język angielski zawodowy 2 FT g1 - Drygas E. (107) |
fotografia analogowa 2 FT g2 - Zugaj P. (01 fototechnik) |
|
2 | 08:10-08:55 | język polski 2 FT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
techniki fotograficzne 2 FT gr1 - Darchiashvili G. (026 fototechnik) |
historia 2 FT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
geografia 2 FT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
grafika komputerowa 2 FT g1 - Witkowska A. (111 informatyczna) fotografia analogowa 2 FT g2 - Zugaj P. (01 fototechnik) |
3 | 09:05-09:50 | wychowanie fizyczne 2 FT wf1 - Kubiak I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 FT wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_2) |
wychowanie fizyczne 2 FT wf1 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 2 FT wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) |
biologia 2 FT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
informatyka 2 FT g1 - Pudełko B. (021 informatyczna) grafika komputerowa 2 FT g2 - Witkowska A. (101 informatyczna) |
język angielski 2 FT a1 - Drygas E. (25 języki religia) język angielski 2 FT a2 - Jurczyk-Maciuszonek M. (20) |
4 | 10:00-10:45 | język angielski 2 FT a1 - Drygas E. (106) język angielski 2 FT a2 - Jurczyk-Maciuszonek M. (022 multimedialna) |
wychowanie fizyczne 2 FT wf1 - Kubiak I. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 2 FT wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_1) |
teoria urządzeń fototechnicznych 2 FT - Kurc J. (22) |
fotografia analogowa 2 FT g1 - Zakrzewski M. (01 fototechnik) język angielski zawodowy 2 FT g2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
techniki multimedialne 2 FT g1 - Kurc J. (111 informatyczna) techniki multimedialne 2 FT g2 - Darchiashvili G. (06 informatyczna) |
5 | 11:00-11:45 | język polski 2 FT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
matematyka 2 FT - Bashova N. (201 biologiczna) |
język polski 2 FT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
fotografia analogowa 2 FT g1 - Zakrzewski M. (01 fototechnik) informatyka 2 FT g2 - Pudełko B. (111 informatyczna) |
język polski 2 FT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
6 | 11:55-12:40 | podstawy przedsiębiorczości 2 FT - Moczyńska M. (207 polonistyczna) |
historia 2 FT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
teoria obrazu fotograficznego 2 FT - Zakrzewski M. (22) |
język angielski zawodowy 2 FT g1 - Drygas E. (107) grafika komputerowa 2 FT g2 - Witkowska A. (06 informatyczna) |
procesy fotograficzne 2 FT - Zugaj P. (22) |
7 | 13:00-13:45 | zajęcia z wychowawcą 2 FT - Zugaj P. (106) |
religia 2 2ET/TT 2FT - Mańczak M. (15 wf języki religia) |
techniki fotograficzne 2 FT gr3 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
matematyka 2 FT - Bashova N. (20) |
religia 2 2ET/TT 2FT - Mańczak M. (206 polonistyczna) |
8 | 14:05-14:50 | chemia 2 FT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
techniki fotograficzne 2 FT gr2 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
techniki fotograficzne 2 FT gr3 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
fizyka 2 FT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
język niemiecki 2 FT o1 - Meinel K. (105) |
9 | 15:00-15:45 | urządzenia fototechniczne 2 FT - Kurc J. (22) |
techniki fotograficzne 2 FT gr2 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
język hiszpański 2 2ET/TT h2 2FT h2 2PT h2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
język niemiecki 2 FT o1 - Meinel K. (105) |
|
10 | 15:55-16:40 | język hiszpański 2 2ET/TT h2 2FT h2 2PT h2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | wychowanie fizyczne 2 I1T wf1 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 2 I1T wf2 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) |
lokalne sieci komputerowe 2 I1T - Pirosz P. (015 informatyczna) |
|||
2 | 08:10-08:55 | wychowanie fizyczne 2 I1T wf1 - Ludwiczak M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 I1T wf2 - Sokół H. (siłownia_2) |
lokalne sieci komputerowe 2 I1T - Pirosz P. (015 informatyczna) |
|||
3 | 09:05-09:50 | geografia 2 I1T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
matematyka 2 I1T - Zientera I. (109 matematyczna) |
matematyka 2 I1T - Zientera I. (109 matematyczna) |
systemy operacyjne 2 I1T g1 - Wakat-DS_INF . (24 informatyczna) |
|
4 | 10:00-10:45 | lokalne sieci komputerowe 2 I1T - Pirosz P. (20) |
język polski 2 I1T - Dryjańska M. (107) |
historia 2 I1T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
systemy operacyjne 2 I1T g1 - Wakat-DS_INF . (24 informatyczna) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I1T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
5 | 11:00-11:45 | historia 2 I1T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
podstawy przedsiębiorczości 2 I1T - Moczyńska M. (104) |
język angielski 2 I1T a1 - Bąkowska P. (09 pracownia) język angielski 2 I1T a2 - Kudlińska M. (022 multimedialna) |
zajęcia z wychowawcą 2 I1T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I1T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
6 | 11:55-12:40 | biologia 2 I1T - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
język niemiecki 2 I1T o1 - Stachowiak A. (105) język niemiecki 2 I1T o2 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
fizyka 2 I1T - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
język polski 2 I1T - Dryjańska M. (19) |
montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I1T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
7 | 13:00-13:45 | język polski 2 I1T - Dryjańska M. (108) |
język niemiecki 2 I1T o1 - Stachowiak A. (105) język niemiecki 2 I1T o2 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
wychowanie fizyczne 2 I1T wf1 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 2 I1T wf2 - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) |
witryny i aplikacje internetowe 2 I1T - Kurc J. (018 informatyczna) |
|
8 | 14:05-14:50 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I1T g1 - Kocik R. (09a pracownia) systemy operacyjne 2 I1T g2 - Wakat-DS_INF . (24 informatyczna) |
chemia 2 I1T - Durczewski M. (211 chemiczna) |
religia 2 I1T - Proch J. (209 polonistyczna) |
język angielski 2 I1T a1 - Bąkowska P. (20) język angielski 2 I1T a2 - Kudlińska M. (108) |
|
9 | 15:00-15:45 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I1T g1 - Kocik R. (09a pracownia) systemy operacyjne 2 I1T g2 - Wakat-DS_INF . (24 informatyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 2 I1T g2 - Zgrzeba B. (102a informatyczna) |
matematyka 2 I1T - Zientera I. (109 matematyczna) |
informatyka 2 I1T g1 - Pudełko B. (102a informatyczna) informatyka 2 I1T g2 - Pochmara J. (021 informatyczna) |
|
10 | 15:55-16:40 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I1T g1 - Kocik R. (09a pracownia) |
programowanie aplikacji internetowych 2 I1T g2 - Zgrzeba B. (102a informatyczna) |
j.niemiecki JST 2 I1T - Kaczmarek R. (036 językowa) |
religia 2 I1T - Proch J. (207 polonistyczna) |
|
11 | 16:45-17:30 | programowanie aplikacji internetowych 2 I1T g2 - Zgrzeba B. (102a informatyczna) |
j.niemiecki JST 2 I1T - Kaczmarek R. (036 językowa) |
witryny i aplikacje internetowe 2 I1T - Kurc J. (018 informatyczna) |
||
12 | 17:35-18:20 | programowanie aplikacji internetowych 2 I1T g1 - Kubczak P. (028 przedmioty zawodowe) |
||||
13 | 18:25-19:10 | programowanie aplikacji internetowych 2 I1T g1 - Kubczak P. (028 przedmioty zawodowe) |
||||
14 | 19:15-20:00 | programowanie aplikacji internetowych 2 I1T g1 - Kubczak P. (028 przedmioty zawodowe) |
||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | lokalne sieci komputerowe 2 I2T - Zwierzykowski P. (014 informatyczna) |
systemy operacyjne 2 I2T g2 - Wakat-DS_INF . (24 informatyczna) |
|||
2 | 08:10-08:55 | lokalne sieci komputerowe 2 I2T - Zwierzykowski P. (014 informatyczna) |
matematyka 2 I2T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
systemy operacyjne 2 I2T g2 - Wakat-DS_INF . (24 informatyczna) |
||
3 | 09:05-09:50 | lokalne sieci komputerowe 2 I2T - Zwierzykowski P. (210 fizyczna) |
historia 2 I2T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
historia 2 I2T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
biologia 2 I2T - Pudełko B. (201 biologiczna) |
|
4 | 10:00-10:45 | język polski 2 I2T - Kasperska M. (104) |
język angielski 2 I2T a1 - Brzechczyn A. (20) język angielski 2 I2T a2 - Smulska-Perez K. (022 multimedialna) |
podstawy przedsiębiorczości 2 I2T - Moczyńska M. (211 chemiczna) |
wychowanie fizyczne 2 I2T wf1 - Konieczny M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 2 I2T wf2 - Kudzinowska I. (siłownia_1) |
|
5 | 11:00-11:45 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I2T g1 - Kocik R. (09a pracownia) programowanie aplikacji internetowych 2 I2T g2 - Zgrzeba B. (021 informatyczna) |
język angielski 2 I2T a1 - Brzechczyn A. (20) język angielski 2 I2T a2 - Smulska-Perez K. (022 multimedialna) |
zajęcia z wychowawcą 2 I2T - Kasperska M. (104) |
geografia 2 I2T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
|
6 | 11:55-12:40 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I2T g1 - Kocik R. (09a pracownia) programowanie aplikacji internetowych 2 I2T g2 - Zgrzeba B. (021 informatyczna) |
fizyka 2 I2T - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
wychowanie fizyczne 2 I2T wf1 - Konieczny M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 I2T wf2 - Kudzinowska I. (15 wf języki religia) |
matematyka 2 I2T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
|
7 | 13:00-13:45 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I2T g1 - Kocik R. (09a pracownia) programowanie aplikacji internetowych 2 I2T g2 - Zgrzeba B. (021 informatyczna) |
chemia 2 I2T - Durczewski M. (210 fizyczna) |
wychowanie fizyczne 2 I2T wf1 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 2 I2T wf2 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) |
język hiszpański 2 2AT h2 2I2T h2 2RT h3 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
matematyka 2 I2T - Paszyn I. (203 matematyczna) |
8 | 14:05-14:50 | informatyka 2 I2T g1 - Pudełko B. (014 informatyczna) |
religia 2 I2T - Proch J. (209 polonistyczna) |
język polski 2 I2T - Kasperska M. (104) |
język hiszpański 2 2AT h2 2I2T h2 2RT h3 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
witryny i aplikacje internetowe 2 I2T - Kurc J. (018 informatyczna) |
9 | 15:00-15:45 | religia 2 I2T - Proch J. (209 polonistyczna) |
język polski 2 I2T - Kasperska M. (104) |
witryny i aplikacje internetowe 2 I2T - Kurc J. (018 informatyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 2 I2T g1 - Kubczak P. (028 przedmioty zawodowe) |
|
10 | 15:55-16:40 | język niemiecki 2 I2T o1 - Miszkiewicz K. (206 polonistyczna) |
język niemiecki 2 I2T o1 - Miszkiewicz K. (203 matematyczna) |
systemy operacyjne 2 I2T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) informatyka 2 I2T g2 - Pochmara J. (021 informatyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 2 I2T g1 - Kubczak P. (028 przedmioty zawodowe) |
|
11 | 16:45-17:30 | systemy operacyjne 2 I2T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I2T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
programowanie aplikacji internetowych 2 I2T g1 - Kubczak P. (028 przedmioty zawodowe) |
|||
12 | 17:35-18:20 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I2T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
||||
13 | 18:25-19:10 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 2 I2T g2 - Sobiło S. (09a pracownia) |
||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | programowanie aplikacji internetowych 2 PT g2 - Matuszewski Ł. (101 informatyczna) |
wychowanie do życia w rodzinie 2 PT - Wakat-WDŻwR . (103) |
język niemiecki 2 PT o1 - Miszkiewicz K. (15 wf języki religia) |
fizyka 2 PT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
|
2 | 08:10-08:55 | religia 2 PT - Mańczak M. (207 polonistyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 2 PT g2 - Matuszewski Ł. (101 informatyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 2 PT g1 - Wabich J. (015 informatyczna) informatyka 2 PT g2 - Pochmara J. (021 informatyczna) |
język niemiecki 2 PT o1 - Miszkiewicz K. (15 wf języki religia) |
historia 2 PT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
3 | 09:05-09:50 | język angielski 2 PT a1 - Drygas E. (106) język angielski 2 PT a2 - Jurczyk-Maciuszonek M. (20) |
religia 2 PT - Mańczak M. (209 polonistyczna) |
matematyka 2 PT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
biologia 2 PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
matematyka 2 PT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
4 | 10:00-10:45 | matematyka 2 PT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 2 PT g1 - Wabich J. (021 informatyczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 2 PT g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
język polski 2 PT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 2 PT g1 - Wakat-UC . (102b informatyczna) projektowanie stron internetowych 2 PT g2 - Kurc J. (101 informatyczna) |
język angielski 2 PT a1 - Drygas E. (25 języki religia) język angielski 2 PT a2 - Jurczyk-Maciuszonek M. (20) |
5 | 11:00-11:45 | wychowanie fizyczne 2 PT wf1 - Kudzinowska I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 PT wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_2) |
projektowanie stron internetowych 2 PT g1 - Wabich J. (021 informatyczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 2 PT g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
historia 2 PT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
język angielski zawodowy 2 PT g1 - Durczewski M. (211 chemiczna) programowanie obiektowe 2 PT g2 - Mikulski S. (015 informatyczna) |
chemia 2 PT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
6 | 11:55-12:40 | wychowanie fizyczne 2 PT wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 2 PT wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) |
zajęcia z wychowawcą 2 PT - Cichocka U. (014 informatyczna) |
projektowanie stron internetowych 2 PT g1 - Wabich J. (015 informatyczna) projektowanie stron internetowych 2 PT g2 - Kurc J. (101 informatyczna) |
język angielski zawodowy 2 PT g1 - Durczewski M. (211 chemiczna) programowanie obiektowe 2 PT g2 - Mikulski S. (015 informatyczna) |
geografia 2 PT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
7 | 13:00-13:45 | język polski 2 PT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
wychowanie fizyczne 2 PT wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 2 PT wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) |
programowanie obiektowe 2 PT g1 - Mikulski S. (015 informatyczna) język angielski zawodowy 2 PT g2 - Drygas E. (107) |
informatyka 2 PT g1 - Pudełko B. (102a informatyczna) programowanie obiektowe 2 PT g2 - Mikulski S. (015 informatyczna) |
|
8 | 14:05-14:50 | język polski 2 PT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
podstawy przedsiębiorczości 2 PT - Moczyńska M. (108) |
programowanie obiektowe 2 PT g1 - Mikulski S. (015 informatyczna) język angielski zawodowy 2 PT g2 - Drygas E. (107) |
zarządzanie projektem informatycznym 2 PT - Wakat-J.ANG_INF . (20) |
|
9 | 15:00-15:45 | projektowanie i administrowanie bazami danych 2 PT g1 - Wakat-UC . (102b informatyczna) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 2 PT g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
programowanie obiektowe 2 PT g1 - Mikulski S. (015 informatyczna) |
język hiszpański 2 2ET/TT h2 2FT h2 2PT h2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
|
10 | 15:55-16:40 | projektowanie i administrowanie bazami danych 2 PT g1 - Wakat-UC . (102b informatyczna) |
język hiszpański 2 2ET/TT h2 2FT h2 2PT h2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
|||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | język polski 2 RT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
podstawy przedsiębiorczości 2 RT - Jeznach U. (108) |
|||
2 | 08:10-08:55 | geografia 2 RT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
zajęcia z wychowawcą 2 RT - Jeznach U. (107) |
fizyka 2 RT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
||
3 | 09:05-09:50 | historia 2 RT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
informatyka 2 RT g1 - Matuszewski Ł. (101 informatyczna) |
matematyka 2 RT - Stasiak M. (106) |
język polski 2 RT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
|
4 | 10:00-10:45 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 RT g1 - Rychlewski M. (030a przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 RT g2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
historia 2 RT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
język polski 2 RT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
wychowanie fizyczne 2 RT wf1 - Sokół H. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 2 RT wf2 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_1) |
|
5 | 11:00-11:45 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 RT g1 - Rychlewski M. (030a przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 RT g2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
matematyka 2 RT - Stasiak M. (108) |
technologie i konstrukcje mechaniczne w robotyce 2 RT - Hałas K. (103) |
wychowanie fizyczne 2 RT wf1 - Sokół H. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 2 RT wf2 - Kubiak I. (siłownia_1) |
|
6 | 11:55-12:40 | pomiary elektryczne i elektroniczne 2 RT g1 - Rychlewski M. (030a przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 2 RT g2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
chemia 2 RT - Durczewski M. (201 biologiczna) |
wychowanie fizyczne 2 RT wf1 - Sokół H. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 2 RT wf2 - Kubiak I. (siłownia_2) |
technologie i konstrukcje mechaniczne w robotyce 2 RT - Hałas K. (206 polonistyczna) |
|
7 | 13:00-13:45 | matematyka 2 RT - Stasiak M. (204 matematyczna) |
język angielski 2 RT a1 - Gągorowska J. (04 językowa) język angielski 2 RT a2 - Wakat-J.ANG_INF . (20) |
język hiszpański 2 2AT h2 2I2T h2 2RT h3 - Wierzbińska K. (04 językowa) język niemiecki 2 RT o1 - Kaczmarek R. (036 językowa) język niemiecki 2 RT o2 - Stachowiak A. (105) |
język angielski zawodowy 2 RT g1 - Bąkowska P. (20) język angielski zawodowy 2 RT g2 - Drygas E. (107) |
|
8 | 14:05-14:50 | podstawy programowania robotów 2 RT - Giera P. (204 matematyczna) |
podstawy programowania robotów 2 RT - Giera P. (021 informatyczna) |
programowanie i eksploatacja robotów 2 RT g2 - Giera P. (016 przedmioty zawodowe) |
język hiszpański 2 2AT h2 2I2T h2 2RT h3 - Wierzbińska K. (04 językowa) język niemiecki 2 RT o1 - Kaczmarek R. (036 językowa) język niemiecki 2 RT o2 - Stachowiak A. (105) |
religia 2 RT - Wakat-REL . (19) |
9 | 15:00-15:45 | podstawy robotyki 2 RT g2 - Giera P. (016 przedmioty zawodowe) |
podstawy programowania robotów 2 RT - Giera P. (021 informatyczna) |
programowanie i eksploatacja robotów 2 RT g2 - Giera P. (016 przedmioty zawodowe) |
język angielski 2 RT a1 - Gągorowska J. (108) język angielski 2 RT a2 - Wakat-J.ANG_INF . (20) |
religia 2 RT - Wakat-REL . (19) |
10 | 15:55-16:40 | podstawy robotyki 2 RT g2 - Giera P. (016 przedmioty zawodowe) |
podstawy robotyki 2 RT g1 - Giera P. (016 przedmioty zawodowe) |
programowanie i eksploatacja robotów 2 RT g2 - Giera P. (016 przedmioty zawodowe) |
biologia 2 RT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
|
11 | 16:45-17:30 | podstawy robotyki 2 RT g1 - Giera P. (016 przedmioty zawodowe) |
programowanie i eksploatacja robotów 2 RT g1 - Giera P. (016 przedmioty zawodowe) |
informatyka 2 RT g2 - Pochmara J. (021 informatyczna) |
||
12 | 17:35-18:20 | programowanie i eksploatacja robotów 2 RT g1 - Giera P. (016 przedmioty zawodowe) |
||||
13 | 18:25-19:10 | programowanie i eksploatacja robotów 2 RT g1 - Giera P. (016 przedmioty zawodowe) |
||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | język angielski 3 AT a1 - Drygas E. (106) język angielski 3 AT a2 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 3 AT g1 - Wrona B. (09 pracownia) |
|||
2 | 08:10-08:55 | historia 3 AT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 3 AT g1 - Wrona B. (09 pracownia) |
informatyka 3 AT g1 - Matuszewski Ł. (111 informatyczna) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 3 AT g2 - Łazar K. (09 pracownia) |
|
3 | 09:05-09:50 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 AT - Hałas K. (22) |
montaż układów automatyki przemysłowej 3 AT g1 - Wrona B. (029 przedmioty zawodowe) |
język polski 3 AT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
projektowanie układów automatyki 3 AT g2 - Matecki D. (09 pracownia) |
diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 3 AT g2 - Łazar K. (09 pracownia) |
4 | 10:00-10:45 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 3 AT - Hałas K. (22) |
montaż układów automatyki przemysłowej 3 AT g1 - Wrona B. (029 przedmioty zawodowe) |
pomiary elektryczne i elektroniczne 3 AT g1 - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 3 AT g2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
projektowanie układów automatyki 3 AT g2 - Matecki D. (09 pracownia) |
religia 3 AT - Proch J. (15 wf języki religia) |
5 | 11:00-11:45 | język polski 3 AT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
montaż układów automatyki przemysłowej 3 AT g1 - Wrona B. (029 przedmioty zawodowe) |
pomiary elektryczne i elektroniczne 3 AT g1 - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 3 AT g2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
zajęcia z wychowawcą 3 AT - Jesionowska A. (105) |
podstawy przedsiębiorczości 3 AT - Moczyńska M. (20) |
6 | 11:55-12:40 | matematyka 3 AT - Gojtka E. (205 matematyczna) |
geografia 3 AT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
pomiary elektryczne i elektroniczne 3 AT g1 - Czajsner A. (02 przedmioty zawodowe) pomiary elektryczne i elektroniczne 3 AT g2 - Kopania D. (030 przedmioty zawodowe) |
urządzenia i instalacje automatyki 3 AT - Hałas K. (103) |
język polski 3 AT - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
7 | 13:00-13:45 | wychowanie fizyczne 3 AT wf1 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 3 AT wf2 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) |
matematyka 3 AT - Gojtka E. (205 matematyczna) |
historia 3 AT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
matematyka 3 AT - Gojtka E. (205 matematyczna) |
chemia 3 AT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
8 | 14:05-14:50 | fizyka 3 AT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
matematyka 3 AT - Gojtka E. (205 matematyczna) |
język hiszpański 3 3AT h1 3FT h1 3PT h1 3ET/TT h1 3I1T h1 - Wierzbińska K. (109 matematyczna) język niemiecki 3 AT o2 - Miszkiewicz K. (203 matematyczna) |
matematyka 3 AT - Gojtka E. (205 matematyczna) |
język angielski 3 AT a1 - Drygas E. (107) język angielski 3 AT a2 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) |
9 | 15:00-15:45 | informatyka 3 AT g2 - Pudełko B. (014 informatyczna) |
urządzenia i instalacje automatyki 3 AT - Hałas K. (108) |
język hiszpański 3 3AT h1 3FT h1 3PT h1 3ET/TT h1 3I1T h1 - Wierzbińska K. (109 matematyczna) język niemiecki 3 AT o2 - Miszkiewicz K. (203 matematyczna) |
wychowanie fizyczne 3 AT wf1 - Konieczny M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 AT wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_2) |
religia 3 AT - Proch J. (207 polonistyczna) |
10 | 15:55-16:40 | montaż układów automatyki przemysłowej 3 AT g2 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 3 AT wf1 - Konieczny M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 AT wf2 - Ludwiczak M. (siłownia_2) |
|||
11 | 16:45-17:30 | montaż układów automatyki przemysłowej 3 AT g2 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) |
biologia 3 AT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
|||
12 | 17:35-18:20 | montaż układów automatyki przemysłowej 3 AT g2 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) |
projektowanie układów automatyki 3 AT g1 - Matecki D. (09 pracownia) |
|||
13 | 18:25-19:10 | projektowanie układów automatyki 3 AT g1 - Matecki D. (09 pracownia) |
||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | pomiary układów analogowych 3 ET/TT Elektronik - Małecki J. (030a przedmioty zawodowe) uruchamianie i knfiguracja sieci komutacyjnych 3 ET/TT Teleinformatyk - Kubiak M. (013 informatyczna) |
konfiguracja urządzeń sieciowych 3 ET/TT Teleinformatyk - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 3 ET/TT - Sokół H. (siłownia_1) |
||
2 | 08:10-08:55 | układy cyfrowe 3 ET/TT - Grześkowiak A. (022 multimedialna) |
instalacja urządzeń elektronicznych 3 ET/TT Elektronik - Kurz D. (PP1A) |
pomiary układów analogowych 3 ET/TT Elektronik - Małecki J. (030a przedmioty zawodowe) uruchamianie i knfiguracja sieci komutacyjnych 3 ET/TT Teleinformatyk - Kubiak M. (013 informatyczna) |
konfiguracja urządzeń sieciowych 3 ET/TT Teleinformatyk - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 3 ET/TT - Sokół H. (15 wf języki religia) |
3 | 09:05-09:50 | historia 3 ET/TT - Osiński J. (107) |
instalacja urządzeń elektronicznych 3 ET/TT Elektronik - Kurz D. (PP1A) |
pomiary układów analogowych 3 ET/TT Elektronik - Małecki J. (030a przedmioty zawodowe) uruchamianie i knfiguracja sieci komutacyjnych 3 ET/TT Teleinformatyk - Kubiak M. (013 informatyczna) |
konfiguracja urządzeń sieciowych 3 ET/TT Teleinformatyk - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
historia 3 ET/TT - Osiński J. (106) |
4 | 10:00-10:45 | język angielski 3 ET/TT a1 - Kudlińska M. (04 językowa) język angielski 3 ET/TT a2 - Karwasz A. (103) |
systemy i sieci rozległe transmisji danych 3 ET/TT Teleinformatyk - Kurz D. (PP1A) |
wychowanie fizyczne 3 ET/TT - Sokół H. (sala gimnastyczna_1) |
informatyka 3 ET/TT g1 - Adamek A. (014 informatyczna) informatyka 3 ET/TT g2 - Pudełko B. (021 informatyczna) |
język angielski 3 ET/TT a1 - Kudlińska M. (09 pracownia) język angielski 3 ET/TT a2 - Karwasz A. (103) |
5 | 11:00-11:45 | fizyka 3 ET/TT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
układy analogowe 3 ET/TT Elektronik - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) systemy i sieci rozległe transmisji danych 3 ET/TT Teleinformatyk - Kurz D. (PP1A) |
matematyka 3 ET/TT - Kołodziejczyk M. (106) |
geografia 3 ET/TT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
zajęcia z wychowawcą 3 ET/TT - Karwasz A. (103) |
6 | 11:55-12:40 | matematyka 3 ET/TT - Kołodziejczyk M. (19) |
układy analogowe 3 ET/TT Elektronik - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
układy cyfrowe 3 ET/TT - Grześkowiak A. (022 multimedialna) |
religia 3 ET/TT - Proch J. (sala samokształceniowa) |
język niemiecki 3 ET/TT o2 - Kaczmarek R. (25 języki religia) język niemiecki 3 ET/TT o3 - Stachowiak A. (105) |
7 | 13:00-13:45 | matematyka 3 ET/TT - Kołodziejczyk M. (19) |
matematyka 3 ET/TT - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
chemia 3 ET/TT - Durczewski M. (211 chemiczna) |
język polski 3 ET/TT - Dryjańska M. (104) |
język niemiecki 3 ET/TT o2 - Kaczmarek R. (25 języki religia) język niemiecki 3 ET/TT o3 - Stachowiak A. (105) |
8 | 14:05-14:50 | biologia 3 ET/TT - Czosnowski M. (105) |
matematyka 3 ET/TT - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
język hiszpański 3 3AT h1 3FT h1 3PT h1 3ET/TT h1 3I1T h1 - Wierzbińska K. (109 matematyczna) |
język polski 3 ET/TT - Dryjańska M. (104) |
|
9 | 15:00-15:45 | podstawy przedsiębiorczości 3 ET/TT - Moczyńska M. (106) |
język polski 3 ET/TT - Dryjańska M. (107) |
język hiszpański 3 3AT h1 3FT h1 3PT h1 3ET/TT h1 3I1T h1 - Wierzbińska K. (109 matematyczna) |
religia 3 ET/TT - Proch J. (209 polonistyczna) |
|
10 | 15:55-16:40 | układy mikroprocesorowe 3 ET/TT g2 - Kujawski J. (021 informatyczna) |
układy mikroprocesorowe 3 ET/TT g1 - Kujawski J. (021 informatyczna) |
|||
11 | 16:45-17:30 | układy mikroprocesorowe 3 ET/TT g2 - Kujawski J. (021 informatyczna) |
układy mikroprocesorowe 3 ET/TT g1 - Kujawski J. (021 informatyczna) |
|||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | projekty multimedialne 3 FT gr1 - Darchiashvili G. (101 informatyczna) |
matematyka 3 FT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
historia 3 FT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
||
2 | 08:10-08:55 | projekty multimedialne 3 FT gr1 - Darchiashvili G. (101 informatyczna) projekty multimedialne 3 FT gr2 - Witkowska A. (111 informatyczna) |
język polski 3 FT - Dryjańska M. (206 polonistyczna) |
biologia 3 FT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
||
3 | 09:05-09:50 | matematyka 3 FT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
język polski 3 FT - Dryjańska M. (206 polonistyczna) |
fotografia analogowa 3 FT gr1 - Zakrzewski M. (01 fototechnik) |
język polski 3 FT - Dryjańska M. (108) |
|
4 | 10:00-10:45 | wychowanie fizyczne 3 FT wf1 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 3 FT wf2 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) |
fotografia analogowa 3 FT gr3 - Zugaj P. (01 fototechnik) |
teoria obrazu fotograficznego 3 FT - Zakrzewski M. (201 biologiczna) |
geografia 3 FT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
podstawy przedsiębiorczości 3 FT - Moczyńska M. (210 fizyczna) |
5 | 11:00-11:45 | informatyka 3 FT g1 - Pudełko B. (018 informatyczna) techniki multimedialne 3 FT g2 - Rejewska P. (06 informatyczna) |
techniki fotograficzne 3 FT gr2 - Darchiashvili G. (22) techniki fotograficzne 3 FT gr3 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
matematyka 3 FT - Paszyn I. (203 matematyczna) |
zajęcia z wychowawcą 3 FT - Drygas E. (107) |
techniki fotograficzne 3 FT gr1 - Darchiashvili G. (026 fototechnik) fotografia analogowa 3 FT gr2 - Zugaj P. (01 fototechnik) projekty multimedialne 3 FT gr3 - Kurc J. (111 informatyczna) |
6 | 11:55-12:40 | język polski 3 FT - Dryjańska M. (108) |
techniki fotograficzne 3 FT gr2 - Darchiashvili G. (22) techniki fotograficzne 3 FT gr3 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
wychowanie fizyczne 3 FT wf1 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 3 FT wf2 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_1) |
fizyka 3 FT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
techniki fotograficzne 3 FT gr1 - Darchiashvili G. (026 fototechnik) projekty multimedialne 3 FT gr2 - Witkowska A. (24 informatyczna) projekty multimedialne 3 FT gr3 - Kurc J. (111 informatyczna) |
7 | 13:00-13:45 | urządzenia fototechniczne 3 FT - Kurc J. (22) |
grafika komputerowa 3 FT g1 - Witkowska A. (06 informatyczna) grafika komputerowa 3 FT g2 - Darchiashvili G. (018 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 3 FT wf1 - Ludwiczak M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 FT wf2 - Kubiak I. (siłownia_2) |
język angielski 3 FT a1 - Bąkowska P. (15 wf języki religia) język angielski 3 FT a2 - Drygas E. (25 języki religia) |
teoria obrazu fotograficznego 3 FT - Zakrzewski M. (22) |
8 | 14:05-14:50 | religia 3 3FT r1 3I1T r1 - Proch J. (208 historyczna) |
grafika komputerowa 3 FT g1 - Witkowska A. (06 informatyczna) grafika komputerowa 3 FT g2 - Darchiashvili G. (018 informatyczna) |
język hiszpański 3 3AT h1 3FT h1 3PT h1 3ET/TT h1 3I1T h1 - Wierzbińska K. (109 matematyczna) |
język angielski 3 FT a1 - Bąkowska P. (203 matematyczna) język angielski 3 FT a2 - Drygas E. (25 języki religia) |
|
9 | 15:00-15:45 | religia 3 3FT r1 3I1T r1 - Proch J. (208 historyczna) |
grafika komputerowa 3 FT g1 - Witkowska A. (06 informatyczna) grafika komputerowa 3 FT g2 - Darchiashvili G. (018 informatyczna) |
język hiszpański 3 3AT h1 3FT h1 3PT h1 3ET/TT h1 3I1T h1 - Wierzbińska K. (109 matematyczna) |
język polski 3 FT - Dryjańska M. (104) |
|
10 | 15:55-16:40 | chemia 3 FT - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
historia 3 FT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
|||
11 | 16:45-17:30 | język niemiecki 3 FT o2 - Meinel K. (201 biologiczna) |
teoria urządzeń fototechnicznych 3 FT - Kurc J. (22) |
|||
12 | 17:35-18:20 | język niemiecki 3 FT o2 - Meinel K. (201 biologiczna) |
techniki multimedialne 3 FT g1 - Rejewska P. (111 informatyczna) informatyka 3 FT g2 - Pochmara J. (021 informatyczna) |
|||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | wychowanie fizyczne 3 I1T - Kudzinowska I. (siłownia_1) |
wychowanie fizyczne 3 I1T - Kudzinowska I. (siłownia_1) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 I1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
||
2 | 08:10-08:55 | wychowanie fizyczne 3 I1T - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) |
fizyka 3 I1T - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
język polski 3 I1T - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 I1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
|
3 | 09:05-09:50 | biologia 3 I1T - Pudełko B. (201 biologiczna) |
eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 I1T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
matematyka 3 I1T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
język polski 3 I1T - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 I1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
4 | 10:00-10:45 | geografia 3 I1T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 I1T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
język angielski 3 I1T a1 - Bąkowska P. (04 językowa) język angielski 3 I1T a2 - Karwasz A. (103) |
historia 3 I1T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
witryny i aplikacje internetowe 3 I1T - Wabich J. (014 informatyczna) |
5 | 11:00-11:45 | matematyka 3 I1T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
matematyka 3 I1T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
język polski 3 I1T - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 I1T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 I1T g2 - Kocik R. (09a pracownia) |
matematyka 3 I1T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
6 | 11:55-12:40 | historia 3 I1T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
chemia 3 I1T - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
matematyka 3 I1T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 I1T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 I1T g2 - Kocik R. (09a pracownia) |
podstawy przedsiębiorczości 3 I1T - Moczyńska M. (210 fizyczna) |
7 | 13:00-13:45 | informatyka 3 I1T g1 - Weissenberg J. (101 informatyczna) informatyka 3 I1T g2 - Adamek A. (111 informatyczna) |
bazy danych 3 I1T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 3 I1T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 I1T g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 I1T g2 - Kocik R. (09a pracownia) |
język niemiecki 3 I1T o2 - Miszkiewicz K. (036 językowa) |
8 | 14:05-14:50 | religia 3 3FT r1 3I1T r1 - Proch J. (208 historyczna) |
język angielski 3 I1T a1 - Bąkowska P. (20) język angielski 3 I1T a2 - Karwasz A. (103) |
język hiszpański 3 3AT h1 3FT h1 3PT h1 3ET/TT h1 3I1T h1 - Wierzbińska K. (109 matematyczna) |
język niemiecki 3 I1T o2 - Miszkiewicz K. (036 językowa) |
|
9 | 15:00-15:45 | religia 3 3FT r1 3I1T r1 - Proch J. (208 historyczna) |
eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 I1T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
język hiszpański 3 3AT h1 3FT h1 3PT h1 3ET/TT h1 3I1T h1 - Wierzbińska K. (109 matematyczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 I1T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
||||
11 | 16:45-17:30 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 I1T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
||||
12 | 17:35-18:20 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 I1T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
||||
13 | 18:25-19:10 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 I1T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 I2T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
matematyka 3 I2T - Stasiak M. (106) |
programowanie aplikacji internetowych 3 I2T g1 - Kubczak P. (PP3I) |
||
2 | 08:10-08:55 | język polski 3 I2T - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
matematyka 3 I2T - Stasiak M. (108) |
eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 I2T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
matematyka 3 I2T - Stasiak M. (106) |
programowanie aplikacji internetowych 3 I2T g1 - Kubczak P. (PP3I) |
3 | 09:05-09:50 | informatyka 3 I2T g1 - Weissenberg J. (101 informatyczna) informatyka 3 I2T g2 - Adamek A. (111 informatyczna) |
chemia 3 I2T - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
religia 3 I2T - Wakat-REL . (19) |
język angielski 3 I2T a1 - Drygas E. (107) język angielski 3 I2T a2 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) |
programowanie aplikacji internetowych 3 I2T g1 - Kubczak P. (PP3I) |
4 | 10:00-10:45 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 I2T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 I2T g2 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
język niemiecki 3 I2T o1 - Kaczmarek R. (036 językowa) język niemiecki 3 I2T o2 - Stachowiak A. (105) |
bazy danych 3 I2T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
język angielski 3 I2T a1 - Drygas E. (107) język angielski 3 I2T a2 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) |
programowanie aplikacji internetowych 3 I2T g1 - Kubczak P. (PP3I) |
5 | 11:00-11:45 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 I2T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 I2T g2 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
język niemiecki 3 I2T o1 - Kaczmarek R. (036 językowa) język niemiecki 3 I2T o2 - Stachowiak A. (105) |
wychowanie fizyczne 3 I2T wf1 - Sokół H. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 I2T wf2 - Kubiak I. (siłownia_2) |
historia 3 I2T - Wakat-JO . (20) |
programowanie aplikacji internetowych 3 I2T g2 - Kubczak P. (PP3I) |
6 | 11:55-12:40 | montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 I2T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 I2T g2 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
historia 3 I2T - Wakat-JO . (106) |
biologia 3 I2T - Pudełko B. (201 biologiczna) |
geografia 3 I2T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
programowanie aplikacji internetowych 3 I2T g2 - Kubczak P. (PP3I) |
7 | 13:00-13:45 | witryny i aplikacje internetowe 3 I2T - Wabich J. (015 informatyczna) |
matematyka 3 I2T - Stasiak M. (104) |
zajęcia z wychowawcą 3 I2T - Smulska-Perez K. (19) |
religia 3 I2T - Wakat-REL . (19) |
programowanie aplikacji internetowych 3 I2T g2 - Kubczak P. (PP3I) |
8 | 14:05-14:50 | podstawy przedsiębiorczości 3 I2T - Moczyńska M. (106) |
matematyka 3 I2T - Stasiak M. (104) |
fizyka 3 I2T - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 I2T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 I2T g2 - Kocik R. (09a pracownia) |
programowanie aplikacji internetowych 3 I2T g2 - Kubczak P. (PP3I) |
9 | 15:00-15:45 | język polski 3 I2T - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
wychowanie fizyczne 3 I2T wf1 - Sokół H. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 I2T wf2 - Kubiak I. (siłownia_2) |
język polski 3 I2T - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 I2T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 I2T g2 - Kocik R. (09a pracownia) |
|
10 | 15:55-16:40 | eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 I2T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 3 I2T wf1 - Sokół H. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 3 I2T wf2 - Kubiak I. (siłownia_1) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 3 I2T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) montaż, eksploatacja i naprawa urządzeń techniki komputerowej 3 I2T g2 - Kocik R. (09a pracownia) |
||
11 | 16:45-17:30 | eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 3 I2T g1 - Zwierzykowski P. (028 przedmioty zawodowe) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | język angielski 3 PT a1 - Smulska-Perez K. (205 matematyczna) język angielski 3 PT a2 - Drygas E. (107) |
informatyka 3 PT g1 - Matuszewski Ł. (111 informatyczna) |
programowanie aplikacji desktopowych 3 PT g1 - Bashova N. (102a informatyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 3 PT g2 - Wabich J. (014 informatyczna) |
|
2 | 08:10-08:55 | projektowanie i administrowanie bazami danych 3 PT g2 - Wakat-UC . (102b informatyczna) |
historia 3 PT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 3 PT g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
programowanie aplikacji desktopowych 3 PT g1 - Bashova N. (102a informatyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 3 PT g2 - Wabich J. (014 informatyczna) |
3 | 09:05-09:50 | projektowanie i administrowanie bazami danych 3 PT g1 - Stolarski D. (24 informatyczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 3 PT g2 - Wakat-UC . (102b informatyczna) |
fizyka 3 PT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
geografia 3 PT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
programowanie obiektowe 3 PT g1 - Mikulski S. (015 informatyczna) |
religia 3 PT - Proch J. (103) |
4 | 10:00-10:45 | matematyka 3 PT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
matematyka 3 PT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
matematyka 3 PT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
programowanie obiektowe 3 PT g1 - Mikulski S. (015 informatyczna) programowanie aplikacji desktopowych 3 PT g2 - Bashova N. (102a informatyczna) |
język polski 3 PT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
5 | 11:00-11:45 | matematyka 3 PT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
matematyka 3 PT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
język angielski 3 PT a1 - Smulska-Perez K. (105) język angielski 3 PT a2 - Drygas E. (25 języki religia) |
biologia 3 PT - Czosnowski M. (201 biologiczna) |
projektowanie i inżynieria oprogramowania 3 PT - Pochmara J. (021 informatyczna) |
6 | 11:55-12:40 | programowanie aplikacji internetowych 3 PT g1 - Wakat-JW_INF . (102a informatyczna) informatyka 3 PT g2 - Weissenberg J. (101 informatyczna) |
religia 3 PT - Proch J. (15 wf języki religia) |
zajęcia z wychowawcą 3 PT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
język polski 3 PT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
projektowanie i inżynieria oprogramowania 3 PT - Pochmara J. (021 informatyczna) |
7 | 13:00-13:45 | podstawy przedsiębiorczości 3 PT - Moczyńska M. (207 polonistyczna) |
wychowanie fizyczne 3 PT wf1 - Krawczyk M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 3 PT wf2 - Konieczny M. (siłownia_1) |
język polski 3 PT - Liberek K. (206 polonistyczna) |
historia 3 PT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
wychowanie fizyczne 3 PT wf1 - Krawczyk M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 3 PT wf2 - Konieczny M. (siłownia_2) |
8 | 14:05-14:50 | programowanie aplikacji internetowych 3 PT g1 - Wakat-JW_INF . (015 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 3 PT wf1 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 3 PT wf2 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) |
język hiszpański 3 3AT h1 3FT h1 3PT h1 3ET/TT h1 3I1T h1 - Wierzbińska K. (109 matematyczna) język niemiecki 3 PT o2 - Kaczmarek R. (036 językowa) język niemiecki 3 PT o3 - Stachowiak A. (105) |
programowanie aplikacji desktopowych 3 PT g2 - Bashova N. (102a informatyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | programowanie aplikacji internetowych 3 PT g1 - Wakat-JW_INF . (015 informatyczna) |
chemia 3 PT - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
język hiszpański 3 3AT h1 3FT h1 3PT h1 3ET/TT h1 3I1T h1 - Wierzbińska K. (109 matematyczna) język niemiecki 3 PT o2 - Kaczmarek R. (036 językowa) język niemiecki 3 PT o3 - Stachowiak A. (105) |
programowanie aplikacji internetowych 3 PT g2 - Wabich J. (101 informatyczna) |
|
10 | 15:55-16:40 | programowanie aplikacji internetowych 3 PT g1 - Wakat-JW_INF . (015 informatyczna) |
programowanie obiektowe 3 PT g2 - Mikulski S. (015 informatyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 3 PT g2 - Wabich J. (101 informatyczna) |
||
11 | 16:45-17:30 | programowanie obiektowe 3 PT g2 - Mikulski S. (015 informatyczna) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 GAT g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 4 GAT wf1 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 GAT wf2 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) |
|||
2 | 08:10-08:55 | przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 GAT g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 4 GAT wf1 - Moczyńska M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 4 GAT wf2 - Konieczny M. (siłownia_1) |
informatyka 4 GAT g2 - Adamek A. (015 informatyczna) |
||
3 | 09:05-09:50 | przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 GAT g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
język angielski 4 GAT a1 - Jurczyk-Maciuszonek M. (022 multimedialna) język angielski 4 GAT a2 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) |
matematyka 4 GAT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
||
4 | 10:00-10:45 | religia 4 GAT - Proch J. (sala samokształceniowa) |
przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 GAT g1 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) informatyka 4 GAT g2 - Adamek A. (102a informatyczna) |
matematyka 4 GAT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
||
5 | 11:00-11:45 | język angielski 4 GAT a1 - Jurczyk-Maciuszonek M. (20) język angielski 4 GAT a2 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) |
historia i społeczeństwo 4 GAT - Gołuch J. (19) |
przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 GAT g1 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) informatyka 4 GAT g2 - Adamek A. (102a informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 4 GAT - Jurczyk-Maciuszonek M. (022 multimedialna) |
|
6 | 11:55-12:40 | matematyka 4 GAT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
matematyka 4 GAT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 GAT g1 - Hałas K. (029 przedmioty zawodowe) informatyka 4 GAT g2 - Adamek A. (102a informatyczna) |
informatyka 4 GAT g1 - Adamek A. (102a informatyczna) |
|
7 | 13:00-13:45 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 GAT - Zakrzewski P. (20) |
matematyka 4 GAT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
matematyka 4 GAT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
informatyka 4 GAT g1 - Adamek A. (014 informatyczna) |
informatyka 4 GAT g1 - Adamek A. (102a informatyczna) |
8 | 14:05-14:50 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 GAT - Zakrzewski P. (20) |
język polski 4 GAT - Dryjańska M. (107) |
informatyka 4 GAT g1 - Adamek A. (014 informatyczna) |
||
9 | 15:00-15:45 | wychowanie fizyczne 4 GAT wf1 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 GAT wf2 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) |
historia i społeczeństwo 4 GAT - Gołuch J. (19) |
|||
10 | 15:55-16:40 | język polski 4 GAT - Dryjańska M. (104) |
||||
11 | 16:45-17:30 | język polski 4 GAT - Dryjańska M. (104) |
||||
12 | 17:35-18:20 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 GAT - Zakrzewski P. (19) |
||||
13 | 18:25-19:10 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 GAT - Zakrzewski P. (19) |
||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | j.niemiecki JST 4 4GET jst1 4GFT jst1 4GI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
j.niemiecki JST 4 4GET jst1 4GFT jst1 4GI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
|||
2 | 08:10-08:55 | zajęcia z wychowawcą 4 GET - Stachowiak A. (105) |
j.niemiecki JST 4 4GET jst1 4GFT jst1 4GI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
|||
3 | 09:05-09:50 | informatyka 4 GET - Łazar K. (016 przedmioty zawodowe) |
eksploatacja urządzeń elektronicznych 4 GET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 4 GET - Moczyńska M. (siłownia_1) |
||
4 | 10:00-10:45 | informatyka 4 GET - Łazar K. (016 przedmioty zawodowe) |
eksploatacja urządzeń elektronicznych 4 GET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
historia i społeczeństwo 4 GET - Gołuch J. (19) |
||
5 | 11:00-11:45 | informatyka 4 GET - Łazar K. (016 przedmioty zawodowe) |
język polski 4 GET - Borowska B. (207 polonistyczna) |
matematyka 4 GET - Zientera I. (109 matematyczna) |
matematyka 4 GET - Zientera I. (109 matematyczna) |
|
6 | 11:55-12:40 | informatyka 4 GET - Łazar K. (016 przedmioty zawodowe) |
język polski 4 GET - Borowska B. (207 polonistyczna) |
matematyka 4 GET - Zientera I. (109 matematyczna) |
język angielski 4 GET - Kudlińska M. (04 językowa) |
matematyka 4 GET - Zientera I. (109 matematyczna) |
7 | 13:00-13:45 | religia 4 GET - Proch J. (208 historyczna) |
pomiary urządzeń elektronicznych 4 GET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
matematyka 4 GET - Zientera I. (109 matematyczna) |
matematyka 4 GET - Zientera I. (109 matematyczna) |
|
8 | 14:05-14:50 | działalność gospodarcza w branży elektronicznej 4 GET - Kupsik Z. (109 matematyczna) |
pomiary urządzeń elektronicznych 4 GET - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
język angielski 4 GET - Kudlińska M. (04 językowa) |
projektowanie układów automatyki 4 GET - Matecki D. (09 pracownia) |
|
9 | 15:00-15:45 | historia i społeczeństwo 4 GET - Gołuch J. (20) |
język polski 4 GET - Borowska B. (207 polonistyczna) |
projektowanie układów automatyki 4 GET - Matecki D. (09 pracownia) |
||
10 | 15:55-16:40 | wychowanie fizyczne 4 GET - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_1) |
układy mikroprocesorowe 4 GET - Kujawski J. (19) |
|||
11 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 4 GET - Moczyńska M. (siłownia_1) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | pracownia - fakultet 4 GFT gr3 - Rejewska P. (24 informatyczna) |
j.niemiecki JST 4 4GET jst1 4GFT jst1 4GI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
pracownia - fakultet 4 GFT gr2 - Wakat-GG_FOTO . (018 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 GFT wf1 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 4 GFT wf2 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_2) |
j.niemiecki JST 4 4GET jst1 4GFT jst1 4GI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
2 | 08:10-08:55 | pracownia filmu i grafiki 3D 4 GFT gr2 - Rejewska P. (24 informatyczna) pracownia filmu i grafiki 3D 4 GFT gr3 - Kurc J. (018 informatyczna) |
animacja i montaż 4 GFT - Kurc J. (018 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 GFT wf1 - Ludwiczak M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 4 GFT wf2 - Moczyńska M. (siłownia_2) |
j.niemiecki JST 4 4GET jst1 4GFT jst1 4GI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
|
3 | 09:05-09:50 | pracownia multimedialna 4 GFT g1 - Rejewska P. (018 informatyczna) pracownia multimedialna 4 GFT g2 - Wakat-GG_FOTO . (06 informatyczna) |
animacja i montaż 4 GFT - Kurc J. (018 informatyczna) |
język polski 4 GFT - Kasperska M. (104) |
matematyka 4 GFT - Gojtka E. (205 matematyczna) |
|
4 | 10:00-10:45 | pracownia multimedialna 4 GFT g1 - Rejewska P. (018 informatyczna) pracownia multimedialna 4 GFT g2 - Wakat-GG_FOTO . (06 informatyczna) |
historia i społeczeństwo 4 GFT - Gołuch J. (19) |
język angielski zawodowy 4 GFT g1 - Drygas E. (25 języki religia) język angielski zawodowy 4 GFT g2 - Jurczyk-Maciuszonek M. (022 multimedialna) |
techniki multimedialne i grafika komputerowa 4 GFT - Witkowska A. (22) |
matematyka 4 GFT - Gojtka E. (205 matematyczna) |
5 | 11:00-11:45 | język polski 4 GFT - Kasperska M. (104) |
język angielski 4 GFT a1 - Gągorowska J. (04 językowa) język angielski 4 GFT a2 - Karwasz A. (103) |
wychowanie fizyczne 4 GFT wf1 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 GFT wf2 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_1) |
techniki multimedialne i grafika komputerowa 4 GFT - Witkowska A. (22) |
zajęcia z wychowawcą 4 GFT - Witkowska A. (22) |
6 | 11:55-12:40 | język polski 4 GFT - Kasperska M. (104) |
język angielski 4 GFT a1 - Gągorowska J. (04 językowa) język angielski 4 GFT a2 - Karwasz A. (103) |
język angielski 4 GFT a1 - Smulska-Perez K. (19) język angielski 4 GFT a2 - Karwasz A. (103) |
język angielski 4 GFT a1 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) język angielski 4 GFT a2 - Karwasz A. (036 językowa) |
język polski 4 GFT - Kasperska M. (104) |
7 | 13:00-13:45 | matematyka 4 GFT - Gojtka E. (205 matematyczna) |
historia i społeczeństwo 4 GFT - Gołuch J. (19) |
język polski 4 GFT - Kasperska M. (104) |
pracownia - fakultet 4 GFT gr1 - Kurc J. (101 informatyczna) |
pracownia grafiki komputerowej 4 GFT gr1 - Witkowska A. (24 informatyczna) pracownia grafiki komputerowej 4 GFT gr2 - Darchiashvili G. (101 informatyczna) |
8 | 14:05-14:50 | język angielski 4 GFT a1 - Gągorowska J. (15 wf języki religia) język angielski 4 GFT a2 - Karwasz A. (103) |
religia 4 4GFT r1 4GI2T r1 4GTT r1 - Mańczak M. (15 wf języki religia) |
pracownia grafiki komputerowej 4 GFT gr3 - Witkowska A. (24 informatyczna) |
pracownia filmu i grafiki 3D 4 GFT gr1 - Darchiashvili G. (101 informatyczna) |
pracownia grafiki komputerowej 4 GFT gr1 - Witkowska A. (24 informatyczna) pracownia grafiki komputerowej 4 GFT gr2 - Darchiashvili G. (101 informatyczna) |
9 | 15:00-15:45 | język angielski 4 GFT a1 - Gągorowska J. (15 wf języki religia) język angielski 4 GFT a2 - Karwasz A. (103) |
pracownia grafiki komputerowej 4 GFT gr3 - Witkowska A. (24 informatyczna) |
|||
10 | 15:55-16:40 | |||||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | działalność gospodarcza w branży informatycznej 4 GI1T - Kurc J. (22) |
pracownia baz danych 4 GI1T g2 - Wakat-UC . (102b informatyczna) |
|||
2 | 08:10-08:55 | religia 4 GI1T - Wakat-REL . (15 wf języki religia) |
pracownia baz danych 4 GI1T g2 - Wakat-UC . (102b informatyczna) |
pracownia baz danych 4 GI1T g1 - Wakat-UC . (102b informatyczna) |
||
3 | 09:05-09:50 | matematyka 4 GI1T - Stasiak M. (108) |
informatyka 4 GI1T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) pracownia aplikacji internetowych 4 GI1T g2 - Wakat-JW_INF . (015 informatyczna) |
informatyka 4 GI1T g1 - Adamek A. (014 informatyczna) |
||
4 | 10:00-10:45 | informatyka 4 GI1T g1 - Adamek A. (111 informatyczna) |
matematyka 4 GI1T - Stasiak M. (108) |
aplikacje internetowe 4 GI1T - Wabich J. (015 informatyczna) |
matematyka 4 GI1T - Stasiak M. (106) |
pracownia baz danych 4 GI1T g1 - Wakat-UC . (102b informatyczna) |
5 | 11:00-11:45 | pracownia aplikacji internetowych 4 GI1T g1 - Wakat-JW_INF . (015 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 GI1T wf1 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 GI1T wf2 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) |
aplikacje internetowe 4 GI1T - Wabich J. (015 informatyczna) |
język angielski 4 GI1T a1 - Karwasz A. (036 językowa) język angielski 4 GI1T a2 - Bąkowska P. (15 wf języki religia) |
informatyka 4 GI1T g1 - Adamek A. (102a informatyczna) pracownia aplikacji internetowych 4 GI1T g2 - Wakat-JW_INF . (014 informatyczna) |
6 | 11:55-12:40 | matematyka 4 GI1T - Stasiak M. (22) |
język polski 4 GI1T - Liberek K. (206 polonistyczna) |
zajęcia z wychowawcą 4 GI1T - Sobiło S. (021 informatyczna) |
historia i społeczeństwo 4 GI1T - Gołuch J. (19) |
|
7 | 13:00-13:45 | bazy danych 4 GI1T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
bazy danych 4 GI1T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
język polski 4 GI1T - Liberek K. (206 polonistyczna) |
historia i społeczeństwo 4 GI1T - Gołuch J. (19) |
|
8 | 14:05-14:50 | matematyka 4 GI1T - Stasiak M. (104) |
pracownia aplikacji internetowych 4 GI1T g1 - Wakat-JW_INF . (111 informatyczna) pracownia baz danych 4 GI1T g2 - Wakat-UC . (102b informatyczna) |
język polski 4 GI1T - Liberek K. (206 polonistyczna) |
wychowanie fizyczne 4 GI1T wf1 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 GI1T wf2 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) |
|
9 | 15:00-15:45 | matematyka 4 GI1T - Stasiak M. (104) |
pracownia baz danych 4 GI1T g1 - Wakat-UC . (102b informatyczna) |
język angielski 4 GI1T a1 - Karwasz A. (103) język angielski 4 GI1T a2 - Bąkowska P. (203 matematyczna) |
wychowanie fizyczne 4 GI1T wf1 - Krawczyk M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 4 GI1T wf2 - Kudzinowska I. (siłownia_2) |
|
10 | 15:55-16:40 | informatyka 4 GI1T g2 - Weissenberg J. (101 informatyczna) |
||||
11 | 16:45-17:30 | informatyka 4 GI1T g2 - Weissenberg J. (101 informatyczna) |
||||
12 | 17:35-18:20 | informatyka 4 GI1T g2 - Weissenberg J. (101 informatyczna) |
||||
13 | 18:25-19:10 | informatyka 4 GI1T g2 - Weissenberg J. (101 informatyczna) |
||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | język niemiecki 4 GI2T o1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
j.niemiecki JST 4 4GET jst1 4GFT jst1 4GI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
język hiszpański 4 GI2T o2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
j.niemiecki JST 4 4GET jst1 4GFT jst1 4GI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
|
2 | 08:10-08:55 | pracownia aplikacji internetowych 4 GI2T g1 - Wabich J. (102a informatyczna) informatyka 4 GI2T g2 - Adamek A. (015 informatyczna) |
aplikacje internetowe 4 GI2T - Wabich J. (021 informatyczna) |
matematyka 4 GI2T - Kołodziejczyk M. (106) |
j.niemiecki JST 4 4GET jst1 4GFT jst1 4GI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
|
3 | 09:05-09:50 | język niemiecki 4 GI2T o1 - Kaczmarek R. (036 językowa) język hiszpański 4 GI2T o2 - Wierzbińska K. (108) |
pracownia aplikacji internetowych 4 GI2T g1 - Wabich J. (021 informatyczna) pracownia baz danych 4 GI2T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
matematyka 4 GI2T - Kołodziejczyk M. (106) |
pracownia baz danych 4 GI2T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
język polski 4 GI2T - Kasperska M. (104) |
4 | 10:00-10:45 | aplikacje internetowe 4 GI2T - Wabich J. (014 informatyczna) |
język polski 4 GI2T - Kasperska M. (104) |
matematyka 4 GI2T - Kołodziejczyk M. (106) |
wychowanie fizyczne 4 GI2T wf1 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 4 GI2T wf2 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) |
język polski 4 GI2T - Kasperska M. (104) |
5 | 11:00-11:45 | matematyka 4 GI2T - Kołodziejczyk M. (19) |
matematyka 4 GI2T - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
język niemiecki 4 GI2T o1 - Kaczmarek R. (036 językowa) język hiszpański 4 GI2T o2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
informatyka 4 GI2T g1 - Adamek A. (014 informatyczna) pracownia aplikacji internetowych 4 GI2T g2 - Wabich J. (018 informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 4 GI2T - Gągorowska J. (107) |
6 | 11:55-12:40 | pracownia baz danych 4 GI2T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) informatyka 4 GI2T g2 - Adamek A. (111 informatyczna) |
matematyka 4 GI2T - Kołodziejczyk M. (203 matematyczna) |
bazy danych 4 GI2T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
informatyka 4 GI2T g1 - Adamek A. (014 informatyczna) pracownia aplikacji internetowych 4 GI2T g2 - Wabich J. (018 informatyczna) |
pracownia baz danych 4 GI2T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
7 | 13:00-13:45 | pracownia baz danych 4 GI2T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
język niemiecki 4 GI2T o1 - Kaczmarek R. (036 językowa) język hiszpański 4 GI2T o2 - Wierzbińska K. (25 języki religia) |
język angielski 4 GI2T a1 - Gągorowska J. (25 języki religia) język angielski 4 GI2T a2 - Wakat-J.ANG_INF . (20) |
matematyka 4 GI2T - Kołodziejczyk M. (107) |
|
8 | 14:05-14:50 | pracownia baz danych 4 GI2T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
religia 4 4GFT r1 4GI2T r1 4GTT r1 - Mańczak M. (15 wf języki religia) |
język angielski 4 GI2T a1 - Gągorowska J. (25 języki religia) język angielski 4 GI2T a2 - Wakat-J.ANG_INF . (20) |
matematyka 4 GI2T - Kołodziejczyk M. (107) |
|
9 | 15:00-15:45 | wychowanie fizyczne 4 GI2T wf1 - Ludwiczak M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 4 GI2T wf2 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_2) |
bazy danych 4 GI2T - Stolarski D. (014 informatyczna) |
|||
10 | 15:55-16:40 | wychowanie fizyczne 4 GI2T wf1 - Ludwiczak M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 4 GI2T wf2 - Kudzinowska I. (siłownia_2) |
działalność gospodarcza w branży informatycznej 4 GI2T - Kurc J. (22) |
|||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | sieci komputerowe 4 GTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 GTT wf1 - Moczyńska M. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 4 GTT wf2 - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) |
informatyka 4 GTT g2 - Adamek A. (102a informatyczna) |
||
2 | 08:10-08:55 | sieci komputerowe 4 GTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 GTT wf1 - Moczyńska M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 4 GTT wf2 - Krawczyk M. (siłownia_2) |
informatyka 4 GTT g2 - Adamek A. (102a informatyczna) |
||
3 | 09:05-09:50 | sieci komputerowe 4 GTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
historia i społeczeństwo 4 GTT - Gołuch J. (19) |
wychowanie fizyczne 4 GTT wf1 - Moczyńska M. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 4 GTT wf2 - Krawczyk M. (siłownia_2) |
||
4 | 10:00-10:45 | matematyka 4 GTT - Zientera I. (109 matematyczna) |
matematyka 4 GTT - Zientera I. (109 matematyczna) |
historia i społeczeństwo 4 GTT - Gołuch J. (19) |
matematyka 4 GTT - Zientera I. (109 matematyczna) |
|
5 | 11:00-11:45 | język polski 4 GTT - Dryjańska M. (108) |
matematyka 4 GTT - Zientera I. (109 matematyczna) |
matematyka 4 GTT - Zientera I. (109 matematyczna) |
zajęcia z wychowawcą 4 GTT - Pudełko B. (210 fizyczna) |
|
6 | 11:55-12:40 | język angielski 4 GTT a1 - Smulska-Perez K. (25 języki religia) język angielski 4 GTT a2 - Wakat-J.ANG_INF . (20) |
język polski 4 GTT - Dryjańska M. (107) |
działalność gospodarcza w branży teleinformatycznej 4 GTT - Kupsik Z. (106) |
język angielski 4 GTT a1 - Smulska-Perez K. (201 biologiczna) język angielski 4 GTT a2 - Wakat-J.ANG_INF . (022 multimedialna) |
|
7 | 13:00-13:45 | język polski 4 GTT - Dryjańska M. (107) |
informatyka 4 GTT g1 - Misiak M. (101 informatyczna) język angielski zawodowy 4 GTT g2 - Bąkowska P. (15 wf języki religia) |
język angielski zawodowy 4 GTT g1 - Wakat-MK_JANG . (108) |
||
8 | 14:05-14:50 | religia 4 4GFT r1 4GI2T r1 4GTT r1 - Mańczak M. (15 wf języki religia) |
informatyka 4 GTT g1 - Misiak M. (101 informatyczna) |
matematyka 4 GTT - Zientera I. (109 matematyczna) |
sieci komputerowe 4 GTT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | informatyka 4 GTT g1 - Misiak M. (101 informatyczna) |
konfiguracja urządzeń sieciowych 4 GTT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) informatyka 4 GTT g2 - Adamek A. (102a informatyczna) |
sieci komputerowe 4 GTT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | informatyka 4 GTT g1 - Misiak M. (101 informatyczna) |
konfiguracja urządzeń sieciowych 4 GTT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) informatyka 4 GTT g2 - Adamek A. (102a informatyczna) |
sieci komputerowe 4 GTT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
||
11 | 16:45-17:30 | administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 4 GTT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 4 GTT g2 - Kopania D. (06 informatyczna) |
||||
12 | 17:35-18:20 | administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 4 GTT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 4 GTT g2 - Kopania D. (06 informatyczna) |
||||
13 | 18:25-19:10 | administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 4 GTT g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) administrowanie sieciowymi systemami komputerowymi 4 GTT g2 - Kopania D. (06 informatyczna) |
||||
14 | 19:15-20:00 | konfiguracja urządzeń sieciowych 4 GTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
||||
15 | 20:05-20:50 | konfiguracja urządzeń sieciowych 4 GTT g2 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 PAT g1 - Zakrzewski P. (06 informatyczna) |
projekt innowacji zawodowych 4 PAT - Wakat-AG_AUTO . (022 multimedialna) |
j.niemiecki JST 4 4PAT jst1 4PI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
matematyka 4 PAT - Gotowicz K. (202 geograficzna) |
|
2 | 08:10-08:55 | diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 PAT g1 - Zakrzewski P. (06 informatyczna) |
projekt innowacji zawodowych 4 PAT - Wakat-AG_AUTO . (022 multimedialna) |
j.niemiecki JST 4 4PAT jst1 4PI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
język angielski zawodowy 4 PAT g1 - Kudlińska M. (04 językowa) |
matematyka 4 PAT - Gotowicz K. (202 geograficzna) |
3 | 09:05-09:50 | diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 PAT g1 - Zakrzewski P. (09 pracownia) |
religia 4 PAT - Proch J. (15 wf języki religia) |
język hiszpański 4 4PAT h2 4PET h2 - Wierzbińska K. (04 językowa) język niemiecki 4 PAT o1 - Stachowiak A. (105) |
historia 4 PAT - Osiński J. (206 polonistyczna) |
matematyka 4 PAT - Gotowicz K. (202 geograficzna) |
4 | 10:00-10:45 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 PAT g1 - Zakrzewski P. (09 pracownia) |
fizyka 4 PAT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
język polski 4 PAT - Borowska B. (207 polonistyczna) |
matematyka 4 PAT - Gotowicz K. (108) |
zajęcia z wychowawcą 4 PAT - Borowska B. (22) |
5 | 11:00-11:45 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 PAT g1 - Zakrzewski P. (09 pracownia) przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 PAT g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 4 PAT wf1 - Rodak-Turowska A. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 4 PAT wf2 - Kubiak I. (siłownia_1) |
język polski 4 PAT - Borowska B. (207 polonistyczna) |
fizyka 4 PAT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
wiedza o społeczeństwie 4 PAT - Osiński J. (106) |
6 | 11:55-12:40 | eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 PAT g1 - Zakrzewski P. (09 pracownia) przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 PAT g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 4 PAT wf1 - Rodak-Turowska A. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 PAT wf2 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_1) |
język angielski 4 PAT a1 - Wakat-J.ANG_INF . (20) język angielski 4 PAT a2 - Gągorowska J. (25 języki religia) |
język angielski 4 PAT a1 - Wakat-J.ANG_INF . (022 multimedialna) język angielski 4 PAT a2 - Gągorowska J. (22) |
religia 4 PAT - Proch J. (207 polonistyczna) |
7 | 13:00-13:45 | projektowanie układów automatyki 4 PAT g1 - Łazar K. (09 pracownia) przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 PAT g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
chemia 4 PAT - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
projektowanie układów automatyki 4 PAT g2 - Wrona B. (09 pracownia) |
język angielski 4 PAT a1 - Wakat-J.ANG_INF . (022 multimedialna) język angielski 4 PAT a2 - Gągorowska J. (22) |
geografia 4 PAT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
8 | 14:05-14:50 | projektowanie układów automatyki 4 PAT g1 - Łazar K. (09 pracownia) przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 PAT g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
język polski 4 PAT - Borowska B. (207 polonistyczna) |
projektowanie układów automatyki 4 PAT g2 - Wrona B. (09 pracownia) |
przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 PAT g1 - Zakrzewski P. (029 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 4 PAT wf1 - Rodak-Turowska A. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 4 PAT wf2 - Kubiak I. (siłownia_2) |
9 | 15:00-15:45 | matematyka 4 PAT - Gotowicz K. (19) |
j.niemiecki JST 4 4PAT jst1 4PI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
język angielski zawodowy 4 PAT g2 - Gągorowska J. (25 języki religia) |
przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 PAT g1 - Zakrzewski P. (029 przedmioty zawodowe) |
|
10 | 15:55-16:40 | diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 PAT g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 PAT g2 - Zakrzewski P. (09 pracownia) |
przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 PAT g1 - Zakrzewski P. (029 przedmioty zawodowe) |
||
11 | 16:45-17:30 | diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 PAT g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 PAT g2 - Zakrzewski P. (09 pracownia) |
przeglądy i konserwacje urządzeń automatyki 4 PAT g1 - Zakrzewski P. (029 przedmioty zawodowe) |
||
12 | 17:35-18:20 | diagnostyka i naprawa instalacji automatyki 4 PAT g2 - Prałat K. (029 przedmioty zawodowe) |
eksploatacja urządzeń automatyki przemysłowej 4 PAT g2 - Zakrzewski P. (09 pracownia) |
|||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | pomiary urządzeń elektronicznych 4 PET g1 - Małecki J. (030 przedmioty zawodowe) pomiary urządzeń elektronicznych 4 PET g2 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
j.niemiecki JST 4 4PET jst1 4PFT jst1 4PI1T jst1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
instalacja urządzeń elektronicznych 4 PET g2 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
j.niemiecki JST 4 4PET jst1 4PFT jst1 4PI1T jst1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
|
2 | 08:10-08:55 | pomiary urządzeń elektronicznych 4 PET g1 - Małecki J. (030 przedmioty zawodowe) pomiary urządzeń elektronicznych 4 PET g2 - Kopania D. (030a przedmioty zawodowe) |
matematyka 4 PET - Zientera I. (109 matematyczna) |
instalacja urządzeń elektronicznych 4 PET g2 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 4 PET - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_1) |
|
3 | 09:05-09:50 | matematyka 4 PET - Zientera I. (109 matematyczna) |
język angielski 4 PET - Brzechczyn A. (20) |
język hiszpański 4 4PAT h2 4PET h2 - Wierzbińska K. (04 językowa) język niemiecki 4 PET o1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
instalacja urządzeń elektronicznych 4 PET g2 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
matematyka 4 PET - Zientera I. (109 matematyczna) |
4 | 10:00-10:45 | historia 4 PET - Osiński J. (107) |
religia 4 PET - Proch J. (15 wf języki religia) |
matematyka 4 PET - Zientera I. (109 matematyczna) |
instalacja urządzeń elektronicznych 4 PET g2 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
sieci komputerowe 4 PET - Pochmara J. (021 informatyczna) |
5 | 11:00-11:45 | język angielski 4 PET - Brzechczyn A. (106) |
chemia 4 PET - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
projekt innowacji zawodowych 4 PET - Waraczewski J. (107) |
eksploatacja urządzeń elektronicznych 4 PET g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) projektowanie układów automatyki 4 PET g2 - Matecki D. (09 pracownia) |
zajęcia z wychowawcą 4 PET - Krawczyk M. (207 polonistyczna) |
6 | 11:55-12:40 | wiedza o społeczeństwie 4 PET - Osiński J. (107) |
matematyka 4 PET - Zientera I. (109 matematyczna) |
instalacja urządzeń elektronicznych 4 PET g1 - Waraczewski J. (012 pracownia) |
eksploatacja urządzeń elektronicznych 4 PET g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) projektowanie układów automatyki 4 PET g2 - Matecki D. (09 pracownia) |
język angielski 4 PET - Brzechczyn A. (20) |
7 | 13:00-13:45 | język polski 4 PET - Liberek K. (206 polonistyczna) |
język polski 4 PET - Liberek K. (206 polonistyczna) |
instalacja urządzeń elektronicznych 4 PET g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
fizyka 4 PET - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
religia 4 PET - Proch J. (207 polonistyczna) |
8 | 14:05-14:50 | język polski 4 PET - Liberek K. (206 polonistyczna) |
instalacja urządzeń elektronicznych 4 PET g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
sieci komputerowe 4 PET - Pochmara J. (021 informatyczna) |
geografia 4 PET - Tomczak G. (202 geograficzna) |
|
9 | 15:00-15:45 | fizyka 4 PET - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
instalacja urządzeń elektronicznych 4 PET g1 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
sieci komputerowe 4 PET - Pochmara J. (021 informatyczna) |
||
10 | 15:55-16:40 | wychowanie fizyczne 4 PET - Krawczyk M. (sala gimnastyczna_2) |
j.niemiecki JST 4 4PET jst1 4PFT jst1 4PI1T jst1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
projektowanie układów automatyki 4 PET g1 - Matecki D. (09 pracownia) eksploatacja urządzeń elektronicznych 4 PET g2 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
||
11 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 4 PET - Krawczyk M. (siłownia_2) |
projektowanie układów automatyki 4 PET g1 - Matecki D. (09 pracownia) eksploatacja urządzeń elektronicznych 4 PET g2 - Waraczewski J. (02 przedmioty zawodowe) |
|||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | religia 4 PFT - Mańczak M. (207 polonistyczna) |
wychowanie fizyczne 4 PFT wf1 - Kubiak I. (siłownia_1) wychowanie fizyczne 4 PFT wf2 - Rodak-Turowska A. (siłownia_2) |
j.niemiecki JST 4 4PET jst1 4PFT jst1 4PI1T jst1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
j.niemiecki JST 4 4PET jst1 4PFT jst1 4PI1T jst1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
|
2 | 08:10-08:55 | język polski 4 PFT - Kasperska M. (104) |
wychowanie fizyczne 4 PFT wf1 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 PFT wf2 - Rodak-Turowska A. (sala gimnastyczna_1) |
język niemiecki 4 4PFT n1 4PTT n1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
projekt innowacji zawodowych 4 PFT - Zakrzewski M. (20) |
techniki fotograficzne 4 PFT gr1 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) techniki fotograficzne 4 PFT gr2 - Darchiashvili G. (22) animacja i wideo 4 PFT gr3 - Wakat-JK_FOTO . (018 informatyczna) |
3 | 09:05-09:50 | język polski 4 PFT - Kasperska M. (104) |
język polski 4 PFT - Kasperska M. (104) |
fizyka 4 PFT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
matematyka 4 PFT - Zientera I. (109 matematyczna) |
techniki fotograficzne 4 PFT gr1 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) techniki fotograficzne 4 PFT gr2 - Darchiashvili G. (22) animacja i wideo 4 PFT gr3 - Wakat-JK_FOTO . (018 informatyczna) |
4 | 10:00-10:45 | fizyka 4 PFT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
chemia 4 PFT - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
zajęcia z wychowawcą 4 PFT - Kaczmarek R. (036 językowa) |
język angielski 4 PFT a1 - Karwasz A. (103) język angielski 4 PFT a2 - Bąkowska P. (15 wf języki religia) |
religia 4 PFT - Mańczak M. (sala samokształceniowa) |
5 | 11:00-11:45 | matematyka 4 PFT - Zientera I. (109 matematyczna) |
grafika komputerowa 4 PFT g1 - Witkowska A. (06 informatyczna) projekty multimedialne 4 PFT g2 - Rejewska P. (101 informatyczna) |
teoria urządzeń fototechnicznych 4 PFT - Kurc J. (22) |
język polski 4 PFT - Kasperska M. (104) |
teoria obrazu fotograficznego 4 PFT - Zakrzewski M. (108) |
6 | 11:55-12:40 | matematyka 4 PFT - Zientera I. (109 matematyczna) |
grafika komputerowa 4 PFT g1 - Witkowska A. (06 informatyczna) projekty multimedialne 4 PFT g2 - Rejewska P. (101 informatyczna) |
techniki multimedialne 4 PFT - Darchiashvili G. (018 informatyczna) |
język polski 4 PFT - Kasperska M. (104) |
język angielski 4 PFT a1 - Karwasz A. (103) język angielski 4 PFT a2 - Bąkowska P. (06 informatyczna) |
7 | 13:00-13:45 | język angielski 4 PFT a1 - Karwasz A. (103) język angielski 4 PFT a2 - Bąkowska P. (036 językowa) |
projekty multimedialne 4 PFT g2 - Rejewska P. (101 informatyczna) |
techniki multimedialne 4 PFT - Darchiashvili G. (018 informatyczna) |
projekty multimedialne 4 PFT g1 - Rejewska P. (111 informatyczna) grafika komputerowa 4 PFT g2 - Witkowska A. (06 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 PFT wf1 - Kubiak I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 4 PFT wf2 - Rodak-Turowska A. (sala gimnastyczna_2) |
8 | 14:05-14:50 | historia 4 PFT - Osiński J. (107) |
projekty multimedialne 4 PFT g2 - Rejewska P. (101 informatyczna) |
geografia 4 PFT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
projekty multimedialne 4 PFT g1 - Rejewska P. (111 informatyczna) grafika komputerowa 4 PFT g2 - Witkowska A. (06 informatyczna) |
wiedza o społeczeństwie 4 PFT - Wakat-JO . (106) |
9 | 15:00-15:45 | teoria obrazu fotograficznego 4 PFT - Zakrzewski M. (19) |
projekty multimedialne 4 PFT g1 - Rejewska P. (111 informatyczna) |
animacja i wideo 4 PFT gr1 - Darchiashvili G. (101 informatyczna) animacja i wideo 4 PFT gr2 - Wakat-JK_FOTO . (018 informatyczna) techniki fotograficzne 4 PFT gr3 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
||
10 | 15:55-16:40 | j.niemiecki JST 4 4PET jst1 4PFT jst1 4PI1T jst1 - Kaczmarek R. (036 językowa) język hiszpański 4 PFT o2 - Wierzbińska K. (109 matematyczna) |
projekty multimedialne 4 PFT g1 - Rejewska P. (111 informatyczna) |
animacja i wideo 4 PFT gr1 - Darchiashvili G. (101 informatyczna) animacja i wideo 4 PFT gr2 - Wakat-JK_FOTO . (018 informatyczna) techniki fotograficzne 4 PFT gr3 - Zakrzewski M. (026 fototechnik) |
||
11 | 16:45-17:30 | |||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | religia 4 PI1T - Mańczak M. (209 polonistyczna) |
j.niemiecki JST 4 4PET jst1 4PFT jst1 4PI1T jst1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
matematyka 4 PI1T - Gotowicz K. (108) |
j.niemiecki JST 4 4PET jst1 4PFT jst1 4PI1T jst1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
|
2 | 08:10-08:55 | chemia 4 PI1T - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
język polski 4 PI1T - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
matematyka 4 PI1T - Gotowicz K. (108) |
||
3 | 09:05-09:50 | projektowanie stron internetowych 4 PI1T g2 - Wabich J. (014 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 PI1T wf1 - Kudzinowska I. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 4 PI1T wf2 - Rodak-Turowska A. (siłownia_1) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 4 PI1T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI1T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
matematyka 4 PI1T - Gotowicz K. (108) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 4 PI1T g2 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
4 | 10:00-10:45 | projektowanie i administrowanie bazami danych 4 PI1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 PI1T wf1 - Kudzinowska I. (sala gimnastyczna_1) wychowanie fizyczne 4 PI1T wf2 - Rodak-Turowska A. (sala gimnastyczna_2) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 4 PI1T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI1T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
język polski 4 PI1T - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 4 PI1T g2 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
5 | 11:00-11:45 | projektowanie i administrowanie bazami danych 4 PI1T g2 - Cichocka U. (102b informatyczna) |
fizyka 4 PI1T - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
fizyka 4 PI1T - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 4 PI1T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI1T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 4 PI1T g2 - Stolarski D. (24 informatyczna) |
6 | 11:55-12:40 | zajęcia z wychowawcą 4 PI1T - Brzechczyn A. (106) |
język angielski 4 PI1T a1 - Brzechczyn A. (20) język angielski 4 PI1T a2 - Kudlińska M. (022 multimedialna) |
język niemiecki 4 PI1T o1 - Stachowiak A. (105) język hiszpański 4 PI1T o2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 4 PI1T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI1T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 4 PI1T wf1 - Kudzinowska I. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 4 PI1T wf2 - Rodak-Turowska A. (siłownia_1) |
7 | 13:00-13:45 | religia 4 PI1T - Mańczak M. (sala samokształceniowa) |
język angielski 4 PI1T a1 - Brzechczyn A. (09a pracownia) język angielski 4 PI1T a2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 4 PI1T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) projektowanie stron internetowych 4 PI1T g2 - Wabich J. (018 informatyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 4 PI1T - Wabich J. (014 informatyczna) |
|
8 | 14:05-14:50 | matematyka 4 PI1T - Gotowicz K. (19) |
język polski 4 PI1T - Jesionowska A. (209 polonistyczna) |
historia 4 PI1T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 4 PI1T - Wabich J. (014 informatyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | projekt innowacji zawodowych 4 PI1T - Zwierzykowski P. (013 informatyczna) |
język angielski 4 PI1T a1 - Brzechczyn A. (106) język angielski 4 PI1T a2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
wiedza o społeczeństwie 4 PI1T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
geografia 4 PI1T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
|
10 | 15:55-16:40 | matematyka 4 PI1T - Gotowicz K. (19) |
j.niemiecki JST 4 4PET jst1 4PFT jst1 4PI1T jst1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
projektowanie stron internetowych 4 PI1T g1 - Pochmara J. (021 informatyczna) |
||
11 | 16:45-17:30 | projektowanie stron internetowych 4 PI1T g1 - Pochmara J. (021 informatyczna) |
||||
12 | 17:35-18:20 | eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI1T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
||||
13 | 18:25-19:10 | eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI1T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
||||
14 | 19:15-20:00 | eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI1T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
||||
15 | 20:05-20:50 | eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI1T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 4 PI2T g1 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI2T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 4 PI2T g2 - Stolarski D. (014 informatyczna) |
j.niemiecki JST 4 4PAT jst1 4PI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
język polski 4 PI2T - Kasperska M. (104) |
|
2 | 08:10-08:55 | administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 4 PI2T g1 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI2T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 4 PI2T g2 - Stolarski D. (014 informatyczna) |
j.niemiecki JST 4 4PAT jst1 4PI2T jst1 - Stachowiak A. (105) język hiszpański 4 4PI2T h2 4PTT h2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
język polski 4 PI2T - Kasperska M. (104) |
język niemiecki 4 PI2T o1 - Kaczmarek R. (036 językowa) |
3 | 09:05-09:50 | administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 4 PI2T g1 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI2T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) administrowanie serwerowymi systemami operacyjnymi 4 PI2T g2 - Stolarski D. (014 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 PI2T wf1 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 PI2T wf2 - Rodak-Turowska A. (sala gimnastyczna_1) |
język angielski 4 PI2T a1 - Bąkowska P. (15 wf języki religia) język angielski 4 PI2T a2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
fizyka 4 PI2T - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
4 | 10:00-10:45 | wiedza o społeczeństwie 4 PI2T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI2T g1 - Kubiak M. (013 informatyczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 4 PI2T g2 - Stolarski D. (014 informatyczna) |
wychowanie fizyczne 4 PI2T wf1 - Konieczny M. (siłownia_2) wychowanie fizyczne 4 PI2T wf2 - Rodak-Turowska A. (siłownia_1) |
programowanie aplikacji internetowych 4 PI2T g1 - Wabich J. (018 informatyczna) eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI2T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
historia 4 PI2T - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
5 | 11:00-11:45 | język angielski 4 PI2T a1 - Bąkowska P. (036 językowa) język angielski 4 PI2T a2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
religia 4 PI2T - Mańczak M. (sala samokształceniowa) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 4 PI2T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) projektowanie i administrowanie bazami danych 4 PI2T g2 - Stolarski D. (014 informatyczna) |
matematyka 4 PI2T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
projektowanie i administrowanie bazami danych 4 PI2T g1 - Cichocka U. (102b informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 4 PI2T g2 - Kubczak W. (021a dopełnienie 021) |
6 | 11:55-12:40 | język angielski 4 PI2T a1 - Bąkowska P. (036 językowa) język angielski 4 PI2T a2 - Kudlińska M. (04 językowa) |
projektowanie stron internetowych 4 PI2T - Wabich J. (021 informatyczna) |
zajęcia z wychowawcą 4 PI2T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
matematyka 4 PI2T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
programowanie aplikacji internetowych 4 PI2T g1 - Wabich J. (014 informatyczna) programowanie aplikacji internetowych 4 PI2T g2 - Kubczak W. (021a dopełnienie 021) |
7 | 13:00-13:45 | język polski 4 PI2T - Kasperska M. (104) |
projektowanie stron internetowych 4 PI2T - Wabich J. (021 informatyczna) |
fizyka 4 PI2T - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI2T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
matematyka 4 PI2T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
8 | 14:05-14:50 | religia 4 PI2T - Mańczak M. (207 polonistyczna) |
chemia 4 PI2T - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
matematyka 4 PI2T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI2T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
matematyka 4 PI2T - Gojtka E. (205 matematyczna) |
9 | 15:00-15:45 | j.niemiecki JST 4 4PAT jst1 4PI2T jst1 - Stachowiak A. (105) |
eksploatacja lokalnych sieci komputerowych 4 PI2T g2 - Pirosz P. (028 przedmioty zawodowe) |
wychowanie fizyczne 4 PI2T wf1 - Konieczny M. (sala gimnastyczna_2) wychowanie fizyczne 4 PI2T wf2 - Rodak-Turowska A. (sala gimnastyczna_1) |
||
10 | 15:55-16:40 | geografia 4 PI2T - Tomczak G. (202 geograficzna) |
||||
11 | 16:45-17:30 | projekt innowacji zawodowych 4 PI2T - Kubiak M. (013 informatyczna) |
||||
12 | 17:35-18:20 | |||||
13 | 18:25-19:10 | |||||
14 | 19:15-20:00 | |||||
15 | 20:05-20:50 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | historia 4 PTT - Kawczyńska E. (208 historyczna) |
chemia 4 PTT - Janeba-Bartoszewicz E. (211 chemiczna) |
wykonanie i utrzymanie transmisyjnych sieci rozległych 4 PTT g1 - Pirosz P. (030 przedmioty zawodowe) |
||
2 | 08:10-08:55 | matematyka 4 PTT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
fizyka 4 PTT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
język niemiecki 4 4PFT n1 4PTT n1 - Kaczmarek R. (036 językowa) język hiszpański 4 4PI2T h2 4PTT h2 - Wierzbińska K. (04 językowa) |
wykonanie i utrzymanie transmisyjnych sieci rozległych 4 PTT g1 - Pirosz P. (030 przedmioty zawodowe) |
|
3 | 09:05-09:50 | matematyka 4 PTT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
matematyka 4 PTT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
sieci rozległe 4 PTT - Pochmara J. (021 informatyczna) |
wykonanie i utrzymanie transmisyjnych sieci rozległych 4 PTT g1 - Pirosz P. (030 przedmioty zawodowe) |
|
4 | 10:00-10:45 | sieci rozległe 4 PTT - Kubiak M. (013 informatyczna) |
religia 4 PTT - Mańczak M. (209 polonistyczna) |
administrowanie i eksploatacja sieci rozległych 4 PTT - Kubiak M. (013 informatyczna) |
wykonanie i utrzymanie transmisyjnych sieci rozległych 4 PTT g1 - Pirosz P. (030 przedmioty zawodowe) |
|
5 | 11:00-11:45 | sieci rozległe 4 PTT - Kubiak M. (013 informatyczna) |
administrowanie i eksploatacja sieci rozległych 4 PTT - Kubiak M. (013 informatyczna) |
administrowanie i eksploatacja sieci rozległych 4 PTT - Kubiak M. (013 informatyczna) |
język polski 4 PTT - Borowska B. (207 polonistyczna) |
wychowanie fizyczne 4 PTT - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) |
6 | 11:55-12:40 | fizyka 4 PTT - Staniszewski P. (210 fizyczna) |
religia 4 PTT - Mańczak M. (sala samokształceniowa) |
wiedza o społeczeństwie 4 PTT - Osiński J. (108) |
język polski 4 PTT - Borowska B. (207 polonistyczna) |
zajęcia z wychowawcą 4 PTT - Konieczny M. (107) |
7 | 13:00-13:45 | język angielski 4 PTT - Karwasz A. (103) |
język angielski 4 PTT - Karwasz A. (103) |
język angielski 4 PTT - Karwasz A. (103) |
systemy i sieci transmisji danych 4 PTT - Pochmara J. (021 informatyczna) |
|
8 | 14:05-14:50 | geografia 4 PTT - Tomczak G. (202 geograficzna) |
język polski 4 PTT - Borowska B. (207 polonistyczna) |
administrowanie i eksploatacja sieci rozległych 4 PTT - Kubiak M. (013 informatyczna) |
systemy i sieci transmisji danych 4 PTT - Pochmara J. (021 informatyczna) |
|
9 | 15:00-15:45 | matematyka 4 PTT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
matematyka 4 PTT - Mroczek K. (204 matematyczna) |
|||
10 | 15:55-16:40 | wychowanie fizyczne 4 PTT - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) |
język angielski zawodowy 4 PTT - Bąkowska P. (203 matematyczna) |
|||
11 | 16:45-17:30 | wychowanie fizyczne 4 PTT - Konieczny M. (sala gimnastyczna_1) |
wykonanie i utrzymanie transmisyjnych sieci rozległych 4 PTT g2 - Lewandowski K. (030a przedmioty zawodowe) |
|||
12 | 17:35-18:20 | wykonanie i utrzymanie transmisyjnych sieci rozległych 4 PTT g2 - Lewandowski K. (030a przedmioty zawodowe) |
||||
13 | 18:25-19:10 | wykonanie i utrzymanie transmisyjnych sieci rozległych 4 PTT g2 - Lewandowski K. (030a przedmioty zawodowe) |
||||
14 | 19:15-20:00 | wykonanie i utrzymanie transmisyjnych sieci rozległych 4 PTT g2 - Lewandowski K. (030a przedmioty zawodowe) |
||||
15 | 20:05-20:50 |